Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė", Baltų pr. 49, 37 75 28

QUOTE(murka1 @ 2008 10 29, 20:04)
Isispres ,kai aukletojos nelaikys mus uz durnelius kurie nieko nesupranta.Tokiu melagiu paverstas vaikas dar nebuvo.Ir seip sesiameti jau nesunku pagauti.Pabusim mes durneliais nu ka padarysi ,kad jau toki atrodom biggrin.gif

na aukletojoms tikriausiai bile nuo saves tas visas problemas nustumti,tegu tevai patys aiskinasi namie su savo vaikais.
O kaip vaikui jaustis?Darzelyje viskas galima(ir kas gerai,ir kas blogai),o vat namie jau nebegalima.Tai cia tik vaiko balamutinimas

Ir as nematau reikalo skaityti jokiu psichologiniu ar kitokiu knyguapie vaiku elgesi ir auklejima.As netikiu visokiu ekspertu nurodymais.O vaikus aukleju ir auginu kaip visus paprastus vaikus:kartais uz bloga elgesi pagrumoju pirstu,kartais apibaru,tenka ir ausi uzsukti.Kiekviena mama ir tetis suranda savo buda kaip vaika sudrausminti rolleyes.gif
Atsakyti
Kaip Rucelei baigesi ar apsitvarke mustynes?
Atsakyti
QUOTE(snupe @ 2008 10 02, 22:42)
Betgi darželis dirba iki 19 valandos.  mirksiukas.gif Ir net auklėtojos yra sakiusios, kad nesiverst tėvams per galvą ir nelėkt, jos bus tiek kiek priklauso. Nebent tik vaikučiui gali būti liūdnoka likti vienam.
O dėl tų kotletukų... gal jau baikim moterys koneveikti vienos kitas.  4u.gif  Šiandien per susirinkimą viską išaiškino, siūlė ateit paragaut, meniu paskaityt ir t.t. Tai jei yra dar klausimų, tai geriau nueti pas direktorę, tiesiai viską išsiklausynėti ir taip išspręsti problemą.
Geros dienos visoms  4u.gif



Na įsiterpsiu ir aš... kodėl iš karto pas direktorę... tik tiesioginis bendravimas su auklėtoja duos teigiamų rezultatų... juk Aušrinėje netgi labai skatinama aktyvus tėvų dalyvavimas darželio veikloje...Tie vaikščiojimai pas direktorę tik užgauna aulėtojas... Įsivaizduokite save jų vietoje... jei kiekvienas nepatenkintas klientas bėgtų skųstis direktoriui, užuot jums išsakęs savo susirūpinimą, o po to direktorius žinodamas tik vienos pusės nuomonę priimtų nemotyvuotus sprendimus ir tiesiog įsakymų forma nuleistų žemesniajam personalui... ar dėl to problema išnyktų, manau tik liktų nuoskaudos... jei manote, kad maistas prastas, tai užtenka ateiti pietų metu ir paskanauti... esmė visai ne tame ką duoda valgyti, o tame ką jūsų vaikas pripratęs valgyti namuose... mano dukra jau greitai bus 5 metai kaip lanko šį darželį... ir niekuo skųstis negalėčiau... iš meniu aš tiksliai galiu pasakyti ką ji tą dieną suvalgys, o ko ne... visada būna kas nors "valgomo", o trūkumą kompensuojam vakarienės metu biggrin.gif
Mano akimis žiūrint maistas kaip už tokią kainą yra tikrai geras... net šiek tiek pagerėjęs, lyginant su tuo kas buvo prieš 2 metus...

Ir ačiū Dievui, kad darželiožuose nestovi greito maisto automatai su čipsais ir coca-cola mirksiukas.gif


NESIPYKIM IR NEKRITIKUOKIM KITŲ, GERIAU PASIŽIŪRĖKIM Į SAVO ELGESĮ
Atsakyti
Jau kas kas, bet maistas, tai ten tikrai geras. Matyt kituose darželiuose nesilankėte, kad taip rašote. essen.gif
Atsakyti
QUOTE(Emile569 @ 2008 11 12, 18:16)
Kaip Rucelei baigesi ar apsitvarke mustynes?

ačiū direktorei notworthy.gif aciuks.gif pas mus viskas thumbup.gif turim naujus draugus ir vėl drožiam į darželį su daina didis.gif paskutiniu metu-ypač, nes labai jau žavi tas santa2.gif šviečiantis laiptinėje vos įėjus. mes jau ir Kalėdinių norų sąrašą jam išdėstėm biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
ir mes jau uzsirasem i si darzeli, dabar mano dukrytei tik 3 men, bet kazin ar eile ateis po 2 metu g.gif
Atsakyti
QUOTE(sigitela @ 2008 12 14, 09:58)
ir mes jau uzsirasem i si darzeli, dabar mano dukrytei tik 3 men, bet kazin ar eile ateis po 2 metu g.gif

Pagal dabartinę tendenciją - po 3 metų...
Atsakyti
QUOTE(Rucelie @ 2008 12 11, 09:33)
ačiū direktorei notworthy.gif aciuks.gif pas mus viskas  thumbup.gif turim naujus draugus ir vėl drožiam į darželį su daina didis.gif paskutiniu metu-ypač, nes labai jau žavi tas santa2.gif šviečiantis laiptinėje vos įėjus. mes jau ir Kalėdinių norų sąrašą jam išdėstėm  biggrin.gif  lotuliukas.gif


maniškis irgi kas rytą aiškina, kad daržely senelis yra hihihi.gif

QUOTE(sigitela @ 2008 12 14, 09:58)
ir mes jau uzsirasem i si darzeli, dabar mano dukrytei tik 3 men, bet kazin ar eile ateis po 2 metu g.gif



aš planuoju tik pagimdžius antrą iškart užrašyti.. Kol sulauksim eilės...


Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2008 12 15, 13:46)
maniškis irgi kas rytą aiškina, kad daržely senelis yra hihihi.gif
aš planuoju tik pagimdžius antrą iškart užrašyti.. Kol sulauksim eilės...

Aš taip ir padariau, bet direktorė sakė kad sesutės ir broliukams pirmenybė ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Keiti @ 2008 12 14, 13:07)
Pagal dabartinę tendenciją - po 3 metų...


tai mums tiksliai nepasake, sake eiles 2-3 m.na ziuresim kaip cia bus g.gif
Atsakyti
sveikutes, as saviske uzrasiau kaipbuvo tryju menesiu, dabar jai beveik 2 metukai, turetu eiti nuo 2009, rugsejo, bet neriu atideti ir pradet pratinti nuo pavasario, ne nuo rudens, ligu atzvilgiu, ar tai galima? ka patarsit, mamytes? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kristegri @ 2008 12 18, 16:48)
sveikutes, as saviske uzrasiau kaipbuvo tryju menesiu, dabar jai beveik 2 metukai, turetu eiti nuo 2009, rugsejo, bet neriu atideti ir pradet pratinti nuo pavasario, ne nuo rudens, ligu atzvilgiu, ar tai galima? ka patarsit, mamytes? 4u.gif

Abejoju, ar priims nuo rugsėjo, mums jau žada metus. Užrašėme pusės metukų, o dabar mums trys, nuo pavasario dar nepriims tikrai...
Atsakyti