Įkraunama...
Įkraunama...

Šilainiai: l/d "Aušrinė", Baltų pr. 49, 37 75 28

Laba diena visoms.Norejau pasiteirauti kitu nuomones.
Parsysiu kas man atrodo keistai.Vienas vaikas grupeja numaudineja triusikelius,lipa ant kitu ir dusauja,po to eina i toleta paskui ir ziuri ka daro.Na gal tai nera baisi tragedija,bet paklausiau as aukletojos ji sypsojos ir atsakius o kas cia ,nuejo.Dar priekaistavo vaikui ,kad motina eis skustis nors dar nesiskundziau.Man tie priekaistai vaikams atrodo biski keistai ,pastoviai jam kalama ,kad tu miegi ilgai(nors po ligu daznai tikrai pabunda tik astunta,pavalgo ir einam,nes gydytoja liepe leisti pamiegot,kadangi slubuoja sveikata.Tada nuejau pas pavaduotoja ir atejus aukletoja sake ,kad taip nesakius,kad niekada nekrate ,vaiko uz blogai padaryta darba prie stalo..Pasiuliau atsivesti vaika ,kad papasakotu ,bet niekam neydomu.Vaikas meluoja ir taskas.Tokiu nesiskaitymu kvepia ir netoleranciaja,nei mes akis draskom o paklausus aukletoja sako nu ko dar problemos doh.gif .Nieko nesakem nei uz tuos triusiku numaudinejimus,nei uz tai ,kad rekia pastoviai,bendravimo forma tikrai labai negrazi su vaikais.Na manau nieko gero is to nebus ,tik neisivaizduoju kodel mes turime iseiti dabar ar turime vaikui pasakyti ,kad tu melagis nes aukletoja taip nesake.Aukletoja man tiesia i akis pasake ,kad ateinam 11val tai melas.Plius ko paklausiau viska sake meluojam. doh.gif.Tokiu atveju reiketu isiaiskinti su vaikais ir nubausti jei jau taip meluoja ,bet to padaryti nesutiko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murka1: 28 spalio 2008 - 12:26
Prieš užrašant į šį darželį tik gerus atsiliepimus čia skaičiau, o dabar kad pasipylė tai pasipylė doh.gif

Tikiuosi jei mano mergička ką iškrės man tiesiai šviesiai pasakys, o ne per forumą biggrin.gif

O dėl vaikų galiu paskyt tik vieną...Kokie TĖVAI tokie ir VAIKAI 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andriushka: 28 spalio 2008 - 12:53
as negalvoju ,kad to vaiko tevai butinai blogi(cia musu atveju) kuris negraziai elgiasi,gal prisimokino kaskur.Blogai ,kad jau ir kiti ta elgesi kopijuoja,man labai butu nemalonu jei musu vaikas galvotu ,kad tai norma ir pradetu panasiai elgtis,iprates nuo kasdieninybes tokios.Todel tevam akiu as ir nedraskau manau protingi zmones patys susitvarkys.

O Rucelei as palinkeciau sekmes,nes jei tevai patys akis drasko ir zmoniskai nesupranta ,kad taip negrazu nu ka as zinau tamsus miskas :ohPastebejau ,kad taip jau yra jei tu akiu nedraskai drasko tau.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murka1: 28 spalio 2008 - 13:20
QUOTE(murka1 @ 2008 10 28, 13:22)
Laba diena visoms.Norejau pasiteirauti kitu nuomones.
Parsysiu kas man atrodo keistai.Vienas vaikas grupeja numaudineja triusikelius,lipa ant kitu ir dusauja,po to eina i toleta paskui ir ziuri ka daro.Na gal tai nera baisi tragedija,bet paklausiau as aukletojos ji sypsojos ir atsakius o kas cia ,nuejo.Dar priekaistavo vaikui ,kad motina eis skustis nors dar nesiskundziau.

