Įkraunama...
Įkraunama...

Įžeidinėjimai

QUOTE(mamuliulia @ 2007 06 20, 23:49)
Mano vaiko Tevas moniakas!!! siandien jis uzpuole mano drauga (ne vaikina ne kadra siaip drauga) uz tai ,.kad kartu mus pamate.. paskui verzesi i buta, o kai as jo neileidau, pasikviete mano tevus ir prikalbejo kaskokiu slikstyniu apie mane.. jauciu darys viska, kad tik kuo labaiu mane skaudinti.. nors as jo  vaiko mama ir viena nesu ta kryziu... verysad.gif

o siaube kokie jie ligoniai doh.gif

oi laba mirksiukas.gif
nejaugi ir manes tai laukia g.gif blyn nenoriu kad mane ersekiotu ir t.t.
Atsakyti
:
QUOTE(indrutee @ 2007 06 26, 02:08)
o siaube kokie jie ligoniai  doh.gif

oi laba  mirksiukas.gif
nejaugi ir manes tai laukia  g.gif  blyn nenoriu kad mane ersekiotu ir t.t.


Ignoruokite juos, jei imasi smurtinių veiksmų kreipkitės į policiją, rašykite pareiškimus (galite įrašyti į duktafoną tačiau tai nebus įrodymas teisme), nors būna tokių siuskių. Aš pati savaitė kaip išsiskyrus thumbup.gif. Na exs nėra toks blogas, bet principus moka rodyti, bet ir aš nepėščia rolleyes.gif
Nors prisipažinsiu man dar labai skauda, bet žinau viskas bus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Grasan @ 2007 06 28, 10:59)
:

Ignoruokite juos, jei imasi smurtinių veiksmų kreipkitės į policiją, rašykite pareiškimus (galite įrašyti į duktafoną tačiau tai nebus įrodymas teisme), nors būna tokių siuskių. Aš pati savaitė kaip  išsiskyrus thumbup.gif. Na exs nėra toks blogas, bet principus moka rodyti, bet ir aš nepėščia  rolleyes.gif
Nors prisipažinsiu man dar labai skauda, bet žinau viskas bus  thumbup.gif

isivaizduoju kad skauda verysad.gif zinau kad ir man skaudes bet laikas juk uzgydo zaizdas tad tikiuos kad nereiks ilgai kankintis unsure.gif

linkiu visom stiprybes 4u.gif
Atsakyti
Sveikutes merginos,
Gal ir mane priimsit i savo buri... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Alsima @ 2007 06 30, 12:58)
Sveikutes merginos,
Gal ir mane priimsit i savo buri...  ax.gif

papasakok jei nesunku savo istorija mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(indrutee @ 2007 06 26, 00:08)

nejaugi ir manes tai laukia  g.gif  blyn nenoriu kad mane ersekiotu ir t.t.


Labutis 4u.gif Indrutee, o tu ruosiesi skirtis unsure.gif jei gali papasakok savo istorija blush2.gif

Atsakyti
Sveikutes,
Na mano vyras yra uzsienio pilietis... As ji palikau pries 4 menesius nes suzinojau kad jis turi meiluze ir ne viena...Isvaziavau jam nieko nezinant nes nebutu manes su vaiku isleides...Is pradziu stengesi mane graziais zodeliais atgal prisivylioti...laikui begant pamate kad tai manes jau nebeveikia...tiesiog siuo metu uzeina jam kad viena diena mane izeidineja, stengiasi kaip nors uzgauti, o kita diena vel malonus kad labai vaiko ilgisi...labai pavargau nuo jo...noriu kad mane ir vaikuti ramybeje paliktu...nezinau kiek dar viskas tesis...kartais atrodo nebeturiu jegu daugiau kovoti...kai gyvenome kartu jis nera pries mane rankos pakeles...taciau vaikuciui gimus patirdavau psichologini smurta...pradejau jaustis kaip kazkoks daiktas namuose kuriam prisireikus - pasiima, kai nebereikia - numeta i sona...tiesiog gyvenimas kartu pasidare nebepakenciamas...dabar is vienos puses jauciuosi issilaisvinusi, taciau is kitos - cray.gif ...nebegaliu daugiau...o paskutini karta kalbantis pasake kad geriau butu buve jei sunus is viso nebutu gimes...kaip galima sitaip kalbeti apie savo vaika...jauciuosi taip tarsi su peiliu kas sirdi butu perveres...
...galbut is tiesu butu geriau jei pasikeisciau telefono numeri ir daugiau niekada su juo nesikalbeciau...bet kaip sunus...taip ir metausi...nezinau ka daryti...sirdies gilumoje nuojauta sako kad jam vaikutis visai nerupi...patarkit man ka daryti...jauciuosi labai pasimetusi...
Atsakyti
QUOTE(Alsima @ 2007 07 02, 13:50)
patarkit man ka daryti...jauciuosi labai pasimetusi...

