Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė", Baltų pr. 49, 37 75 28

QUOTE(neraj @ 2008 06 26, 12:15)
mes ejom visus metus i piesimo bureli, kuris  vykdavo i savaite viena karta , mano maziui patinka piesti, taip ir laukdavo  ketvirtadienio  thumbup.gif

gal pameni, kokio amžiaus pradėjot lankyti? ar bus ten 3,5m vaikinui ką veikti jau? ir ar pati kažkur kreipeisi kad nori leisti, ar per auklėtojas pasiprašėt kažkaip? maniškis jau piešia, mane kartais nustebina kaip pvz spalvina ir puikiai pataiko į kontūrus (jei nori biggrin.gif ), norėčiau skatint tą jo pomėgį.
Atsakyti
sita bureli veda musu auklitoja , kazkaip isikalbejom apie burelius taip ir nusprendziau pameginti leisti, vis kita rutina, o jie ten ir piesia , ir su rankytem teplioja zodziu visaip, daug darbeliu jo yra papkej, thumbup.gif svarbiausiai patinka suneliui. O pradejom tai pernai , jam keturi rugpjuti suejo smile.gif o 3,5 vaikiukui kazinau reikia ziureti pagal ji pati jei gabus , patinka tai kodel ne , is tikro reikia su auklitoja rudeni kalbeti, nes dabar tie bureliai nelabai vyksta , nes atostogu metas smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo neraj: 26 birželio 2008 - 12:14
Ikisiu ir as savo trigrasi.
Maniskiui, kai perejom i darzelio grupe kiek daugiau nei 3,5 metuku buvo. Mes su aukletoja kalbejome, sakom gal i koki bureli leisti, bet aukletoja patare dar kiek palaukti. Sako dar ziopliukas truputi, o be to ir prie darzelio naujos grupes reikia priprasti, adaptuotis. Juk vaikui tai didelis pokytis, vaikai nauji, dideli... Zodziu mes palaukeme, o nuo rugsejo irgi kur nors leisime.

Beje, skaiciau, kad yra liadies dainu ir sokiu burelis darzelyje? Ar as neteisingai supratau? jei kas zino parasykite. Labai noreciau leisti svao pupuliuka.
Atsakyti
Pritariu, LAurinėlei, mums trejų su puse būnant, taip pat dar siūlė luktelt su būreliais. Sakė spėsim dar prisidalyvaut lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos, mano dukryte rudeni jau keliaus i si darzeli. Gal kas galetumet mazdaug parasyti koks ten dienos rezimas (kelinta pusryciai, pietu miegas ir t.t.), kad per vasara po truputi galeciau pratinti. Is anksto dekoju.
Atsakyti
sveiki mano sunelis nuo rudens irgi keliaus i si darzeli bus lopselio grupei gal kas parasis kokios ten aukletojos. aciu. smile.gif
Atsakyti
tai kad lopselio grupiu yra kelios. mes dabar einam i ziogelius ir jei kas nors yra kas lanko siuo metu tai turiu fainu nuotrauku, nes dariau vaiko gimtadieni ir galeciau atsiusti visu vaikuciu, tai jei yra cia tokiu mamuku, atsiliepkit.
rezimas darzeliu visu kaip as matau vienodas, nes mes cia lankom sita tikvasaros metu. 8.30 val pusryciai, tada 12.30 pietus, apie 13val miegaojimai paskui apie 15val kelias pavalgo ir eina i lauka. ryte jei grazus oras eina i laukapo pusryciu. nu ir vsio
Atsakyti
rudeni turetu dirbti mazdaug pagal tokia dienotvarke, nors aisku realiai tai ta dienotvarke daznai koreguojasi atsizvelgiant i ivairias susidarusias aplinkybes, oro salygas smile.gif

7.00-8.10 – rytinis sutikimas, žaidimas
8.10-8.25 – rytinė mankšta
8.25-9.00 – pasiruošimas pusryčiams, pusryčiai
9.00-9.30 – savarankiška veikla, žaidimai
9.30-10.00 – ryto ratas
10.00-11.00 – veikla centruose ir grupelėse
11.00-12.00 – pasivaikščiojimas lauke, laisvai pasirenkama veikla
12.00-13.00 – pasiruošimas pietums, pietūs
13.00-15.00 – pasiruošimas pietų miegui, ramybė
15.00-15.30 – kėlimasis, žaidimai
15.30-16.00 – pavakariai
16.00-17.15 – laisvai pasirenkama veikla
17.15-17.40 – vakarienė
17.40-18.00 –žaidimai, išleidimas į namus.
Atsakyti
Didelis dėkui vannile, kad taip išsamiai viską parašei. Matau, kad man su savo Mažaja teks "padirbėti"... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(**evija77 @ 2008 06 22, 12:39)
Mes uzsirase i Ausrine nuo rugsejo. Geguze skambinau, sako gerai, rugseji ateikit. Idomu man dar kazkas paskambins iki to laiko ar ateit rugsejo 1 ir viskas? unsure.gif

aha as irgi buvau uzrasius i si darza pries du metus, pavasari pasiskambinau, pasiklausti kaip ten su ta eile ar galima jau nuo rugsejo pradeti lankyti, tai pasake "jokiu problemu, tik sveikatos pazyma rugpjucio viduryje pristatyti ir galim zygiuoti" Siandien nuejus i darzeli paaiskejo, kad net sarasuose nesam doh.gif , kazkaip netycia eile pasikoregavo blink.gif gun_rifle.gif , o direktore dabar atostogauja verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(aistemo @ 2008 08 08, 19:43)
aha as irgi buvau uzrasius i si darza pries du metus, pavasari pasiskambinau, pasiklausti kaip ten su ta eile ar galima jau nuo rugsejo pradeti lankyti, tai pasake "jokiu problemu, tik sveikatos pazyma rugpjucio viduryje pristatyti ir galim zygiuoti" Siandien nuejus i darzeli paaiskejo, kad net sarasuose nesam doh.gif , kazkaip netycia eile pasikoregavo blink.gif  gun_rifle.gif , o direktore dabar atostogauja  verysad.gif

verysad.gif musu tokia pati situacija verysad.gif

ir kas svarbiausiai, klausiu sakau tai negi pries mane buvo vaikai pirmiaus susirase/ sako, tikriausiai taip doh.gif
o kai pati maciau savo akim sarasusu maciau kad didesne da;lis vaiku gimusiu 2006 m.... o manoji 2005, tai vat persasi prielaida, kad vaikai kitais kanalais pateke i darzeli... o gal jau dabar reikia uzrasyti vaikus dar negimusius g.gif g.gif

keistoka dabar tvarka patekti i darzeli g.gif
Atsakyti
ar jau yra sąrašai?
šiaip mums aiškino kad jei yra didesnis sesė/brolis jau kur darželį lanko, tada ir mažasis be problemų priimamas. todėl ir mano mažoji nors "tik" prieš pusantrų metų užrašyta tikiuosi kad pateks nuo rugsėjo. nes vyresnis brolis lanko. gal todėl ir yra vaikučių sąrašuose kurie vėliau gimę. be to, yra lengvatų visokių 4u.gif nebūtina apie kitus kanalus mintis piršti.
Atsakyti