Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

Sveikinimai 4u.gif

As tik uz naturalu vaikuciu gimima - tai geriausia, ka gali suteikti Mama! Gamta taip sukure, kad gimdymui 'vadovauti' turi pati gimdyve. Nebijokit to, mamukai! Gimdymas gali (ir turi!) buti didziausia - vaikelio atejimo - svente.
Atsakyti
sveikinu, natuke, sulaukus dukrytės 4u.gif sveikatėlės jums.
jau senokai skaičiau tavo žinutes apie natūralų gimdymą. visada svajojau apie tokį, ir tu mane tikrai įkvėpiai (anksčiau galvojau, kad Lietuvoj tai neįmanoma). nuostabi istorija. ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bona @ 2008 07 16, 00:17)
sveikinu, natuke, sulaukus dukrytės 4u.gif  sveikatėlės jums.
jau senokai skaičiau tavo žinutes apie natūralų gimdymą. visada svajojau apie tokį, ir tu mane tikrai įkvėpiai (anksčiau galvojau, kad Lietuvoj tai neįmanoma). nuostabi istorija. ačiū smile.gif

ačiū

ir aš nežinojau, ar įmanoma, na va pabandžiau ir viskas išejo thumbup.gif reiškia vis gi tai yra realu.
Atsakyti
šaunuole 4u.gif e
Atsakyti
saunuole Natuke ax.gif
Atsakyti
Šaunuolė 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu su dukrytes gimimu. wub.gif
O jus namie nesvajojot gimdyt? As tai is tu diskusiju ankstesniu supratau, kad namie rysites...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rūtelė.ramunėlė: 19 liepos 2008 - 12:29
QUOTE(rūtelė.ramunėlė @ 2008 07 19, 13:28)
Sveikinu su dukrytes gimimu. wub.gif
O jus namie nesvajojot gimdyt? As tai is tu diskusiju ankstesniu supratau, kad namie rysites...

aš gyvenu Šilutėje, tai ten namuose galima būtų ne bent su vyru gimdyt - nera kam taip toli važiuot. O vln tik mano tevai... Dėl to nusprendėm, kad geriau važiuosim mes ax.gif
Atsakyti
Šaunuolė mamytė 4u.gif Sėkmės Jums 4u.gif
Atsakyti
Šaunuolė, visiškai pritariu tokiam gimdymui thumbup.gif Aukit laimingi wub.gif
Atsakyti
ačiūkas ax.gif
Atsakyti
va sita istorija man labiausiai patiko.... nzn kodel..... turejot galimybe blaskytis, kur norit per saremius,man tokia laime neteko biggrin.gif
Atsakyti