Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

Kokia nuostabi istorija, net verkti norisi ... Kad taip gražiai galėtų visos gimdyti, natūraliai ...
Atsakyti
wub.gif wub.gif
Atsakyti
Natuke, lb gražiai aprašei savo gimdymą smile.gif
Šitiek vaikų turėti jėga smile.gif Ar tavo pirmi trys gimdymai buvo sunkūs? wub.gif Užvakar pagimdė draugė smile.gif kaip norėčiau tai patirti dar ir dar wub.gif O tavo vaikai dideli gimė ?
Atsakyti
Labai graži istorija... wub.gif
Atsakyti
wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 06 23, 21:12)

Mes su vyru sutinkam - čia buvo lengviausi ir laimingiausi gimdymaiiš visų keturių.

man labai patiko jusu istorija 4u.gif skaiciau su idomumu jau vien del to, kad ir as pas ta pacia gydytoja gimdziau 4u.gif o ir jusu pacios nusiteikimas ir ramumas thumbup.gif tiesa, gimdziau ant kedes, bet noreciau isbandyti vandens vonioje 4u.gif sekmes jusu seimynai 4u.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Marko&Vitka Karnišauskai @ 2008 09 04, 21:18)
Natuke, lb gražiai aprašei savo gimdymą smile.gif
Šitiek vaikų turėti jėga smile.gif Ar tavo pirmi trys gimdymai buvo sunkūs? wub.gif Užvakar pagimdė draugė smile.gif kaip norėčiau tai patirti dar ir dar  wub.gif O tavo vaikai dideli gimė ?

Labas smile.gif ačiūkas 4u.gif

Aš irgi džiaugiuosi savo linksma kompanija biggrin.gif

Mano pirmi trys gimdymai buvo labai sunkus, nors ir pagimdžiau pati. Pirmi du vaikai sverė 3800, mažylis sverė 4300, o mažute gimė mažiausia, nes truputi anksčiau pasibeldė - 3420.
Atsakyti
4u.gif saunuole
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2008 09 06, 13:11)
Labas smile.gif ačiūkas  4u.gif

Aš irgi džiaugiuosi savo linksma kompanija biggrin.gif

Mano pirmi trys gimdymai buvo labai sunkus, nors ir pagimdžiau pati. Pirmi du vaikai sverė 3800, mažylis sverė 4300, o mažute gimė mažiausia, nes truputi anksčiau pasibeldė - 3420.

pirmi trys nemenki vaikiukai doh.gif už tad doh.gif ketvirtai mažylei kelias jau buvo praskintas 4u.gif man pirmagimį sūnelį gimdyt buvo sunkiau, nei dukrytę thumbup.gif
Atsakyti
Na jo, nemaži.

Bet man sunkiausia buvo asidarymas - o čia tą laiką perėjau visai be streso ir nežmoniškos įtampos. ax.gif Ir dar mano nuomone - mano berniukus gydytojai man "padėjo" išstumti. Bet užuot stumę, jos pasiulyti pakeisti padėtį - man atrodo, tai būtų buvę daug efektyviau, negu pilvo užgulimas ir stumimas su ranka. unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Natuke: 09 spalio 2008 - 14:59
labai saunu! 4u.gif sekemes jums visiems! Manau kiekvienam ne pro sali pasiskaityti ta knyga. Man irgi- ks zino, kaip ten su ta dukrele bus? lotuliukas.gif
Atsakyti
shauni istorija 4u.gif
Atsakyti