Įkraunama...
Įkraunama...

Įžeidinėjimai

QUOTE(leliux @ 2006 07 16, 16:51)
bet kad taip mastantys vyrai - nykstanti rusis, deja...



nu va matai vienas dar likes,bet uzimtas lotuliukas.gif lotuliukas.gif tada jau turbut reikia pavydeti mano mylimai zmonai lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(zigmantas @ 2006 07 16, 16:47)
tik isiskisiu,bet mano manymu tas kuris zemina kita,pirmiausia zemina save,parodydamas savo labai zema lygi,ypac kai vyras izeidineja moteri,kalbu is vyriskos varpines ax.gif

pritariu, todėl prisiminusi savo ex esu linkusi sukast dantis ir patylėt, bet kai sutinku tai taip norisi snukį išmalt, kad negaliųųų.. Čia jau iš moteriškosios varpinės blush2.gif Et irnesakyk.gif verčiau pasidžiaukim, kad dabar laimingos wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuliuke @ 2006 07 16, 16:44)
as tai taip pat manu,kad antra kart yra sunkiau tam pasiryzti 4u.gif ,tiesiog gal todel,kad zinom kaip skauda ir kaip sunku.na bet cia tik mano nuomone.as kaip pagalvoju apie antra santuoka,tai man plaukai piestu stoja lotuliukas.gif ,na bet manau,kad atjos koks princas ir viskas bus liuks mirksiukas.gif

Eina jau devinti metai kai kartu smutkes sumete esam, tai po velniukam tuoktis doh.gif bet dauguma aiskina kad del vaiko, tai as tos daugumos paklausysiu ir ziedeliuys mainysiu, tik vat vis tempiu guma blush2.gif vis iesaku priezasciu... tongue.gif

Teisingai, visada reikia galvoti, optimistiskai, nes kitaip tai kam tada gyventi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 07 16, 17:54)
Eina jau devinti metai kai kartu smutkes sumete esam, tai po velniukam tuoktis doh.gif bet dauguma aiskina kad del vaiko, tai as tos daugumos paklausysiu ir ziedeliuys mainysiu, tik vat vis tempiu guma blush2.gif vis iesaku priezasciu... tongue.gif

Teisingai, visada reikia galvoti, optimistiskai, nes kitaip tai kam tada gyventi mirksiukas.gif




tai kada gi tuos ziedelius mainysit??? bigsmile.gif ko mums nieko neskai, nepasigiri, ka ten palnuoji. a? nono.gif
Atsakyti
QUOTE(leliux @ 2006 07 16, 17:57)
tai kada gi tuos ziedelius mainysit??? bigsmile.gif ko mums nieko neskai, nepasigiri, ka ten palnuoji. a?  nono.gif

Dabar turim didesni galvos skausma doh.gif iki rugpjucio turim atiduoti 100000lt. skola. Gal reiketu eiti koki banka apiplesti mastau.gif
Tai apie vestuves tai net pagalvoti nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rena: 16 liepos 2006 - 17:19
arba zodziai kartais tik ir lieka zodziais,deja.pvz.kazkada mano vyras,dabar jau ex"as,man yra sakes,kad niekada negaletu manes izeisti,pakelti rankos ar pan.jei jis taip darys,tai nusizemins save.deje deja,pagyvenus kuri laika,viskas apsiverte,ir ranka kilo,o ir zodziai ne meilus buvo schmoll.gif
taip,kad niekada nesakyk niekada.gyvenimiska patirtis verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(gretuliuke @ 2006 07 17, 00:28)
arba zodziai kartais tik ir lieka zodziais,deja.pvz.kazkada mano vyras,dabar jau ex"as,man yra sakes,kad niekada negaletu manes izeisti,pakelti rankos ar pan.jei jis taip darys,tai nusizemins save.deje deja,pagyvenus kuri laika,viskas apsiverte,ir ranka kilo,o ir zodziai ne meilus buvo schmoll.gif
taip,kad niekada nesakyk niekada.gyvenimiska patirtis verysad.gif

