Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

parašiau rusų kalba biggrin.gif
mano livejournal
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 02 lapkričio 2008 - 12:04
QUOTE(Natuke @ 2008 11 02, 13:02)
parašiau rusų kalba  biggrin.gif
mano livejournal

rusiskai dar ispudingiau skamba. net kvapa uzgniauziau - taip ryskiai parasei, kad net visus savo pojucius prisiminiau blink.gif blink.gif ufffff, net karsta pasidare biggrin.gif
va, ir dar pagalvojau - kokios mes visos saunuoles ax.gif
Atsakyti
Labai saunu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Nuostabi patirtis. Tokia drasinanti 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(olenka @ 2008 11 02, 13:55)
rusiskai dar ispudingiau skamba. net kvapa uzgniauziau - taip ryskiai parasei, kad net visus savo pojucius prisiminiau  blink.gif  blink.gif ufffff, net karsta pasidare  biggrin.gif
va, ir dar pagalvojau - kokios mes visos saunuoles  ax.gif

Tikrai mes šaunoles biggrin.gif 4u.gif
tavo Juris 1d jaunesnis už mano Aniutą smile.gif
Atsakyti
Sveikinu su tokiu nuostabiu gimdymu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fragolla: 05 lapkričio 2008 - 16:30
nuostabi istorija.. wub.gif kuri manau ne vienai nestuke.gif pades apsispresti...pasiskaicius gimdyma imi suvokti visai kitaip 4u.gif
Atsakyti
saunuole mamyte, aukit sveikos ir laimingos... smile.gif
na mano gimdyme jau is pat pradziu saremiai buvo nezmoniski, as net galvoti apie per langa paziureti ar poza lengvesne susirasti negalejau nes nebuvo sveikatos net atsistoti, nu jau labai skaudejo , is skausmo taip ir nekalbejau 20h , tik kai jau pradejo stumimas prasidejo ziauri panika, rekimas kartu su stumimu...aij ka cia dabar be prisiminsi, viska atperka tokie grazuciai vaikuciai...ir viskas pasidaro nebesvarbu.. smile.gif
Atsakyti
saunuole mamyte 4u.gif aukit sveikos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingiuxz @ 2008 12 10, 12:53)
saunuole mamyte, aukit sveikos ir laimingos... smile.gif
na mano gimdyme jau is pat pradziu saremiai buvo nezmoniski, as net galvoti apie per langa paziureti ar poza lengvesne susirasti negalejau nes nebuvo sveikatos net atsistoti, nu jau labai skaudejo , is skausmo taip ir nekalbejau 20h , tik kai jau pradejo stumimas prasidejo ziauri panika, rekimas kartu su stumimu...aij ka cia dabar be prisiminsi, viska atperka tokie grazuciai vaikuciai...ir viskas pasidaro nebesvarbu.. smile.gif

būtent wub.gif
Atsakyti
Svajoniu gimdymas.. smile.gif

Ir as taip noreciau pagimdyti!
Super!

Nuosirdziai sveikinu! 4u.gif
Atsakyti
Saunuole mamyte 4u.gif
Atsakyti