Įkraunama...
Įkraunama...

Įžeidinėjimai

QUOTE(3M @ 2006 07 20, 10:23)
aha, perskaiciau ir lengviau paliko. kaip tikrai lietuvaitei:) kazkaip po skyrybu labai ne kaip jauciuosi ir jausmas tox, kad ash cia viena tokia- vaikshto zmogeliai uz rankyciu susikibe, buciuojasi. o as dar neshcia laaaabai. ir suneliui ner 2 metuku. ir buves terorizuoja. ir savo svajoniu atsisakyt turiu del vaiku, del materialines padeties. ir vienu zodziu- shudas tas gyvenimas. bet va, ne viena ishgyveno ir ash kaip nors.
zaviuosi tom, kurios po skyrybu dar apie princus gali pagalvot. man dabar neegzistuoja ne vienas vyras. soti ash ju po 8 metu bendro gyvenimo su gyvuliu ir girtuokliu!

Tai kad po skirybu jie visada tokie atrodo, juk del to ir skiriames, kad jau neimanoma gyventi. Bet mes stiprios ir joks gyvulys nesutryps MUSU
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 07 20, 17:38)
Tai kad po skirybu jie visada tokie atrodo, juk del to ir skiriames, kad jau neimanoma gyventi. Bet mes stiprios ir joks gyvulys nesutryps MUSU



lotuliukas.gif
kaip fainai pasakei!!! thumbup.gif nu man tas zodis gyvulys labai tiko ax.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 07 20, 20:12)
lotuliukas.gif
kaip fainai pasakei!!!  thumbup.gif nu man tas zodis gyvulys labai tiko ax.gif

aciuks.gif
Vos ne kaip koki lozunga pavariau lotuliukas.gif
Atsakyti
Taip tėvų nuodėmės krenta ant vaikų. Mes turime tokius vaikus , kokius mes išauklėjame. Mūsų vaikai kuria tokį šeimos modelį, mato savo šeimoje. Retas išsiveržia iš užburto rato.

tavo zodziai mane priverte susimastyti.pasiknaisiojau savo praeityje,ir ka atradau,o gi tai,kad mano mociute issiskyrusi,kad tevai taip pat issiskyre,galu gale as irgi. g.gif kas tai?nemokejimas gyventi,sutapimas ar likimas?labai labai bijau del savo mergytes,nenoriu,kad jai ta reiktu pergyventi,bet kaip tu sakai,kad vaikai karia tokia seima,kaip tevu,tai skyrybos tada NEISVENGIAMOS,taip ir niekada nenutruks tas skyrybu ratas doh.gif blogai labai blogai butu.
Papildyta:
bet kaip sako,nera to blogo,kas neiseitu i gera.as per toli nuzvelgiau si karta wink.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuliuke @ 2006 07 20, 23:19)
Taip tėvų nuodėmės krenta ant vaikų. Mes turime tokius vaikus , kokius mes išauklėjame. Mūsų vaikai kuria tokį šeimos modelį, mato savo šeimoje. Retas išsiveržia iš užburto rato.

tavo zodziai mane priverte susimastyti.pasiknaisiojau savo praeityje,ir ka atradau,o gi tai,kad mano mociute issiskyrusi,kad tevai taip pat issiskyre,galu gale as irgi. g.gif kas tai?nemokejimas gyventi,sutapimas ar likimas?labai labai bijau del savo mergytes,nenoriu,kad jai ta reiktu pergyventi,bet kaip tu sakai,kad vaikai karia tokia seima,kaip tevu,tai skyrybos tada NEISVENGIAMOS,taip ir niekada nenutruks tas skyrybu ratas doh.gif blogai labai blogai butu.
Papildyta:
bet kaip sako,nera to blogo,kas neiseitu i gera.as per toli nuzvelgiau si karta wink.gif


nenorėčiau su tuo sutikti. mano seneliai pragyveno virš 50 metų, tėvai 30 metų, ir tai nebuvo tokios pavyzdinės santuokos iš ko aš norėčiau imti pavyzdį. ir man kartais paskambina močiutė ir pradeda sakyti, kad va ji pragyveno virš 50 metų, pykosi taikėsi ir gyveno, nors senelis (amžiną jam atilsį) nebuvo geras žmogus.
tada man kyla klausimas, o kodėl aš turėčiau aukoti savo likimą, gražiausius metus, stengtis būti gera žmona žmogui, kuris man nėra geras???
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2006 07 20, 23:45)
nenorėčiau su tuo sutikti. mano seneliai pragyveno virš 50 metų, tėvai 30 metų, ir tai nebuvo tokios pavyzdinės santuokos iš ko aš norėčiau imti pavyzdį. ir man kartais paskambina močiutė ir pradeda sakyti, kad va ji pragyveno virš 50 metų, pykosi taikėsi ir gyveno, nors senelis (amžiną jam atilsį) nebuvo geras žmogus.
tada man kyla klausimas, o kodėl aš turėčiau aukoti savo likimą, gražiausius metus, stengtis būti gera žmona žmogui, kuris man nėra geras???