irnesakyk.gif pradzioje jie visi buna auksiniam popieriuke susivyneve, bet kai pagyvena, tai jis matyt nudilsta, na nors mes moterys turbut irgi panasiai...nors mes tai pries juos rankos tai nekeliam, nors pazystu viena, tai jau kai duoda tai maza nepasivaidena blink.gif
Atsakyti
gal kartais tiesiog buna taip,kad nevertina salia esancio zmogaus,laiko ji savo nousavybe,daiktu,su kuriuo galima elgtis kaip nori.
o geriausiaa pasiaiskinimas buna"tu mane sunervinai",idomu butu ,jei jis kada sunervaves,kad ne vietoj numete kojines gautu i kakta su kokia keptuve.o ka,juk sunervino?!
o as neginu vien moteru,juk ir jos buna ne visada tik saldainiukai,bet kas liecia tolerancija,supratinguma,nuolaiduma,tai turiu tikrai daugiau nei mus vyrukai
Atsakyti
Moterys paklausykit manes. Jokiu izeidzianciu laisku neismekit ir nenaikinkit tai gali praversti teisme. turit galimybe irasykit izeidinejimus, jei yra liudininkai tai dar geriau. Emocingos kalbos teisme ne daug duoda tik faktai, o laiskai ir irasai patvirtins geriausia. Irasai tiesiogiai nelemia, bet uzsiskaitys jusu naudai.
Atsakyti
QUOTE(gretuliuke @ 2006 07 19, 19:55)
gal kartais tiesiog buna taip,kad nevertina salia esancio zmogaus,laiko ji savo nousavybe,daiktu,su kuriuo galima elgtis kaip nori.
o geriausiaa pasiaiskinimas buna"tu mane sunervinai",idomu butu ,jei jis kada sunervaves,kad ne vietoj numete kojines gautu i kakta su kokia keptuve.o ka,juk sunervino?!
o as neginu vien moteru,juk ir jos buna ne visada tik saldainiukai,bet kas liecia tolerancija,supratinguma,nuolaiduma,tai turiu tikrai daugiau nei mus vyrukai

Na kas del vyru elgesio noreciau pasakyti viena, kad reikia atsizvelgti i jo seima, na bent man taip pasitaike gyvenime. Pirmasis su savo mama, tai elgdavosi kraupiai, as net vispriekaistavau (kai draugavom), kaip taip galima, siuntinedavo i visas puses, na musu seimoje taip nebuvo schmoll.gif mama, tetis, tai sventas reikalas, pagarba. Kai pagyvenom, tai ziuriu irgi tas pats, kaip ir su motinike, jokios pagarbos (ir ranka galima pakelti).
O su dabartiniu, tai visai kitokia padetis. Jau kas liecia moters, tai sventas reikalas, o jei ji dar ir mama... Na zo buvau apakusi kaip taip trys bernai (sunus) isaukleti. Mama yra sventas dalykas, o kokia pagarba.
Taip, kad manau, daug kas priklauso nuo tevu auklejimo.

O savo dabartiniu, tai buvau susizavejusi, kad islipant is autobuso visada paduodavo ranka. Ir tai vyksta net ir dabar. Visdelto, kultura kazkiek mus pavergia mirksiukas.gif
Atsakyti
Taip tėvų nuodėmės krenta ant vaikų. Mes turime tokius vaikus , kokius mes išauklėjame. Mūsų vaikai kuria tokį šeimos modelį, kokį mato savo šeimoje. Retas išsiveržia iš užburto rato.
Atsakyti
aha, perskaiciau ir lengviau paliko. kaip tikrai lietuvaitei:) kazkaip po skyrybu labai ne kaip jauciuosi ir jausmas tox, kad ash cia viena tokia- vaikshto zmogeliai uz rankyciu susikibe, buciuojasi. o as dar neshcia laaaabai. ir suneliui ner 2 metuku. ir buves terorizuoja. ir savo svajoniu atsisakyt turiu del vaiku, del materialines padeties. ir vienu zodziu- shudas tas gyvenimas. bet va, ne viena ishgyveno ir ash kaip nors.
zaviuosi tom, kurios po skyrybu dar apie princus gali pagalvot. man dabar neegzistuoja ne vienas vyras. soti ash ju po 8 metu bendro gyvenimo su gyvuliu ir girtuokliu!
Atsakyti