Pagalvokit apie teisinius dalykus. Kad nebūtų taip, kaip tai moteriškei su vyru vokiečiu. Jei jūsų vaikas užsienio šalies pilietis, tai jam galioja tos šalies įstatymai. O tos šalies įstatymai gins tos šalies piliečio (vaiko tėvo) interesus.
Dėl viso to, ką aprašėte (beletristikos) kreipkitės į psichologą ar paramos moterims centrą (jei suprantate tos šalies, kur gyvenate, kalbą).
Atsakyti
Medinis as esu su vaikuciu i Lietuva gryzusi... Laimei mano sunelis gavo Lietuvos pilietybe nes mes nebuvome susituoke tik gyvenome kartu. Mano vyras tevyste pavelavo pripazinti (kazkaip vis atideliodavo, o kai jau prisiruose vaziuoti tvarkytis dokumentus...vaikutis gime...), todel sunus gavo mano pilietybe. I Lietuva gryzau be jokiu problemu net neprireike jokiu is vyro leidimu vaiko gryzimo pazymejimui gauti. Pagal istatymus jis nieko negali padaryti... o jei reiktu paduociau ji i teisma del amoralaus elgesio nes turiu kai kuriu irodimu...taciau vis viliuosi kad dar gali viskas pasibaigti ramiai...O is kitos puses stengiuosi palaikyti santykius tarp jo ir sunaus...nezinau...galbut bijau kad vaikui paaugus ir pradejus klausineti apie teva - nezinosiu ka pasakyti...o jei mano sunus mane ims kaltinti kad as is jo teva atemiau, nes pati ji ir palikau...pas mane galvoje dabar tokia sumaistis...tiesiog noriu paklausti ka jus darytumet mano vietoje, nes man jau atrodo kad mano galva plys...
Atsakyti
QUOTE(Alsima @ 2007 07 02, 17:23)
tiesiog noriu paklausti ka jus darytumet mano vietoje, nes man jau atrodo kad mano galva plys...

Šiame skyrelyje didžiąjai daugumai moterų sunkiau nei jums. Paskaitykite temas, pabandykite palyginti su savo gyvenimėliu ir nevarykite Dievo į medį.
Atsakyti
QUOTE(Dee_Dee @ 2005 05 18, 11:16)
Atsakymas labai paprastas : bando save išteisint, pabrėžt savo "gerumą" ar pan. Nieko naujo, įtariu kiekvienai teko bent jau tokį periodą išgyvent... Praeis...  4u.gif

mes jau beveik 2 metai issiskyre ax.gif patikekit iki siol ramybes nera ir dabar dar tenka paasarot ,izeidinejimu prisiklausyt iki soties schmoll.gif
Atsakyti
Sveika,Alsima,nelabai supratau kodel kalbi su vyru telefonu ir klausaisi izeidinejimu?Juk vaikelis turbut dar per mazas kalbetis?paaugs pasikalbes pats su teciu,jei abu nores,bendraus,jei viskas bus normalu.O kodel tu prisiimi i save jo kazkokius komentarus?tu juk ne jo vaikas,ne jo kraujas,galvok kaip toliau gyventi,rupinkis savimi ir atsiribok nuo zmogaus,kuris tave zemina,nes jei leisiesi,tai gali testis visa gyvenima
Atsakyti