Įkraunama...
Įkraunama...

natūralus gimdymas

vercianti susimastyti istorija wub.gif ir nuteikianti labai optimistiskai rolleyes.gif
Atsakyti
saunuole,sveikinu,grazi istorija 4u.gif
Atsakyti
Na, tai linkiu, kad ir penktas vaikelis ateitu taip lengvai kaip sis wub.gif
Atsakyti
Natuke, tavo istorija thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
As antra vaika irgi gimdziau pas banga, Aciu Dievui. O po to jauciaus tokia dekinga, nes po to pagaliau baigesi mano naktiniai kosmarai apie gimdyma. Budavo prabundu nakti ir stovi akyse gyd is pirmo gimd rankomis sonus isiremus, o as su ja mintyse dar metus laiko ir gincinaus ir graziuoju aiskinau kad taip negalima elgtis ... viskas buvo taip kaip patogiau gyd verysad.gif ... tik atejusi pradejo bartis, man saremiai, skauda, baisu o ji su mano vyru gincijasi, gerai kad nesusimuse (to dar man butu betruke) doh.gif
ir dar labai gailejausi, kad neperskaiciau pries pirma gimdyma knygeles, kuri visai atsitiktinai i rankas papuole po keliu men. Vadinasi "Gimimas be prievartos[I]" prancuzu autoriaus (pavardes nepamenu) blush2.gif
tagis po antro gimdymo jau krikscioniskuose jauciausi kaip po galingos restauracijos - nuo tada mano kosmarai daugiau nebegryzo, man tai didelis islaisvinimas ir palengvejimas. wub.gif Be to dar galiu pasakyti, kad ir vaikai laibai skirtingi, pirmas ir antra kaip diena ir naktis. Su pirmaja turejom daug vargo ji visada buvo nerami (dabar jau mano pagalbininke, manau daugelio maldu deka tikrai galiu pasakyti sauni mergaite)
o sunus nuo pat gimimo ramus, pirmi 'oziukai' pasirode gal tik nuo 2 metu.
Ech, kaip vis del to gera zinoti, kad gali buti kitaip cool.gif wub.gif : wub.gif

Sekmes visuose busimuose gimdymuose! 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo birutukas: 27 rugsėjo 2010 - 00:23
Sveikinu su nauja gyvybe ir linkiu kad šįkart viskas būtų dar sėkmingiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(birutukas @ 2010 09 27, 01:21)
Natuke, tavo istorija  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
As antra vaika irgi gimdziau pas banga, Aciu Dievui. O po to jauciaus tokia dekinga, nes po to pagaliau baigesi mano naktiniai kosmarai apie gimdyma. Budavo prabundu nakti ir stovi akyse gyd is pirmo gimd rankomis sonus isiremus, o as su ja mintyse dar metus laiko ir gincinaus ir graziuoju aiskinau kad taip negalima elgtis ... viskas buvo taip kaip patogiau gyd  verysad.gif ... tik atejusi pradejo bartis, man saremiai, skauda, baisu o ji su mano vyru gincijasi, gerai kad nesusimuse (to dar man butu betruke) doh.gif
ir dar labai gailejausi, kad neperskaiciau pries pirma gimdyma knygeles, kuri visai atsitiktinai i rankas papuole po keliu men. Vadinasi "Gimimas be prievartos[I]" prancuzu autoriaus (pavardes nepamenu)  blush2.gif
tagis po antro gimdymo jau krikscioniskuose jauciausi kaip po galingos restauracijos - nuo tada mano kosmarai daugiau nebegryzo, man tai didelis islaisvinimas ir palengvejimas.  wub.gif  Be to dar galiu pasakyti, kad ir vaikai laibai skirtingi, pirmas ir antra kaip diena ir naktis. Su pirmaja turejom daug vargo ji visada buvo nerami (dabar jau mano pagalbininke, manau daugelio maldu deka tikrai galiu pasakyti sauni mergaite)
o sunus nuo pat gimimo ramus, pirmi 'oziukai' pasirode gal tik nuo 2 metu.
Ech, kaip vis del to gera zinoti, kad gali buti kitaip  cool.gif  wub.gif  : wub.gif 