Iš kart atsiprašau, kad lendu ne ten kur reikia, nes mes šio darželio nelankome 4u.gif

Tai ką jūs pamatėte yra vadinama ankstyvojo amžiaus vaikų masturbacija. Dauguma vaikų pereina šį laikotarpį nepastebimai, be žymesnių išsireiškimų, tačiau tai ne auklėtojos darbas paaiškinti vaikui, kad jis elgiasi blogai, nes drausmindamas gali pridaryti daug daugiau bėdos negu nepastebėdamas. Jūsų atveju, kadangi tai vyksta stebint kitiems vaikams tai jau yra negerai, bet... Tai gali spresti, tik to vaiko tėvai, tik jie gali paaiškinti vaikui kas ir kaip, prieš štai pasiskaitę literatūros kaip tai padaryti. Matyt kaškuriuo laiku nebuvo vaikui paaiškinti jam rupimi klausimai, ko pasekoje vaikas taip elgiasi. Negalime smerkti vaiko jokiu būdu, jis mažas ir tikrai nesupranta ką daro negerai. Vaikai smalsus, nori viska žinoti, todėl reikia stengtis paaiškinti vaikui viską ko jis teiraujasi ir užmiršti sakinį: užaugsi suprasi, nes jai vaikas teiraujasi dabar vadinas jam ydomu, jai nesužinos iš musų , tai sužinos iš kitų, pvz paauglių, kurie tikrai nesistengs labai gražiai viską papasakoti, arba jis tiesiog ims tyrinėti save pats, ko pasekoje jūs matote rezultatą.

Dar kartelį atsiprašau, kad įsiterpiau į jūsų tema, tačiau tikiuosi kam nors padės šis mano pasisakymas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(andriushka @ 2008 10 28, 13:52)
Prieš užrašant į šį darželį tik gerus atsiliepimus čia skaičiau, o dabar kad pasipylė tai pasipylė  doh.gif

Tikiuosi jei mano mergička ką iškrės man tiesiai šviesiai pasakys, o ne per forumą biggrin.gif

O dėl vaikų galiu paskyt tik vieną...Kokie TĖVAI tokie ir VAIKAI 4u.gif



mes su vyru namie nesimušam, o vaikas pasimuša. mes nesispjaudom, o vaiaks spjaudosi.... biggrin.gif
Atsakyti
Perskaicius MURKA1 istorija pakraupau.As tikriausiai pasimesciau jeigu pamatyciau vaika taip darant.Nu nezinau,cia mnau,kad tikrai tevus kopijuoja,o gal koki vyresni broli ar seseri.Nu negali vaikui sauti staiga i galva tokie dalykai,kad reikia nusimauti kelnaites ir "kai ka" imituoti.Ankstyvas vystymasis ir domejimasis pas visus vaikus yra,bet...atsiprasau,nu tikrai ne toks mano manymu.
g.gif jiems idomu tualete paziureti i kito vaiko pimpaliuka ar pas mergaites i puputes,bet ir viskas,cia manau normalu,bet atsigulus aimanuoti-tai jau istvirkimas kazkoks.
Atsakyti
QUOTE(Isila @ 2008 10 28, 20:48)
mes su vyru namie nesimušam, o vaikas pasimuša. mes nesispjaudom, o vaiaks spjaudosi.... biggrin.gif



biggrin.gif na jo, būna:)

Atsakyti
Šį pranešimą redagavo andriushka: 29 spalio 2008 - 12:18
QUOTE(tania811214 @ 2008 10 29, 00:31)
Perskaicius MURKA1 istorija pakraupau.As tikriausiai pasimesciau jeigu pamatyciau vaika taip darant.Nu nezinau,cia mnau,kad tikrai tevus kopijuoja,o gal koki vyresni broli ar seseri.Nu negali vaikui sauti staiga i galva tokie dalykai,kad reikia nusimauti kelnaites ir "kai ka" imituoti.Ankstyvas vystymasis ir domejimasis pas visus vaikus yra,bet...atsiprasau,nu tikrai ne toks mano manymu.
g.gif jiems idomu tualete paziureti i kito vaiko pimpaliuka ar pas mergaites i puputes,bet ir viskas,cia manau normalu,bet atsigulus aimanuoti-tai jau istvirkimas kazkoks.

