Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

Sauni istorija! Sekmes visai didziulei seimynelei 4u.gif
Atsakyti
Grazi istorija 4u.gif Smagu skaityt...as taip pat domejausi naturaliu gimdymo, skaiciau, deja...tikiuos antrakart gimdant bus maziau intervencijos ir liks grazesni prisiminimai wub.gif
Atsakyti
Labai grazi istorija! taip gerai nuteikianti wub.gif wub.gif aukit grazus ir stiprus wub.gif wub.gif
Atsakyti
4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif cia jums thumbup.gif
Atsakyti
Penktas dar lengviau bus 4u.gif 4u.gif 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jazminuke @ 2009 12 08, 14:35)
Penktas dar lengviau bus  4u.gif  4u.gif  4u.gif  biggrin.gif

kad nuo to kažkas priklausytų. Su 3 beveik su angelais bendravau
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Praejo pusantų metų, ir galiu pasakyti palyginus su kitais, tradiciniais gimdymais - aš iš viso neatsimenu skausmo. Tiesiog skaitau mamų nuomones kaip ir čia apie tai, kad baisu kad skaudės ir suprantu, kad man būtų nebebaisu. Nes skausmas buvo, bet jis buvo nebetraumojantis, ne toks baisus, kuris palieka savo gilius pėdsakus sieloje, kai net prisiminus nupurta.... Dabar tiesiog galiu pasakyti, kad nugalėjau gimdymo baimę ir pats didžiausias moterų baubas man jau nebebaisus. Gaila, kad taip vėlai ax.gif
Atsakyti
Smagu skaityti tokią gražią istoriją wub.gif , net apsiverkiau. Priminė man mano pacios garžų ketvirtą gimdymą Kauno klinikose (kurio niekaip neaprasau ax.gif ). Dabar, penktą kartą irgi tariausi su Banga, uz kelių savaicių parašysiu, kaip sekėsi ax.gif smile.gif
Atsakyti
wow sveikinimai

parasyk nors i az kaip seksis smile.gif)

Tavo pirmas vaikas mano pirmagimio metais gime ir tuo pačiu vardu biggrin.gif Veniaminas yra rusiškai Benjamin smile.gifsmile.gif
Atsakyti
stipri ir šauni mamytė 4u.gif
Atsakyti