Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė", Baltų pr. 49, 37 75 28

QUOTE(Benukas @ 2009 02 09, 20:31)
Ka darysi, reiks kazkaip pradet pratintis prie tu bacilu vis tiek. mirksiukas.gif

anksčiau ar vėliau vaiko imunitetui teks išmokti prisitaikyti prie masinio vaikų susibūrimo ir "apsitrinti". jau geriau dabar, darželyje, nei paskui mokykloje pora metų sirgt be perstojo. o ir tie sirgimai labiausiai atakuoja rudenį, maniškiai abu rugsėjį-lapkritį labai sirgo, o dabar (tfu tfu tfu) nuo gruodžio dar nė dienelės nepraleidom rolleyes.gif (kad tik neprisigirčiau doh.gif ). labai labai svarbu kad vaikučiai kuo daugiau plautų rankas per dieną. mano didysis kai perėjo į naują grupę, pastebėjau kad vaikas išmokintas preciziškai nusiplaut kiekvieną rankyčių užkaborėlį. sąžiningai plaunant rankas perpus kaip nieką sumažėja tikimybė užsikrėsti thumbup.gif ir namuose skiriam didelį dėmesį rankyčių plovimui, tai manau dar ir namie reikia tėveliams pasistengti nuo tų ligų ligelių apsisaugoti smile.gif be to, prieš pradedant lankyt darželį gi galima imunitetą pasistiprinti, pvz Ribomunyl kursą sugirdyti 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes smile.gif Na pagaliau ir mes uz gero menesiopradesim eit i "Ausrines" lopseli thumbup.gif Mazylis dar neturi ne dvieju metu, bet sauniai prasosi ant puoduko ir moka pats pavalgyt smile.gif Zodziu lyg ir neturetu susidaryt kokiu nors problemu, kad itk aukletojos geros papultu doh.gif Bet kiek girdziu "Ausrinej" jos visos neblogos thumbup.gif
Noreciau, kad jus patartumet ka reik turet vedant i darzeli. Koks menesinis mokestis ir ar iskart ji atejus reik moket ar atlankius menesi? smile.gif
Del adaptacijos nepergyvenu, nes pratinsiu po truputuka, neskubant, turiu tam laiko, taigi tikiuosi vsikas bus gerai thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Rulete @ 2009 02 19, 00:18)
Sveikutes  smile.gif  Na pagaliau ir mes uz gero menesiopradesim eit i "Ausrines" lopseli  thumbup.gif  Mazylis dar neturi ne dvieju metu, bet sauniai prasosi ant puoduko ir moka pats pavalgyt  smile.gif  Zodziu lyg ir neturetu susidaryt kokiu nors problemu, kad itk aukletojos geros papultu  doh.gif  Bet kiek girdziu "Ausrinej" jos visos neblogos  thumbup.gif
Noreciau, kad jus patartumet ka reik turet vedant i darzeli. Koks menesinis mokestis ir ar iskart ji atejus reik moket ar atlankius menesi?  smile.gif 
Del adaptacijos nepergyvenu, nes pratinsiu po truputuka, neskubant, turiu tam laiko, taigi tikiuosi vsikas bus gerai  thumbup.gif

Nesuprantu aš jų politikos... Mes laukiam jau treti metai, siaubas kažkoks, ryt sakė paskambins direktorė ir pasakys, ar eilė jau atėjo... Atsiprašau, kad tiek Jūsų postu dėl to pasipiktinau, bet tiesiog įdomu, kiek Jūs laukėt...
Atsakyti
Rulete, pirmą mėnesį sąskaitėlę gausit už du mėnesius-praeitą ir einamą.nenustebk. čia mokat ne už praėjusį laiką.bet jei pristatysit gydytojų pažymas tarkim dėl sirgimo, tą sumą išminusuos kitą mėnesį 4u.gif smagu kad prisijungsit thumbup.gif drinks_cheers.gif aš kasdien vis labiau neatsistebiu savo vaikais, kiek nesvietiškai daug jie iš darželio gauna wub.gif mano vaikui pvz, dar 4 metukų nėra (bet jau tuoj biggrin.gif ). vakar važiuojam gatve, ir jis man šaukia: "mamyte, mamyte, kažkas iškabino mūsų valstybės vėliavą bigsmile.gif aš jau žinau, kokios spalvos tą vėliavą sudaro, vėliava reiškia kad čia mūsų Lietuva. Vilniuje yra Gedimino pilis, ten teka upė Neris, o didžiausia upė yra Nemunas. "... nu kiek nerealiai daug reikia su vaikais dirbti, kad tokius dalykus tokiems mažiukams įskiepyti wub.gif kartu ir gėda pasidaro, kad pati su vaikais tokiomis temomis neužsiiminėju... ačiū Dievui už mūsų auklėtoją wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2009 02 19, 02:36)
Nesuprantu aš jų politikos... Mes laukiam jau treti metai, siaubas kažkoks, ryt sakė paskambins direktorė ir pasakys, ar eilė jau atėjo... Atsiprašau, kad tiek Jūsų postu dėl to pasipiktinau, bet tiesiog įdomu, kiek Jūs laukėt...


