Įkraunama...
Įkraunama...

Įžeidinėjimai

QUOTE(rena @ 2006 07 23, 22:05)
O tai polnaja pragrama, cia kaip pastoti netycia bunant 17m. is pirmo karto sugulant su kazkokiu durneliu, teketi kadangi tevai taip liepe ir dar pasikabinti rutu vainikaeli g.gif  lotuliukas.gif

Tekėti "iš didelės meilės", juk dėl to ir gulta buvo bigsmile.gif

QUOTE(rena @ 2006 07 23, 22:05)
O kas del sukneles tai mano buvo balta, bet su ruzavom gelem ir dirzas ruzavas. Ieskojau ir bateliu ruzavu, bet tais laikais dar nieko tokio nebuvo.
Tai net ir kai kurios pazystamos (gal is pavydo) sake, kad nuotaka turi buti tik balta suknele ir be jokiu kitu spalvu. O suknele man tada pasiuvo is BURDOS zurnalo. Ir puokste buvo ilga iki zemes, jos poto tik po kurio laiko iejo i mada.
Na va ir pasigyriau lotuliukas.gif


Gražu.. Jei kada nros man nusišypsos laimė dar kartą apsivilkti suknelę, noriu rrrrrrrrraudonos ryškios ryškios lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 07 23, 23:18)
Tai va... ir as tuoktis antra kart kazkaip nenoriu schmoll.gif gal bijau to kas nutiko pirma kart g.gif
Na kai susituokiau jau ta pirmaja nakti mes susiriejom. O jis pareiske kad mane nusipirko ir po santuokos labai jau viskas pablogejo, iskart reikejo skirtis, o dar paklausiau tevu "palauk dar viskas susitvarkys" nieko nesusitvarke tik vaika dar pasigimdziau su negalia (kartais vpaslapcia mintis ateina, kad gailiuosi, bet siaip tai neisivaizduoju, jei jo nebutu ka as...).     
Kazkaip visus santykius  sugadino dokumentai...




o tai jus ilgai draugavot? ar kazkaip paskubom viskas buvo?
o su sugulovu juk jau patikrintas variantas - 8metai tai ne suns papas mirksiukas.gif nors is kitos puses, kai tiek kartu atgyventa, tai atrodytu, kam ir tie formalumai
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 07 24, 08:00)
o tai jus ilgai draugavot? ar kazkaip paskubom viskas buvo?
o su sugulovu juk jau patikrintas variantas - 8metai tai ne suns papas mirksiukas.gif nors is kitos puses, kai tiek kartu atgyventa, tai atrodytu, kam ir tie formalumai

Su pirmuoju, tai buvau durna kaip batu aulas, padraugavom 2men. ir pareiskimus nunesem, tai dar laukem 3men. ir susituokiau visai ne is reikalo, o greiciau is durnumo fool.gif
Tai va o man tu formalumu, kazkaip nelabai ir reikia, tik vis tevai aiskina, kad del vaiko reikia...tipo pavardes skirtingos. O as gal ir nenoriu jo pavardes, nes mano tai dabar visai ne -iene (ir apskritai niekada nebuvau -aite -yte ir -iene)
Atsakyti
as tai su pirmuoju susizenyjau tongue.gif po pusmetcio pasimatymu,ir tik savaitgaliais,beje ir dar ne visus.nei laukiausi,nei zenytis jau taip reikejo,tiesiog uzsimane mergiote baltos sukneles ir puotos doh.gif .ir kur tas protas lekiojo tada?kazkas baisaus,kai atsibundi salia zmogaus,kurio pasirodo visai nepazysti,o susipazinti ir gyventi tenka jau po visko,va tada ir protas sugrizo,deja viskas pos faktum blink.gif
Papildyta:
bent antra kart pasispyriosiu,o ir tikrai neleksiu kaip akis isdegus. wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuliuke @ 2006 07 24, 20:08)

bent antra kart pasispyriosiu,o ir tikrai neleksiu kaip akis isdegus. wub.gif

drinks_cheers.gif
nors protas jau nebe jaunikles mirksiukas.gif
Atsakyti
na gal i NEJAUNIKLES,bet vistiek nori visko dar,kas like is pirmo neigyvendinto karto blush2.gif ,mano draugas vis uzsimena apie si bei ta,bet reikia pasilauzyti,,uz tai tikiu,kad islauktas momentas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuliuke @ 2006 07 24, 21:39)
na gal i NEJAUNIKLES,bet vistiek nori visko dar,kas like is pirmo neigyvendinto karto blush2.gif ,mano draugas vis uzsimena apie si bei ta,bet reikia pasilauzyti,,uz tai tikiu,kad islauktas momentas bus  thumbup.gif

