Įkraunama...
Įkraunama...

Įžeidinėjimai

QUOTE(leliux @ 2006 07 25, 09:24)
beje, jus tos, kurios issiskyrusios, tai jus tuoketes baznycioj? ar tik CM?
nes jei baznycioj tai turbut gaila, kad isnaudojot ta proga,ir, deja, ne su tuo vyriskiu g.gif


Tik CM, ačiū Dievui mirksiukas.gif doh.gif
Atsakyti
o aš deja išnaudojau. prisimenu siūliau, kad gal nesituokiam, o tik susirašom, bet jis sakė, kad giminės nesupras. o aš norėjau po kokių 5 metų susituokti bažnyčioje.
nors kita vertus, kai dabar viskas taip komercinama jau girdėjau ir bažnytinę santuoką galima nelabai sudėtingai nutraukti. o aš kažkaip bent jau artimiausiu metu tikrai neplanuoju tekėti antrą kartą, tai man nelabai ir aktualu
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 07 23, 23:05)
O kas del sukneles tai mano buvo balta, bet su ruzavom gelem ir dirzas ruzavas. Ieskojau ir bateliu ruzavu, bet tais laikais dar nieko tokio nebuvo.
Tai net ir kai kurios pazystamos (gal is pavydo) sake, kad nuotaka turi buti tik balta suknele ir be jokiu kitu spalvu. O suknele man tada pasiuvo is BURDOS zurnalo. Ir puokste buvo ilga iki zemes, jos poto tik po kurio laiko iejo i mada.
Na va ir pasigyriau lotuliukas.gif


Jergau, rena, mano suknele irgi buvo su ruzavom gelem ir is Burdos!!!!!!!!!!! Tai gal mes tokiom paciom suknelem tuokemes???????? bigsmile.gif
Atsakyti
apie baznytine santuoka,tai tikrai galima anuliouti,tiksliau paskelbia negaliojancia,tada ir vel galima eiti i baznycia.pati domejausi,zodziu reikia nueiti i parapija pagal savo gyvenama vieta ir pasikalbeti su arkivysku,jei jis randa priezasciu,tai ir paskelbia negaliojancia,uztrunka apie pusmeti visas reikaliukas.
as kaip tik ta zadu padaryti,jau susisiekiau su kunigeliu ir per atostogas bandsiu igyvendinti, ax.gif parasysiu kaip sekesi,bet ne anksciau,kaip rugseji tongue.gif
Atsakyti
nu bet geras... tai ir ta baznytine santuoka kazkokia farsiska tampa. chalturke. nu atsiprasau, bet visgi visada buvo vienokia tvarka, dabar kitokia. komercija kvepia. aisku, kas jau issiskyres, tam gerai,bet vis dar naiviai tikejau, kad bent baznytine santuoka yra amzina verysad.gif

aj, ko as cia susirupinau irnesakyk.gif vistiek niekad prie altoriaus nezengsiu kaip nuotaka cry.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 07 25, 23:25)
nu bet geras... tai ir ta baznytine santuoka kazkokia farsiska tampa. chalturke. nu atsiprasau, bet visgi visada buvo vienokia tvarka, dabar kitokia. komercija kvepia. aisku, kas jau issiskyres, tam gerai,bet vis dar naiviai tikejau, kad bent baznytine santuoka yra amzina verysad.gif

aj, ko as cia susirupinau  irnesakyk.gif vistiek niekad prie altoriaus nezengsiu kaip nuotaka  cry.gif



neprisikarksėk sau biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 07 25, 10:24)
1.ir kaip jus taip greitai sugebat tuos vyrus zaksan nutempt? g.gif as vat 2 metus tampiaus, ir vistiek nieks man nesipirso verysad.gif aj, bet su mano charakteriu, siaip ar taip abejoju kad isvis su kokiu vyru galeciau ilgai isgyvent blush2.gif

