Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė", Baltų pr. 49, 37 75 28

QUOTE(Keiti @ 2008 12 18, 20:16)
Abejoju, ar priims nuo rugsėjo, mums jau žada metus. Užrašėme pusės metukų, o dabar mums trys, nuo pavasario dar nepriims tikrai...

priims priims, tik lieps nuo rugsejo, bet eisiu kalbet, mano kaimyne gryzo is usa, liepa, nuorugsejo jau eina berniukas.
Atsakyti
N as galiu pasakyti savo paskutinius ispudzius seip pastoviai jau stengiuosi nereiksti savo nuomones.Kaskada atejom be desimties 9 ryto ,sake pusryciu nebus nes buvo anksciau,nei arbatos nieko nebegausim,na tiek to pamaniau.(kaska nupirkau parduotuveje , nes pries pusrycius geriame vaistukus)Kaskuria diena sake reikejo sedeti negalima buvo zaisti nes maziau vaikuciu ir zaislu imti negalima.Per svente vaikas sake ,kad pamirso pasakyti ,kad reikia vaisiu ir sake ka daryti ,nes man pasakyta ,kad as negaliu vaisintis todel ,kad pamirsau atsinesti (atsiprasom).Bet galiu pasakyti ,kad bendraujama labai negraziai su vaikais,nezinau kodel ta leidzia direktore ,netikiu ,kad niekas nezino. .Vaikai konfliktuoja ,graibaliojimaisi nesibaige tarp vaiku.Beje kas del 18 val as asmeniskai girdejau kaip sake ,kad vieni tevai pamirso ,kad turi vaikus unsure.gif.Taip ,kad vieta mes butinai atlaisvinsim o seip ar taip einame kiek butina yra.Tiesiok galvoju ,kad tokiu elgesiu mus tevus uz durnelius laiko .Na o pazystamu vaikuciai eina i kita grupe tai jokiu panasiu dalyku nera.Man labai gaila ,kad toki pikti ir amzinai nepatenkinti zmones dirba ,nes manau tai atsiliepia ir paciu vaiku vaiku bendravime.As asmeniskai girdejau kaip snekama su jais ir drasiai galiu pasakyti ,kad tai labai negrazu...Cia maza dalis mano pastebejimu ,kas man atrodo keistai.O seip maniau ,kad ne is darzelio iseit turime o laikas butu su mumis elktis bent taip kaip reikalauja normos ribos ir tiek tikrai uzteks.Kalbejomes mes su ugdymo vadove ten kaskokia,bet as galvoju ,kad jiems norma yra.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murka1: 05 sausio 2009 - 14:39
blink.gif unsure.gif

Naivu tikėtis, kad pasakytumėt, kurioje čia taip grupėje... smile.gif
Atsakyti
Cia tai bent pasakojimas,nesitiki kazkaip...Kiek esame pavelave nueiti ant pusryciu,visada yra pasiuloma mano ir kitiems pavelavusiems pusryciu pavalgyti...Netgi aukletojos skundesi,kad mazai yra valganciu pusrycius darzelyje,daug maisto atlieka.
Neturiu tikrai skustis savo grupe...Aukletojos geros,svelnios...

Aisku nemalonu,kai yra tokiu aukletoju kitose grupese(kaip jau parase mama),nenoreciau ir as vesti i tokia grupe savo vaiko,kur yra sitoks vaiko isskyrimas is kitu vaiku doh.gif
Atsakyti
Na jokia cia problema isties tie pusryciai,as norejau poziuri i vaikus ir i tevus pateikti.Namie nevisada juk valgo.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murka1: 06 sausio 2009 - 14:46
QUOTE(murka1 @ 2009 01 06, 15:41)
Na jokia cia problema isties tie pusryciai,as norejau poziuri i vaikus ir i tevus pateikti.Namie nevisada juk valgo.