Šioje situacijoje, pasimestų visi suaugę žmonės mirksiukas.gif Faktas, kad staiga šauti tokios mintys mažam vaikui negali, bet tai dar nereiškia, kad jis mėgdžioja tėvų, seserų ar brolių elgesį, tam mes turime televiziją. Tačiau mažo vaiko nežinojimas ir nesupratimas to ką jis daro negerai, tai nėra ištvirkimas mirksiukas.gif Todėl, kaip jau minėjau būtina tai pasakyti tėvams, ir tai pasakyti turi auklėtoja 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karablikas @ 2008 10 29, 13:37)
Šioje situacijoje, pasimestų visi suaugę žmonės  mirksiukas.gif Faktas, kad staiga šauti tokios mintys mažam vaikui negali, bet tai dar nereiškia, kad jis mėgdžioja tėvų, seserų ar brolių elgesį, tam mes turime televiziją. Tačiau mažo vaiko nežinojimas ir nesupratimas to ką jis daro negerai, tai nėra ištvirkimas  mirksiukas.gif Todėl, kaip jau minėjau būtina tai pasakyti tėvams, ir tai pasakyti turi auklėtoja  4u.gif

Na jai vaikas darzelyje taip daro,reiskiasi ir namie turetu taip daryti,tai tevai turejo ir pastebeti toki vaiko elgesi ir sugedinti,pasakyti,kad fui kaip cia bjauriai darai,niekas taip nedaro ir panasiai.
Tikrai neteko matyti tokio vaiko amziaus sitaip darant blink.gif
Atsakyti
Nu ,kad daugelis vaiku taip elgesi tai mes susidurem siemet ir i kiema jau nebeiledom rugeniop pirma karta man buvo sokas antra jau nebe.O seip tai visos blogos situacijo visada yra ,tik jei jas pavyksta uzglaistyti ir susikalbeti,tai bendrai galima tuos vaikus ir kontruoliuoti.Tikiuosi ,kad viskas susitvarkys,nors iki siol tai nelabai susisnekejom.
Seip vaiku veikla ira ydomi,darbai grazus good.gif nu gal kaip nors isivyraus ramybe.
Atsakyti
QUOTE(tania811214 @ 2008 10 29, 14:24)
Na jai vaikas darzelyje taip daro,reiskiasi ir namie turetu taip daryti,tai tevai turejo ir pastebeti toki vaiko elgesi ir sugedinti,pasakyti,kad fui kaip cia bjauriai darai,niekas taip nedaro ir panasiai.
Tikrai neteko matyti tokio vaiko amziaus sitaip darant blink.gif

Puikiai suprantu jūsų susirūpinimą, tačiau tai nėra taip baisu, kaip jums atrodo 4u.gif Todėl ir sakau, kad tėvai turi kuo daugiau sužinoti apie tokius dalykus skaitytdami tam skirtą literatūra, ir tik tada kalbėtis su vaiku, nes jai jūs (čia tik pavyzdys, jokiu būdu neturiu jūsų asmeniškai omenyje) elgsitės taip kaip pastarajame sakinyje, tai vaiko smalsumo nepatenkins, sakinys niekas taip nedaro gali tik privesti prie ginčo su vaiku, nes taip daro, kitaip iš kur gi jis tą pamatė ar sužinojo 4u.gif Na bet tai atsikra tema ir čia ne vieta apie tai diskutuoti, mano žinutė buvo skirta mamai kuri pamačiusi patyrė šoką, tikrai nemaniau, kad visa tai išsiplės 4u.gif
Linkiu sėkmės ir manau, kad tikrai viskas išsispręs 4u.gif
Atsakyti
Isispres ,kai aukletojos nelaikys mus uz durnelius kurie nieko nesupranta.Tokiu melagiu paverstas vaikas dar nebuvo.Ir seip sesiameti jau nesunku pagauti.Pabusim mes durneliais nu ka padarysi ,kad jau toki atrodom biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murka1: 29 spalio 2008 - 19:09