2.beje, jus tos, kurios issiskyrusios, tai jus tuoketes baznycioj? ar tik CM?
nes jei baznycioj tai turbut gaila, kad isnaudojot ta proga,ir, deja, ne su tuo vyriskiu g.gif

1.as tai irgi su pirma meile wub.gif prasitusinau 2m., na jis pirsosi, tik as vis sakiau, kad dar peranksti, o poto tie santykiai kazkaip ir nutruko.
2.tuokiaus baznycioje doh.gif tai dabar net ispazinties neprileidzia lotuliukas.gif esu baisiai nuodeminga, nes gyvenu su vyru nesantuokoje VAT
O as pazystu vyra, kuris tris kartus buvo susituokes ir visus kartus eme sliuba. Stai jums ir baznycia.


QUOTE(mikke @ 2006 07 25, 19:44)
Jergau, rena, mano suknele irgi buvo su ruzavom gelem ir is Burdos!!!!!!!!!!! Tai gal mes tokiom paciom suknelem tuokemes???????? bigsmile.gif

lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano vyras jau vede viena karta baznycioj. Zinau, kad galim anuliuoti, beje, tam yra ir priezasciu, bet kazkaip as pati nenoriu. schmoll.gif Juk kuo puikiausiai galima susituokti ir metrikacijos skyriui bigsmile.gif
Papildyta:
O i temos pavadinima atsakysiu taip: jei vyras izeidineja skiriantis, tai tik parodo koks tas vyras yra. g.gif Mano vyras skyresi su savo , dabar jau eks, zmona, turta pasidalino kuo puikiausiai, o is jo puses negirdejau ne vieno blogo zodzio apie savo buvusia zmona. Dar ir dabar negirdziu. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Karinga @ 2006 08 10, 01:16)
O i temos pavadinima atsakysiu taip: jei vyras izeidineja skiriantis, tai tik parodo koks tas vyras yra.  g.gif  Mano vyras skyresi su savo , dabar jau eks, zmona, turta pasidalino kuo puikiausiai, o is jo puses negirdejau ne vieno blogo zodzio apie savo buvusia zmona.  Dar ir dabar negirdziu.    schmoll.gif

Na tai tikekis jei ir tau tai atsitiks (nors to nelinkiu), tai tau negresia but apsmeistai, tai yra retenybe.
Atsakyti
QUOTE(Karinga @ 2006 08 10, 01:16)
Mano vyras jau vede viena karta baznycioj. Zinau, kad galim anuliuoti, beje, tam yra ir priezasciu, bet kazkaip as pati nenoriu.  schmoll.gif    Juk kuo puikiausiai galima susituokti ir metrikacijos skyriui  bigsmile.gif
Papildyta:
O i temos pavadinima atsakysiu taip: jei vyras izeidineja skiriantis, tai tik parodo koks tas vyras yra.  g.gif  Mano vyras skyresi su savo , dabar jau eks, zmona, turta pasidalino kuo puikiausiai, o is jo puses negirdejau ne vieno blogo zodzio apie savo buvusia zmona.  Dar ir dabar negirdziu.    schmoll.gif


na gal kartais ir tarp vyrų pasitaiko padorių mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2006 08 10, 08:07)
na gal kartais ir tarp vyrų pasitaiko padorių  mirksiukas.gif

Siaip tai tikiu, kad yra padoriu, bet jie irasyti i raudona knyga ir ju liesti nevalia nono.gif
Atsakyti
oj, o kiek as izeidinejimu prisiklausiau.. doh.gif

buvo labai skaudu girdeti, ne tiksliau skaityti (jo atsiliepimus teisme). siaubas, ko tik neprisneketa.. o tuos popiergalius tvarkingai susegiau i papkute. ir pasakiau, jei dar man grasinsi visokiais sudais, vaikui uzaugus duosiu paskaityti.

dabar jei kazka pradeda grubilinti, tai sakau viso gero ir dedu raga. eina jis velniop.

Atsakyti