cia apie lopselio grupe kalba ejo?
Atsakyti
QUOTE(murka1 @ 2009 01 05, 15:29)
N as galiu pasakyti savo paskutinius ispudzius seip pastoviai jau stengiuosi nereiksti savo nuomones.Kaskada atejom be desimties 9 ryto ,sake pusryciu nebus nes buvo anksciau,nei arbatos nieko nebegausim,na tiek to pamaniau.(kaska nupirkau parduotuveje , nes pries pusrycius geriame vaistukus)Kaskuria diena sake reikejo sedeti negalima buvo zaisti nes maziau vaikuciu ir zaislu imti negalima.Per svente vaikas sake ,kad pamirso pasakyti ,kad reikia vaisiu ir sake  ka daryti ,nes man pasakyta ,kad as negaliu vaisintis todel ,kad pamirsau atsinesti (atsiprasom).Bet galiu pasakyti ,kad bendraujama labai negraziai su vaikais,nezinau kodel ta leidzia direktore ,netikiu ,kad niekas nezino. .Vaikai konfliktuoja ,graibaliojimaisi nesibaige tarp vaiku.Beje kas del 18 val as asmeniskai girdejau kaip sake ,kad vieni tevai pamirso ,kad turi vaikus unsure.gif.Taip ,kad vieta mes butinai atlaisvinsim o seip ar taip einame kiek butina yra.Tiesiok galvoju ,kad tokiu elgesiu mus tevus uz durnelius laiko .Na o pazystamu vaikuciai eina i kita grupe tai jokiu panasiu dalyku nera.Man labai gaila ,kad toki pikti ir amzinai nepatenkinti zmones dirba ,nes manau tai atsiliepia ir paciu vaiku vaiku bendravime.As asmeniskai girdejau kaip snekama su jais ir drasiai galiu pasakyti ,kad tai labai negrazu...Cia maza dalis mano pastebejimu ,kas man atrodo keistai.O seip maniau ,kad ne is darzelio iseit turime o laikas butu su mumis elktis bent taip kaip reikalauja normos ribos ir tiek tikrai uzteks.Kalbejomes mes su ugdymo vadove ten kaskokia,bet as galvoju ,kad jiems norma yra.

tikrai labai nemalonu, bet kodel jus tai toleruojat? sorry, bet aš kelciau tokia problema i viešuma, rimtuoju budu, jei tai liestu mono vaika!!! tikrai pikta skaityti, kad dar šeis laikais yra taip dirbanciu savo darba zmoniu... g.gif
Atsakyti
na, neatrodo, kad apie mūsų grupę kalba eitų blink.gif
Atsakyti
Kaip manot mamytes, ar 2m 8 men berniukui prasyti direktores eiti i lopselinuku grupe ar jau i darzelinukus??? Pradetume lankyti nuo pavasario, bet galvoju, kad reikes adaptuotis lopselyje, o jau nuo rugsejo i darzeli keliausim, tai reieks pratintis prie 2 grupiu, kaip manot kaip cia protingiau padaryti???
Atsakyti
QUOTE(keite @ 2009 01 21, 11:03)
Kaip manot mamytes, ar 2m 8 men berniukui prasyti direktores eiti i lopselinuku grupe ar jau i darzelinukus??? Pradetume lankyti nuo pavasario, bet galvoju, kad reikes adaptuotis lopselyje, o jau nuo rugsejo i darzeli keliausim, tai reieks pratintis prie 2 grupiu, kaip manot kaip cia protingiau padaryti???

lopšelyje jam auklėtoja daugiau laiko rastų, lengviau būtų adaptuotis gal, nes mažesnės truputį grupės 4u.gif nors šiaip jei pavasarį pradėsit, tai per vasarą vistiek kaita bus ir auklėtojų ir grupių smile.gif geriausiai-prašykitės nuo rudens į darželį smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2009 01 21, 13:59)
lopšelyje jam auklėtoja daugiau laiko rastų, lengviau būtų adaptuotis gal, nes mažesnės truputį grupės  4u.gif nors šiaip jei pavasarį pradėsit, tai per vasarą vistiek kaita bus ir auklėtojų ir grupių  smile.gif geriausiai-prašykitės nuo rudens į darželį  smile.gif

O vasara ten visiska netvarka buna??? Siaip labai noriu jau leisti i darzeli, nes pakankamai gudrus, o ir auklem atsibodo moketi tukstancius doh.gif plius kazkaip manau, kad jam jau ir neidomu su aukle, daug idomiau butu kolektyve smile.gif Gal galit isgirti savo grupes kur aukletojos jaunos, energingos ir nuosirdzios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(keite @ 2009 01 21, 12:13)
O vasara ten visiska netvarka buna??? Siaip labai noriu jau leisti i darzeli, nes pakankamai gudrus, o ir auklem atsibodo moketi tukstancius  doh.gif plius kazkaip manau, kad jam jau ir neidomu su aukle, daug idomiau butu kolektyve  smile.gif Gal galit isgirti savo grupes kur aukletojos jaunos, energingos ir nuosirdzios  smile.gif

ne tai kad visiška netvarka, bet juk visi žmonės, auklėtojos visų grupių atostogaus kažkada. o vaikui tik pradėjus adaptuotis gal sunkiau bus, kad žmonės keičiasi. aš tai leisčiau nuo rugsėjo į darželį, ką jau čia paspartins tie keli mėnesiai. o auklėtojos visos energingos ir nuoširdžios, nebūtinai jaunos biggrin.gif
Atsakyti