Sekmes visuose busimuose gimdymuose!  4u.gif

Taip
Ir man paskutinis gimdymas buvo tarsi išvadavimas iš kažko, iš nuolatinės gimdymo baimės, jis suteikė kažkokių naujų jėgų, pasitikėjimo savimi - ir ne tik motinystės srityje g.gif Niekada nepagalvočiau, kad šiaip gimdymas turi tokį poveikį moteriai - dauguma žmonių mano, kad tai tik - fiziologinis procesas ir nesvarbu kas ir kaip, svarbu, kad išgyventum - tai ne visai tiesa, manau g.gif

klaara
ačiū, man tos sekmės labai reikia, nes dabar pats apsisprendimų metas... ir yra daug sunkiau, nes ligoninėje neįmanoma susitarti su t.t. gydytoju /natūralistu. Yra gimdymo centras, bet aplinka .... galima namuose, bet gan brangu... nežinau ar patempčiau... ir su jų susisiekimu ir bendravimo kultūra - nzn kiek laiko važiuočiau į ligoninę, kuri yra dešimt minučių kelio nuo namų.. plius dauguma pažįstamų tikrai nesuprastų - truputi baisu prarasti naujus gerus draugus... dar važiuosiu tikrinti dar vieną ligoninę, gal ten kitaip... žiurėsim...

Prie viso to yra savoji specifika, diktuojama PSO trečo pasaulio šalių medikams... Penktas gimdymas yra vertinamas kaip rizikingas, nes anuot jų gimdos raumenys yra ištampytos ir gimda gali nebesusitraukti, dėl to galiu mirtinai nukraujuoti.... Tačiau pagal kitas statistikas (kurių nieks nepaiso čia sad.gif nes jug PSO pasakė... ) sveikas europietes tai dažniausiai neliečia... Aš kai gimdžiau su Banga net negavau lašinės po gimdymo (o anksčiau statydavo, kaip suprantu oxitociną, kad geriau susitrauktų gimda)... gimda labai gražiai susitraukė pati - užteko savo oxitocino, kuris gaminasi nuo kūdikio artumo ir žindymo... po dešimties dienų gimda išstumė placentos plėvelės gan ilgą gabaliuką - išstumė pati, be jokio uždegimo.... čia po ketvirto gimdymo .... o man aiškina, kad mano gimdos raumenys per silpni ir aš esu rizikos grupėje... mastau.gif nes na jug PSO geriau žino blink.gif. O tai reiškia, kad rekomenduoja gimdyti ligoninėje, ir ten stebės, ir greičiausiai skatins (su mano gimdymo ritmu) ir dar visaip neduos ramiai pagimdyt... doh.gif
Atsakyti
Natuke,kaip įdomu.O kur dabar gyvenate jei nepaslaptis? smile.gif

Ir dar-labai pritariu dėl ryšio tarp sėkmingo gimdymo ir moterystės apskritai-man į ją(moterystę)keliai tik ir atsivėrė kai pagimdžiau pati ir gan sėkmingai smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo klaara: 09 spalio 2010 - 10:49
QUOTE(klaara @ 2010 10 09, 11:47)
Natuke,kaip įdomu.O kur dabar gyvenate jei nepaslaptis? smile.gif

Ir dar-labai pritariu dėl ryšio tarp sėkmingo gimdymo ir moterystės apskritai-man į ją(moterystę)keliai tik ir atsivėrė kai pagimdžiau pati ir gan sėkmingai smile.gif

Nepale
Tikrinu dar vieną variantą, bet turbūt važiuosiu į gimdymo centrą g.gif
Atsakyti
natuke-viskas tau pasiseks 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamalora @ 2010 11 15, 02:10)
natuke-viskas tau pasiseks 4u.gif

ačiūkas
Atsakyti
QUOTE(Natuke @ 2010 11 14, 07:21)
Nepale
Tikrinu dar vieną variantą, bet turbūt važiuosiu į gimdymo centrą  g.gif


Vau!Kaip ispudingai thumbup.gif
Labai idomu kaip ten viskas vyksta.O kas dar per vienas variantas? rolleyes.gif
Atsakyti
Pirma valanda po gimdymo wub.gif
user posted image
Atsakyti