Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė", Baltų pr. 49, 37 75 28

QUOTE(Martyna @ 2008 08 25, 21:06)
Tai, kad mums sakė "Saulės zuikučiai" pereis į "Bitutes" g.gif



Labas,
o jus gal is "saules zuikuciu" ? nes mes tai is ten.
Atsakyti
QUOTE(ievalas @ 2008 08 27, 14:26)
Labas,
o jus gal is "saules zuikuciu" ? nes mes tai is ten.

Nugi taip ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2008 08 26, 08:22)
Kurioj vietoj parašyk, gal atrinksim pavadinimą  biggrin.gif



na antram aukšte, ten dvi durys (matyt, dvi grupės), viena priešais kitą. Kiek suprantu, turbūt kampinė patalpa g.gif Kad tais laiptais užlipt, reik praeit salę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Martyna @ 2008 08 27, 16:32)
Nugi taip  ax.gif


tai malionu smile.gif
o cia jau 100 proc. kad mes pereinam i "bitutes" ? aukletoja lyg minejo, kad perkelia visa grupe, ir tik keletas vaikuciu eis pas brolius ar seses
Atsakyti
QUOTE(ievalas @ 2008 08 28, 13:31)
tai malionu  smile.gif
o cia jau 100 proc. kad mes pereinam i "bitutes" ? aukletoja lyg minejo, kad perkelia visa grupe, ir tik keletas vaikuciu eis pas brolius ar seses

Pirmadienį sužinosim ar 100 proc. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(snupe @ 2008 08 11, 22:22)
pritariu Rucelie'jai... neatrodo kad ši direktorė būtų korumpuota. Pabendravus ji palieka malonaus ir supratingo žmogaus įspūdį,


Perskaičius šitą pasisakymą net juokas paėmė biggrin.gif . Negali būt, kad direktorė tikras angelas g.gif . O su ja pabendravus įspūdis ir nekoks paliko schmoll.gif , aš kalbėdama žiūriu į ją, o ji žiūri į sienas arba lubas. Nu tikrai malonus ir supratingas žmogus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(*Caras* @ 2008 08 29, 14:28)
Perskaičius šitą pasisakymą net juokas paėmė biggrin.gif . Negali būt, kad direktorė tikras angelas g.gif . O su ja pabendravus įspūdis ir nekoks paliko schmoll.gif , aš kalbėdama žiūriu į ją, o ji žiūri į sienas arba lubas. Nu tikrai malonus ir supratingas žmogus doh.gif

kodėl negali? rolleyes.gif
o ką, ji turi batus bučiuot, kol su ja kalbi? mes irgi be jokių kyšių į darželį patekom. ir tikrai džiaugiamės. ir būtent man ji irgi buvo labai supratinga.
tik ne apie direktorę čia tema rolleyes.gif
Atsakyti
mes ir be kysiu patekom pralaukem daugiau nei metus tongue.gif
Atsakyti
Sviekos,

Nebesuprantu aš tos tvarkos, pagal ką ten vaikučius priima. Aš esu dieninių studijų studentė ir laukiame jau du metus, bet eilė dar neatėjo, direktorės patarimu pristačiau pažymą iš universiteto, kad neva greičiau priimtų, bet, deja... Kiek Jūs laiko laukėte? unsure.gif
Atsakyti
o kuriai datai užrašėt? Mes kai rašėmės, tai reikėjo nurodyt, kada vaikas pradės lankyt darželį. Užrašėm, kai vaikui 6mėn buvo.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2008 08 30, 08:49)
o kuriai datai užrašėt? Mes kai rašėmės, tai reikėjo nurodyt, kada vaikas pradės lankyt darželį. Užrašėm, kai vaikui 6mėn buvo.

Tuo metu buvo 2006 metų rugsėjis, mūsų mergytei buvo 9 mėn. Užrašėm nuo 2007 metų rugsėjo, bet iki šiol nepriėjom, o dukrai jau netoli trys metukai, jau ir broliukas suspėjo atsirasti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2008 08 29, 16:37)
kodėl negali?  rolleyes.gif
o ką, ji turi batus bučiuot, kol su ja kalbi? mes irgi be jokių kyšių į darželį patekom. ir tikrai džiaugiamės. ir būtent man ji irgi buvo labai supratinga.
tik ne apie direktorę čia tema  rolleyes.gif


Batų bučiuot tikrai nereikia schmoll.gif . Bet kalbant su žmogum aš visada žiūriu į jį, o ne kažkur tai, kaip darė jūsų visų labai giriama vedėja. O patekimo į tą daržą tvarka tai tikrai keista. Vieni papuola neišlaukę nė metų, o kiti ir po du metus ir daugiau laukia g.gif .
Atsakyti