Įkraunama...
Įkraunama...

Įžeidinėjimai

QUOTE(gretuliuke @ 2006 07 21, 21:21)
labai jau greitai pasibaige pasaka.
o pasaka prasideda kaip uzsidedi nuotakos suknia,kai esi vysu demesi,zodziu grazi,jauna,nerupestinga,deja pasibaigia,ja nusivilkus,na bet cia tik man sad.gif

Daugumai, nes prasideda kasdienybe mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 07 22, 19:35)
Daugumai, nes prasideda kasdienybe mirksiukas.gif

O mano pasaka taip ir neprasidėjo,iškart į kasdienybę perėjau lotuliukas.gif na dar pabūsiu kasdienybėj,o po to gal ir ta mano pasaka ateis... rolleyes.gif
O iš tikrųjų,kaip bebūtų ne faina,kad esu viena,bet mano pasakėlė prasidėjo,kai užnėštėjau ir gimė lelius ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Domuks @ 2006 07 22, 19:45)
O mano pasaka taip ir neprasidėjo,iškart į kasdienybę perėjau lotuliukas.gif na dar pabūsiu kasdienybėj,o po to gal ir ta mano pasaka ateis... rolleyes.gif
O iš tikrųjų,kaip bebūtų ne faina,kad esu viena,bet mano pasakėlė prasidėjo,kai užnėštėjau ir gimė lelius ax.gif

Bet as isivaizduoju, kaip norisi nors karta uzsivilkti ta balta suknele, na bent jau man tai baisiai norejos. Gal todel, kad buvau jauma mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 07 22, 19:56)
Bet as isivaizduoju, kaip norisi nors karta uzsivilkti ta balta suknele, na bent jau man tai baisiai norejos. Gal todel, kad buvau jauma mastau.gif

Norisi,norisi,dar ir kaip verysad.gif Ale neseniai buvo užsidėjus,tik gaila,kad ne savo ir ne ta proga.Kai gausiu nuotraukas būtinai parodysiu ax.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Domuks @ 2006 07 22, 20:08)
Norisi,norisi,dar ir kaip verysad.gif Ale neseniai buvo užsidėjus,tik gaila,kad ne savo ir ne ta proga.Kai gausiu nuotraukas būtinai parodysiu ax.gif  lotuliukas.gif

Na ir kaip savijautos.... bigsmile.gif
Visai fainiai taip graziai atrodyti.
O as dar turiu savo sena vestuvine, tai su ta sukne krikstadukte zaidzia lotuliukas.gif kai pasiziuriu kokia buvau kuda, tai net nesitiki, negi as i ja itilpau bigsmile.gif o ir ta sukne visai negrazi dabar schmoll.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
as tai buvau uzsidejusi,bet ne tokia kokios norejau ir tebenoriu,na manau,kad dabartinis mano princas,ispildys mano svajones iki galo ax.gif ,manu,kad ir vel busiu nuotaka,na zinoma,kad be nuometo ir rutu blush2.gif ,bet nuotaka
Atsakyti
QUOTE(gretuliuke @ 2006 07 23, 21:46)
as tai buvau uzsidejusi,bet ne tokia kokios norejau ir tebenoriu,na manau,kad dabartinis mano princas,ispildys mano svajones iki galo ax.gif ,manu,kad ir vel busiu nuotaka,na zinoma,kad be nuometo ir rutu blush2.gif ,bet nuotaka

Na dabar kai nuotaka uzsikabina rutu vainikeli ir dar pasiziuri i jos pilvuka doh.gif tai juokas ima lotuliukas.gif ar jos nezino kam tas vainikelis dedamas g.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 07 23, 21:30)
Na dabar kai nuotaka uzsikabina rutu vainikeli ir dar pasiziuri i jos pilvuka doh.gif tai juokas ima lotuliukas.gif ar jos nezino kam tas vainikelis dedamas g.gif


Juk reikia "po polnoi programe" doh.gif Pilnas komplektas, kaip priklauso biggrin.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif gerai pastebeta - su pilvu, bet esme vainikelis lotuliukas.gif

man musu tradicijos isvis jau juoka kelia... jei kada gyvenime ir man nusisypsos laime istart ta lemtingaji TAIP, tikrai nebusiu net su balta suknele. as jau seniai apie balta suknele nesvajoju blush2.gif yra ir kitu spalvu.
bet apie rutu vainikeli tai as pagalvosiu g.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(nusivylusi @ 2006 07 23, 22:41)
Juk reikia "po polnoi programe"  doh.gif Pilnas komplektas, kaip priklauso  biggrin.gif

O tai polnaja pragrama, cia kaip pastoti netycia bunant 17m. is pirmo karto sugulant su kazkokiu durneliu, teketi kadangi tevai taip liepe ir dar pasikabinti rutu vainikaeli g.gif lotuliukas.gif

QUOTE(leliux @ 2006 07 23, 22:46)
lotuliukas.gif gerai pastebeta - su pilvu, bet esme vainikelis lotuliukas.gif

man musu tradicijos isvis jau juoka kelia... jei kada gyvenime ir man nusisypsos laime istart ta lemtingaji TAIP, tikrai nebusiu net su balta suknele. as jau seniai apie balta suknele nesvajoju blush2.gif yra ir kitu spalvu.
bet apie rutu vainikeli tai as pagalvosiu g.gif  tongue.gif

Dabar gali su mediku pagalba ir mergaite tapti lotuliukas.gif taip, kad ir rutu vainikeli galesi pasikabinti mirksiukas.gif

[B]O kas del sukneles tai mano buvo balta, bet su ruzavom gelem ir dirzas ruzavas. Ieskojau ir bateliu ruzavu, bet tais laikais dar nieko tokio nebuvo.
Tai net ir kai kurios pazystamos (gal is pavydo) sake, kad nuotaka turi buti tik balta suknele ir be jokiu kitu spalvu. O suknele man tada pasiuvo is BURDOS zurnalo. Ir puokste buvo ilga iki zemes, jos poto tik po kurio laiko iejo i mada.
Na va ir pasigyriau lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 23 liepos 2006 - 22:10
niu taigi tikra krasavitca turejai, Rena, but mirksiukas.gif

su mediku pagalba ne tik mergaite, bet ir berniuku gali tapt. ot geri laikai atejo lotuliukas.gif

o del to kai tuokiasi is reikalo tai man tas pats kad ir visai nesituoktu. vistiek skiriasi dazniausiai po metu jei ne anksciau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 07 23, 23:09)
niu taigi tikra krasavitca turejai, Rena, but mirksiukas.gif

su mediku pagalba ne tik mergaite, bet ir berniuku gali tapt. ot geri laikai atejo lotuliukas.gif

o del to kai tuokiasi is reikalo tai man tas pats kad ir visai nesituoktu. vistiek skiriasi dazniausiai po metu jei ne anksciau doh.gif

Tai va... ir as tuoktis antra kart kazkaip nenoriu schmoll.gif gal bijau to kas nutiko pirma kart g.gif
Na kai susituokiau jau ta pirmaja nakti mes susiriejom. O jis pareiske kad mane nusipirko ir po santuokos labai jau viskas pablogejo, iskart reikejo skirtis, o dar paklausiau tevu "palauk dar viskas susitvarkys" nieko nesusitvarke tik vaika dar pasigimdziau su negalia (kartais vpaslapcia mintis ateina, kad gailiuosi, bet siaip tai neisivaizduoju, jei jo nebutu ka as...).
Kazkaip visus santykius sugadino dokumentai...
Atsakyti