O man pasake taip: jau balta suknia turejai, didele fiesta irgi, taip, kad dabar uzteks tik susirasyti doh.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 07 24, 15:13)
Su pirmuoju, tai buvau durna kaip batu aulas, padraugavom 2men. ir pareiskimus nunesem, tai dar laukem 3men. ir susituokiau visai ne is reikalo, o greiciau is durnumo fool.gif


nu žinok mūsų situacija visai panaši. mes trys mėn. pradraugavom, dar tris laukėm po pareiškimų. tada metus gyvenot sau r pirmųjų metinių progą, aš žinią kad laukiuosi pateikiau jam kaip dovaną
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2006 07 25, 00:51)
nu žinok mūsų situacija visai panaši. mes trys mėn. pradraugavom, dar tris laukėm po pareiškimų. tada metus gyvenot sau r pirmųjų metinių progą, aš žinią kad laukiuosi pateikiau jam kaip dovaną



ir kaip jis reagavo i tokia dovana?


ir kaip jus taip greitai sugebat tuos vyrus zaksan nutempt? g.gif as vat 2 metus tampiaus, ir vistiek nieks man nesipirso verysad.gif aj, bet su mano charakteriu, siaip ar taip abejoju kad isvis su kokiu vyru galeciau ilgai isgyvent blush2.gif

beje, jus tos, kurios issiskyrusios, tai jus tuoketes baznycioj? ar tik CM?
nes jei baznycioj tai turbut gaila, kad isnaudojot ta proga,ir, deja, ne su tuo vyriskiu g.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 07 25, 10:24)
ir kaip jis reagavo i tokia dovana?
ir kaip jus taip greitai sugebat tuos vyrus zaksan nutempt? g.gif as vat 2 metus tampiaus, ir vistiek nieks man nesipirso verysad.gif aj, bet su mano charakteriu, siaip ar taip abejoju kad isvis su kokiu vyru galeciau ilgai isgyvent blush2.gif

beje, jus tos, kurios issiskyrusios, tai jus tuoketes baznycioj? ar tik CM?
nes jei baznycioj tai turbut gaila, kad isnaudojot ta proga,ir, deja, ne su tuo vyriskiu g.gif



labai apsidžiaugė, atnešė rožių ir tai buvo vienintelė proga, kada kažką dovanojo dėl vaiko, nes kai pagimdžiau nebuvo net gelių. bet aš nesu tokia jautruolė, kad mane labai sunevintų tas dalykas. juolab, kad mano tėvas atnešė tokį glėbį rožių baltų, su visa vaza, kad visas personalas stebėjosi ir grožėjosi
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2006 07 25, 10:31)
labai apsidžiaugė, atnešė rožių ir tai buvo vienintelė proga, kada kažką dovanojo dėl vaiko, nes kai pagimdžiau nebuvo net gelių. bet aš nesu tokia jautruolė, kad mane labai sunevintų tas dalykas. juolab, kad mano tėvas atnešė tokį glėbį rožių baltų, su visa vaza, kad visas personalas stebėjosi ir grožėjosi


o vat mano tevas ne neaplanke ligoninej verysad.gif
jis labai myli anukele, jau zinau, kad bus jo islepinta wub.gif bet vat i ligonine jis neatejo, nes jam mat buvo "nefaina". siaip del to tai man biskuti "abidna" verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 07 25, 10:38)
o vat mano tevas ne neaplanke ligoninej verysad.gif
jis labai myli anukele, jau zinau, kad bus jo islepinta wub.gif bet vat i ligonine jis neatejo, nes jam mat buvo "nefaina". siaip del to tai man biskuti "abidna" verysad.gif


pas mane visi dar gimdykloje susirinko. gimdymas labai lengvas buvo. tai ir tėvas ir mama ir teta su dėde jau gimdykloje nešiojo mano princesę
Atsakyti