Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

man tas naturalus gimdymas aprasytas taip skausmingai ,baisiau nei visu kitu cezariai. blush2.gif Nezinau, tiesiog tiek daug neigiamu emociju apeme skaitant. Aisku as gerbiu kiekviena mama uz bet koki pasirinkima gimdyti ir auginti savo brangiausia kurini.
Sveikinu jus ir linkiu kuo daugiau optimizmo ir teigiamu emociju jusu gyvenime. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 01 19, 20:12)
wow sveikinimai

parasyk nors i az kaip seksis smile.gif)

Tavo pirmas vaikas mano pirmagimio metais gime ir tuo pačiu vardu biggrin.gif Veniaminas yra rusiškai Benjamin smile.gifsmile.gif


Aha, del vardu jau anksciau pastebejau smile.gif O pasirodo, tik keliu dienu skirtumas tarp ju bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Širdele @ 2010 01 22, 08:17)
man tas naturalus gimdymas aprasytas taip skausmingai ,baisiau nei visu kitu cezariai.  blush2.gif Nezinau, tiesiog tiek daug neigiamu emociju apeme skaitant. Aisku as gerbiu kiekviena mama uz bet koki pasirinkima gimdyti ir auginti savo brangiausia kurini.
Sveikinu jus ir linkiu kuo daugiau optimizmo ir teigiamu emociju jusu gyvenime. thumbup.gif

ačiū už nuomonę

iš tikrųjų ne buvo taip baisu.
Atsakyti
Labai jaudinanti ir "naturali" gimdymo istorija wub.gif
Atsakyti
QUOTE(fasstum @ 2010 01 26, 08:08)
Aha, del vardu jau anksciau pastebejau smile.gif O pasirodo, tik keliu dienu skirtumas tarp ju bigsmile.gif

na bet tikrai smile.gif gal būtumem pagimdę tą pačią dieną jei ne būtų skatinę mūsų 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 26 sausio 2010 - 13:37
aciu uz grazia, tikra istorija.skausmas aprasytas taip, kaip jis ir buna..nesutinku su vienos mamytes nuomone, kad aprasyta skausmingai ar su neigiamom emocijom.man kaip tik visame pasakojime jautesi siluma ir meile.sekmes Jusu didelei seimynai 4u.gif 4u.gif aukit sveiki ir bukit laimingi! wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo flamencita: 01 vasario 2010 - 12:29
sveikinimai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(flamencita @ 2010 02 01, 12:29)
aciu uz grazia, tikra istorija.skausmas aprasytas taip, kaip jis ir buna..nesutinku su vienos mamytes nuomone, kad aprasyta skausmingai ar su neigiamom emocijom.man kaip tik visame pasakojime jautesi siluma ir meile.sekmes Jusu didelei seimynai 4u.gif  4u.gif  aukit sveiki ir bukit laimingi! wub.gif

ačiū

skausmas buvo, bet tokio, varančio iš proto ir verčiančio pamiršti savigarbą - ne, nebuvo. Ir nebuvo giedos, kad kažką ne taip padariau, prastai klausiau, trukdžiau kitiems riksmais. Nes viskas vyko taip, kaip turėjo būti

Atsakyti
Labai grazi istorija wub.gif Net susigraudinau wub.gif
Ypac pati pabaiga wub.gif
Atsakyti


Man labai patinka skaityti tokias gimdymo istorijas, nes pati kadanors ketinu naturaliai gimdyti wub.gif Malonu, isgirsti pasakojimu, kad galima apsieiti, be skatinamuju, skubejimo ir bereikalingo nerimo smile.gif
Atsakyti
thumbup.gif

smagu, kad pavyko naturaliai smile.gif
Atsakyti
uz naturalu gimdyma, sveikinimai smile.gif
Atsakyti