drinks_cheers.gif
Mano seneliai ir 50 metų pragyveno,tėvai 20.Močiutės mėgsta sakyt,kad tiek ir tiek metų kartu pragyveno ir net tuo didžiuojasi,kad va visko mačiau,viską iškentėjau,bet vis tiek neišsiskyriau.Mama iki šiol save graužia,kodėl anksčiau nesiskyrė ir pateriojo šitiek metų.Aš ir manau,kad jei jau nėra gera kartu gyvent,tai nėra ko ir aukotis ir kentėt.
Atsakyti
QUOTE(Domuks @ 2006 07 21, 08:27)
drinks_cheers.gif
Mano seneliai ir 50 metų pragyveno,tėvai 20.Močiutės mėgsta sakyt,kad tiek ir tiek metų kartu pragyveno ir net tuo didžiuojasi,kad va visko mačiau,viską iškentėjau,bet vis tiek neišsiskyriau.Mama iki šiol save graužia,kodėl anksčiau nesiskyrė ir pateriojo šitiek metų.Aš ir manau,kad jei jau nėra gera kartu gyvent,tai nėra ko ir aukotis ir kentėt.

Mano mamos mama istekejo 30m., pagimde 9vaikus ir pragyveno virs 50 metu (jau dabar amzina atilsi, abu) ir kiek esu girdejusi, tai gyvenimas jos ne rozem klotas, o greiciau buvo papiltas smala. Ir tikrai nenorciau tokio gyv. niekam.
O mama su teciu irgi pragyveno 32m., bet vargu ar ka gero mate, nes tetis, tai irgi ne pyragas (na nenoriu cia daug blogo rasyti, nes tetis pries 2m. mire). O kai norejo mama skirtis, tai as pasakiau, kad man reikalingas ir tetis ir mama, tai ji ir nesiskyre. Bet jauciuosi kalta, gal butu susikurusi kita gyv. ir butu laimingesne.
Na nuo likimo nepabegsi...
O as jau issiskyrusi ir mano sesuo issiskyrusi.
Atsakyti
man tai visai nepritaikytina- mano seneliai gyveno labai graziai. mano tevai- galima butu padaryt ish ju gyvenimo tikros sheimos etalona. pva. mama labai susirgo- tai tevas ne tik uki priziurejo, bet ir pamokas su sunum dare, valgyt gamino, pietus i lova neshe ir apatinius skalbe. ir taip metus laiko diena ish dienos. dabar jau viskas praeiti. bet gyvena idealiai. gal man ir sunku taip labai, kad maciau visa laika idealia sheima- vyra ir moteri, pilnus pagarbos ir supratimo- o man atiteko toks despotas alkoholikas. negaliu patiket, kad ash i toki s.. ikishau pirshtus. o pavyzdi turejau idealu....
Atsakyti
tai vis tik iš tų istorijų negali teigti kad skyrybos - liga paveldima
Atsakyti
o musu 4 vestuviu metines,sutapo su skyrybom.tuokemes liepos 19 ir skyremes liepos 19,kas galejo patiketi,kad viskas taip greitai uzsibaigs. g.gif
zodziu taure reikia kelti ne uz mus,o uz MANO ir musu DUKRYTES ateiti atskirai,idomiai susideliojo viskas.
Atsakyti
QUOTE(gretuliuke @ 2006 07 21, 17:13)
o musu 4 vestuviu metines,sutapo su skyrybom.tuokemes liepos 19 ir skyremes liepos 19,kas galejo patiketi,kad viskas taip greitai uzsibaigs. g.gif
zodziu taure reikia kelti ne uz mus,o uz MANO ir musu DUKRYTES ateiti atskirai,idomiai susideliojo viskas.

Tikrai idomiai.
Kai tekejai, juk net pagalvoti negalejai, kad lygiai po 4m. skirsies ta pacia diena mirksiukas.gif
Atsakyti
labai jau greitai pasibaige pasaka.
o pasaka prasideda kaip uzsidedi nuotakos suknia,kai esi vysu demesi,zodziu grazi,jauna,nerupestinga,deja pasibaigia,ja nusivilkus,na bet cia tik man sad.gif
Atsakyti