Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė", Baltų pr. 49, 37 75 28

QUOTE(Daratele @ 2009 09 18, 15:13)
Pasiskaitykit "Kauno diena" sios dienos yra straipsnis viskas apie realia padeti kas vyksta rugseji darzeliuose

Neturim kauno dienos, gal galit trumpai parašyt ką ten rašo ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2009 09 18, 15:15)
Neturim kauno dienos, gal galit trumpai parašyt ką ten rašo  ax.gif

prasom
http://kauno.diena.l...popieriu-238722

bet vistiek nesuprantu- o musu pinigai kur eina??? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hela77: 18 rugsėjo 2009 - 15:00
QUOTE(hela77 @ 2009 09 18, 15:59)
prasom
http://kauno.diena.l...popieriu-238722

bet vistiek nesuprantu- o musu pinigai kur  eina???  g.gif

mes tik už maistą mokam, jie patenka į savivaldybės biudžetą matyt, o toliau...
Atsakyti
QUOTE(taudre @ 2009 09 18, 13:37)
vaje kokia informacija!!!!!!! tai kuri gi grupe turi 31 vaika? ponia jus tikrai zinote ar isvadziojate nezinodama? Kazkaip neetiska....nezinant situacijos kalbeti

Auklėtoja taip sakė,nebent melavo.Ir vakar darželyje sutikau mamą,kurios mergaitė yra pumpurėliuose,tai sakė būtent jų grupėje yra 31 vaikas.Tai nežinau kam meluoti g.gif .Mes patys einame į Aušrinę,tai rašau ką sako lankantys.Aišku nebijokit dažniausiai lanko dvidešimt vaikų,nes likusieji serga.Nu paguoda menka.
Nes nenoriu,kad mano vaikas patektų į tą tarpą. Kaip minėjau mano anyta dirba darželyje,tai pernai kai pas juos grupėje buvo patikrinimas ir rado 21 lovą,tai gavo įspėjimą ir jeigu dar taip pasikartos uždarys grupę.Dėl ko tokios nuolaidos taikomos Aušrinei nežinau.O vaikų tai tikrai daug ir tikrai auklėtojos nespėja,bet jų tikrai nekaltinu.Nes saviškį radau subraižytu veidu,o auklėtoja ,net nepastebėjo.Tik prie manęs paklausė kas taip padarė?Taigi kaip pastebėsi ,kai vaikų tiek.O mano mažiui skriauda,nes jis nesimuša.Nu bet aišku pasakiau,kad duotų per nagus jeigu taip daro.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *GREISI*: 18 rugsėjo 2009 - 16:14
Ištrauka iš to straipsniuko:
"E.Balasevičius įsitikinęs, kad savivaldybė ir taip teikia daug lengvatų vaikus auginantiems tėvams, o sergantis vaikas nebūtinai yra socialiai remtinas."
Galvoju galvoju ir nesugalvoju: kokiomis savivaldybės lengvatomis naudojasi mūsų šeima? g.gif sugalvoju tik tuos 97 lt vaikui, ir tuos tik pora mėnesių tegausim jau. o kokios dar lengvatos? blink.gif nutyli kažkodėl, kad kitose savivaldybėse jeigu du vaikai į darželį eina, tėvai moka tik pusę kainos. Kaune deja deja to nėra. ir taip dar nesugeba už vaikų elektrą ir vandenį sumokėt doh.gif užjaučiu direktorę, kad iš tokios situacijos suktis tenka...
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2009 09 17, 11:39)
aš noriu pakalbėt apie mankšteles kojytėms, kurios mokamos bus. mano abiems reikėtų spirgams, papasakokit gal kas jau lankėt? aš pernai apie tokias negirdėjau  g.gif



maniškis pernai jau lankė, šįmet irgi užrašiau. Nežinau, ką ten veikia, bet manasis nesiskundžia biggrin.gif

Ką manot apie tą naują būrelį kur bus lietuvių liaudies?
Atsakyti
Sveikos mamytes,
turiu mergyte 1,5men esu nescia ir jauciuos sunkiai, noreciau vesti i lopsely,bet 3 aplankiau aplink mano rajona centre, nera vietu grieztai. Bet labai isgyre AUSRINE darzely, kaip manot ar verta eit prasyt i lopsely ,ar tikrai niekaip nera vietu? gal kas lankot lopsely,kiek vaikuciu grupej,kiek tokiu grupiu ir kaip aukletojos?
Atsakyti
Be šansų
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2009 09 21, 13:49)
maniškis pernai jau lankė, šįmet irgi užrašiau. Nežinau, ką ten veikia, bet manasis nesiskundžia biggrin.gif

Ką manot apie tą naują būrelį kur bus lietuvių liaudies?

Bandysiu eiti pasižiūrėti ir leisti.Manau daug geriau negu pramoginiai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raptor @ 2009 09 21, 17:58)
Sveikos mamytes,
turiu mergyte 1,5men esu nescia ir jauciuos sunkiai, noreciau vesti i lopsely,bet 3 aplankiau aplink mano rajona centre, nera vietu grieztai. Bet labai isgyre AUSRINE darzely, kaip manot ar verta eit prasyt i lopsely ,ar tikrai niekaip nera vietu? gal kas lankot lopsely,kiek vaikuciu grupej,kiek tokiu grupiu ir kaip aukletojos?

tikrai nera vietu,mes netilpom.Direktores zodziais-"darzelis neguminis",taigi teks jums ieskoti kazka kita,gal "Gintarelyje"butu vietu?Jis netoli nuo Ausrines
Atsakyti
QUOTE(raptor @ 2009 09 21, 17:58)
Sveikos mamytes,
turiu mergyte 1,5men esu nescia ir jauciuos sunkiai, noreciau vesti i lopsely,bet 3 aplankiau aplink mano rajona centre, nera vietu grieztai. Bet labai isgyre AUSRINE darzely, kaip manot ar verta eit prasyt i lopsely ,ar tikrai niekaip nera vietu? gal kas lankot lopsely,kiek vaikuciu grupej,kiek tokiu grupiu ir kaip aukletojos?

Paabandykit i "Rasyte" silainiuos irgi geras lopselis - darzelis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(raptor @ 2009 09 21, 17:58)
Sveikos mamytes,
turiu mergyte 1,5men esu nescia ir jauciuos sunkiai, noreciau vesti i lopsely,bet 3 aplankiau aplink mano rajona centre, nera vietu grieztai. Bet labai isgyre AUSRINE darzely, kaip manot ar verta eit prasyt i lopsely ,ar tikrai niekaip nera vietu? gal kas lankot lopsely,kiek vaikuciu grupej,kiek tokiu grupiu ir kaip aukletojos?

Beprasmiška unsure.gif
Man buvo beveik analogiška situacija. Vienas mažas vaikas, dieninės studijos, nėštumas, ištisai ligoninės ir... nieko. Vietos nebuvo, gi neišvarys kitų, kad priimtų mus...
Atsakyti