Laukiam ilgai, bet galiu pasakyt tik viena reikia ne tik laukti, o eiti, dometis, klausti, prasytis, zodziu parodyt, kad tikrai laaabai laaabai norit i si darzeli. Siais laikais vien sedet eileje neuztenka, tai tiek is mano puses, daugiau nediskutuosiu del priemimo tvarkos, nes joje yra laabai daug niuansu, lengvatu ir kitu budu. Tai tiek, sekmes jums 4u.gif
QUOTE(Rucelie @ 2009 02 19, 09:16)
Rulete, pirmą mėnesį sąskaitėlę gausit už du mėnesius-praeitą ir einamą.nenustebk. čia mokat ne už praėjusį laiką.bet jei pristatysit gydytojų pažymas tarkim dėl sirgimo, tą sumą išminusuos kitą mėnesį  4u.gif smagu kad prisijungsit  thumbup.gif  drinks_cheers.gif aš kasdien vis labiau neatsistebiu savo vaikais, kiek nesvietiškai daug jie iš darželio gauna  wub.gif mano vaikui pvz, dar 4 metukų nėra (bet jau tuoj  biggrin.gif ). vakar važiuojam gatve, ir jis man šaukia: "mamyte, mamyte, kažkas iškabino mūsų valstybės vėliavą  bigsmile.gif aš jau žinau, kokios spalvos tą vėliavą sudaro, vėliava reiškia kad čia mūsų Lietuva. Vilniuje yra Gedimino pilis, ten teka upė Neris, o didžiausia upė yra Nemunas. "... nu kiek nerealiai daug reikia su vaikais dirbti, kad tokius dalykus tokiems mažiukams įskiepyti  wub.gif kartu ir gėda pasidaro, kad pati su vaikais tokiomis temomis neužsiiminėju... ačiū Dievui už mūsų auklėtoją  wub.gif



Oho, nu ir pasake maziukas blink.gif Cia ir pirmokui butu nereliai, o cia toks mazgis thumbup.gif Nu saunu. Aciu jum labai uz info thumbup.gif Laukiu nesulaukiu, kada mazius zygiuos i si nuostabu darziuka wub.gif
Atsakyti
Mes galvojam rinktis si darzeli,idomu kokios eiles,kada mums uzsirasyt,skubet neskubet...? g.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 02 19, 13:07)
Mes galvojam rinktis si darzeli,idomu kokios eiles,kada mums uzsirasyt,skubet neskubet...?  g.gif


sakė kitiem metam vietų 50, o prašymų 700......
Papildyta:
QUOTE(Benukas @ 2009 02 08, 20:23)
O lankantys darzeli vaikuciai ar daznai serga? Mane siemet nuo darzelio sustabde ta baime, kad dirbti negalesiu, nes kitur girdejau nemazai atsiliepimu, kad 2 savaites paeina i darzeli, 2 serga. Taip ir buna maniskis vis dar su aukle.


kaip kada.Aną mėnesį savaitė darže, savaitė namie doh.gif
Atsakyti
QUOTE(estetė @ 2009 02 19, 13:07)
Mes galvojam rinktis si darzeli,idomu kokios eiles,kada mums uzsirasyt,skubet neskubet...?  g.gif

Skubėti ir dar kartą skubėti biggrin.gif Jei dar nepavėlavot... Tik gimusius surašo ir tai po tris metus laukia doh.gif
Atsakyti
QUOTE(vaivorykste:) @ 2009 02 19, 16:27)
Tik gimusius surašo ir tai po tris metus laukia  doh.gif


Bet logiskai pamascius, juk jei tris metus lauki, jau i lopseli nepatenki. Tai kas tada lopselius lanko? mirksiukas.gif Zodziu pasikartosiu, neuztenka tik atsistot i eile ir laukti.... I koki prasta darziuka, gal ir pakaktu, bet tik ne i si ar kuri kita gera, kur mamos is viso miesto veza...
Atsakyti
QUOTE(Rulete @ 2009 02 19, 19:32)
Bet logiskai pamascius, juk jei tris metus lauki, jau i lopseli nepatenki. Tai kas tada lopselius lanko?  mirksiukas.gif  Zodziu pasikartosiu, neuztenka tik atsistot i eile ir laukti.... I koki prasta darziuka, gal ir pakaktu, bet tik ne i si ar kuri kita gera, kur mamos is viso miesto veza...

