Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė", Baltų pr. 49, 37 75 28

reiktų pasidomėti kainomis tokio dalyko. bet turbūt mūsų gerais norais ir baigtųsi viskas...manau kad tai bus baisingai brangu.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2009 09 24, 13:41)
prie tvoros ir vartų pastatymo ir aš prisidėčiau. Nes kiek eini, tiek svetimi teritorijoj malasi. Tarsi norma būtų... schmoll.gif gal dar to sauklės nieko, bet va tie paaugliai. Nors su šluotražiu lauk visus varyt bash.gif:

drinks_cheers.gif palaikau tokią įdėją ir iniciatyvą. bet pritariu ir Rucelie, kad tai turbūt būtų baisiai brangu ax.gif kaži ar daug tėvelių šiais laikais galėtų skirti tokiam dalykui pinigėlių g.gif
Atsakyti
kitas klausimas ar gali darželis iš tokių tėvelių "sumestų" pinigų pirkti, juk visi pirkimai turi su sąskaitomis tvarkingi būti tokiose įstaigose. o čia - pinigai iš niekur...
man atrodo kokybiškos nuo visokių pašaliečių saugomos tvoros mes neįpirksim. o sietą naują nutiest naudos tebus tiek, kad nauja zabova keletui savaičių visokiems tokiems... sudoros ją akimirksniu... bet problema tai tikrai kad yra verysad.gif ir mes ne kartą baisėjomės, kokia aplinka vaikučius supa...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 24 rugsėjo 2009 - 15:21
Dėl tos tvoros, tai nemanau, kad pakeista tvora išspręs šią problemą verysad.gif Prie mano tėvų namų yra darželis su beveik mano ūgio tvora ir vakarais varteliai būna užrakinti (ten tik pro vienus vaikštoma) ir sargas yra, o vistiek renkasi paaugliai pagert doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2009 09 24, 16:08)
Dėl tos tvoros, tai nemanau, kad pakeista tvora išspręs šią problemą verysad.gif Prie mano tėvų namų yra darželis su beveik mano ūgio tvora ir vakarais varteliai būna užrakinti (ten tik pro vienus vaikštoma) ir sargas yra, o vistiek renkasi paaugliai pagert  doh.gif



Tai ir sakau, būtų "normalaus ūgio" tvora, reiktų sarginį šunį paleist, vienam, kitam šikną apkandžiotų ir baigtųsi cirkai. Gal ir drąstiškai čia aš, bet nėr ko lįst į svetimą teritoriją schmoll.gif
Tik tada jau sargą reiktų samdyt su "apmokytu" šunim. Ir sargui drąsiau būtų, ir norinčių darželį "pasilinksmint neatsirastų.

Buvo pikta, kai dar tik mokslo metams prasidėjus vienų karstynių tas linguojantis lieptelis nuluptas buvo. Vis tik ir sveikatos reik tokius lynus nutraukt. Ir vietoj to, kad skirt pinigus laipynėm taisyt, juos būtų buvę galima racionaliau panaudot.
Nors tuščios čia tos kalbos, kas būtų jeigu būtų doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 24 rugsėjo 2009 - 16:47
įrenk tą tvorą 2,5m aukščio tokią
user posted image
ir be jokių bereikalingų ten vartelių, su vienais pagrindiniais tais vartais, kurie nuo 19 iki 7val bus rakinami. jau mes manau visi pavaikščiosim aplink pro tuos pagrindinius ūkinius vartus. o pro tokią tvorelę nepraliptų niekas. dieną manau su tokia tvora irgi mažai kas į vidų lįstų. sumažėtų smarkiai problemų.
tik aišku finansiškai čia žiauriai skausmingas reikalas. aš primečiau akim kad čia ojojoj kiek metrų mūsų teritorija...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rucelie: 24 rugsėjo 2009 - 17:03
Ziuriu idomia tema gvildenat.......istiesu tai tikrai ten eina paaugliai ir nesuka sau galvos, akd galbut negalima........bet toks vaizdas, kad ju niekas niekada nevares, jie ten kaip seimininkai, net dienos metu....... Va siandien pasiimu maziuka is darzelio, ogi ziuriu vos ne prie paradiniu duru du paaugliai laizosi sau susiglaude blink.gif Manau uztektu veina sarga pasamdyt, kad tokius pavaikytu, tai ri nebeeitu daugiau kur jiems nepriklauso......... Kai pagalvoji negi tas sargas taip brangiai atsieitu visam darzeliui? Cia tik po kokai 10 lt. kas menesi uztektu kiekienam teveliui susimest ir sarga pikta pastacius problemos neliktu mirksiukas.gif
Atsakyti
as cia tarp kitko tik isiterpsiu.Kai dabar musu vaikai mazi tai mums taip atrodo, bet nusikelkit 10 metu i ateiti kai jie bus paaugliai, ka jie tada darys tuose paciuose darzeliuose, kuriuos lanko dabar musu mazgiai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Daratele @ 2009 09 24, 20:05)
as cia tarp kitko tik isiterpsiu.Kai dabar musu vaikai mazi tai mums taip atrodo, bet nusikelkit 10 metu i ateiti kai jie bus paaugliai, ka jie tada darys tuose paciuose darzeliuose, kuriuos  lanko dabar musu mazgiai doh.gif


Nu pamenu ir as vaikystej su draugais megdavom pazaist darzelio teritorijoj.......bet velgi viskam yra ribod, kai rukoma, geriama, laizomasi.......tai jau nekas.......
Atsakyti
Rulete, sargas yra...
Atsakyti
QUOTE(Rulete @ 2009 09 24, 20:09)
Nu pamenu ir as vaikystej su draugais megdavom pazaist darzelio teritorijoj.......bet velgi viskam yra ribod, kai rukoma, geriama, laizomasi.......tai jau nekas.......

Merginom paauglem vienaip atrodo, o vaikinam kitaip. O siaip is visokiu seimu vis skirtingi vaikai, tai ko cia stebetis.Duok dieve kad musu geri uzaugtu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rulete @ 2009 09 24, 19:55)
Ziuriu idomia tema gvildenat.......istiesu tai tikrai ten eina paaugliai ir nesuka sau galvos, akd galbut negalima........bet toks vaizdas, kad ju niekas niekada nevares, jie ten kaip seimininkai, net dienos metu.......

Nebijo jie nieko schmoll.gif Prie mano akių auklėtoja vasarą kvietė policiją ir tik tada kai suprato, kad nejuokauja, o rimtai skambina, pasišalino, o taip tai sakyk nesakę, net nejuda doh.gif
Atsakyti