Vistik nesuprantu kuom jis toks įpatingas g.gif mes ir buvom į jį patekę, bet atsisakiau tos vietos vien dėl vaikų pertekliaus doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga&Liepa @ 2009 02 19, 21:43)
Vistik nesuprantu kuom jis toks įpatingas  g.gif mes ir buvom į jį patekę, bet atsisakiau tos vietos vien dėl vaikų pertekliaus  doh.gif


Geras tuo, kad kituose darzeliuose yra geru ir blogu aukletoju-pedagogu, o siame vien geri tongue.gif

Ir dar vienas pastebejimas : geram pedagogui, duok nors ir 20 vaiku, jis kaip nors susitvarkys, nei vieno nenuskriausdamas, o blogam ir vieno gali but per daug ir vaikas nenores i jo puse net ziuret doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rulete: 19 vasario 2009 - 21:31
QUOTE(Rulete @ 2009 02 19, 21:29)
Ir dar vienas pastebejimas : geram pedagogui, duok nors ir 20 vaiku, jis kaip nors susitvarkys, nei vieno nenuskriausdamas, o blogam ir vieno gali but per daug ir vaikas nenores i jo puse net ziuret  doh.gif

drinks_cheers.gif mano vaikio grupėje tikrai daug vaikų. bet tai auklėtojai nesutrukdo iš jų tikrus piliečius, daug ką išmanančius ir per dieną tikrai daug žinių pasisemiančius, ugdyti wub.gif o aš ir kitame, neminėsiu, kuriame darželyje, kažkada apsidairyti buvau. mažai ten vaikų, iki 12 kiek sakė. bet tvarka mane šokiravo. jeigu visi vaikai valgo sūrelį, o vienam neleidžiama, nes jis per mažas... arba paklausus, kaip auklėtoja lavina mišraus amžiaus vaikučius (nes ten labai mišri grupė buvo), auklėtoja tesugeba pasakyti kad leidžia visiems piešti, tai... doh.gif ir ant sienų ten pas juos "vaikų" piešinėliai kabo-tokie preciziški, ir kažkodėl visi vienodi... o man taip gera žiūrėti į mūsų darželio sienas, išpuoštas tegul ir blynus ar amebas primenančiais, bet mūsų vaikučių nupieštais, todėl tokiais brangiais piešinukais...
visiems savi prioritetai 4u.gif eilėje laukiančioms mamytėms tik į naudą, kad kažkas savo vietos atsisako biggrin.gif o aš pritarsiu Ruletei, kad eiti ir domėtis reikia. čia ne Maxima, kur akcijas siūlo tongue.gif darželiui svarbus geranoriškų ir aktyvių tėvelių kolektyvas, o ne tokių laukiančių sau, kol kažkas jiems teiksis paskambinti, kad štai, jums vieta atsirado ax.gif aš kai norėjau į šį darželį vaiką įprašyti, galvojau šaligatvį, vedantį nuo mano namo iki darželio, iki duobių praminsiu lotuliukas.gif jau ten mano veidą turbūt naktim sapnavo blush2.gif kiek aš vaidenausi blush2.gif bet nesigailiu thumbup.gif aš iki šiol maniau ir tebemanau, kad geras ir kokybiškas, į vaiką kaip į asmenybę sugebantis pažvelgti darželis yra svarbiau už 95 procentus visos likusios vaiko aplinkos. nes čia vaikas išugdomas į žmogų, kuris bus atiduotas mokytis, čia jį paruoš mokyklai, čia kažkas turi laiku pastebėti vaiko turimus gabumus ir polinkius, juos reikiama linkme nukreipti, paskatinti, laiku pastebėti besimezgančias ydas ir jas vėlgi reikiamai pakoreguoti. manau kad tai, ką iš mūsų vaikų nulipdo darželiai, kokia 50 proc. įtakoja vėlesnius pasiekimus mokykloje. ir manau, kad vistik ne veltui mūsų darželis laikomas PUIKIU. absoliučiai pasitikiu darželio kolektyvu, nes matau didžiules į mano vaiką dedamas pastangas, matau jo žaibišką tobulėjimą ir tiesiog tuo mėgaujuosi wub.gif
Rulete, į kurią grupę ateisit? gal draugausim? bigsmile.gif
Atsakyti