Įkraunama...
Įkraunama...

Įžeidinėjimai

QUOTE(Rutele24 @ 2006 08 31, 09:11)
turi kitą oficialią žmoną ir tave myli? reik paklaust o kaip jo naujoji meilė reaguoja į tuos žodžius.
kita vertus juk jus sieja tik vaikas ir jei jis miega, sakyčiau nėra apie ką bendrauti. man su saviškiu taip kartais būna, kai nenoriu bendruti (sėdžiu sm) jis sako, važiuoju namo. sakau tu atvažiavai pas vaiką, tai ir bendrauk, o prie ko čia aš???


teisingai darai, tegul ir bendrauja su vaiku.

nu jis sako myli dazniausiai kai prisigeria (in vino veritas). kaip ji reaguoja nezinau..ne mano reikalas.
kai suzinojo kad istekejau, zado neteko, tylejo jauciu visa menesi.

nezinau koks susitikimas bus.. net neisivaizduoju.
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 08 31, 09:32)
teisingai darai, tegul ir bendrauja su vaiku.

nu jis sako myli dazniausiai kai prisigeria (in vino veritas). kaip ji reaguoja nezinau..ne mano reikalas.
kai suzinojo kad istekejau, zado neteko, tylejo jauciu visa menesi.

nezinau koks susitikimas bus.. net neisivaizduoju.


na belieka tau tik sekmės palinkėti per jūsų tą susitikimą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2006 08 31, 10:47)
na belieka tau tik sekmės palinkėti per jūsų tą susitikimą  4u.gif



aciu unsure.gif , tikiuosi viskas bus gerai
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 08 31, 10:57)
aciu  unsure.gif , tikiuosi viskas bus gerai



nekantriai lauksiu įspūdžių 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2006 08 31, 12:57)
nekantriai lauksiu įspūdžių  4u.gif



butinai, parasysiu kaip sekesi
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 08 31, 09:32)

kai suzinojo kad istekejau,

Tai va mergai zmogus ir antra kart sugeba isteket ir ne uz blogo, taip kad gana verkslenti ir imtis darbo....dirbam, dirbam...ieskom, ieskom...
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 09 03, 10:34)
Tai va mergai zmogus ir antra kart sugeba isteket ir ne uz blogo, taip kad gana verkslenti ir imtis darbo....dirbam, dirbam...ieskom, ieskom...

Aš tai neieškosiu schmoll.gif lai mane susiranda,aš gi tai vienoj vietoj sėdžiu,tai ne taip ir sunku unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Domuks @ 2006 09 03, 20:41)
Aš tai neieškosiu  schmoll.gif  lai mane susiranda,aš gi tai vienoj vietoj sėdžiu,tai ne taip ir sunku  unsure.gif

Tai va ir liksi sedeti toj savo vietoj doh.gif
Atsakyti
Mano vaiko Tevas moniakas!!! siandien jis uzpuole mano drauga (ne vaikina ne kadra siaip drauga) uz tai ,.kad kartu mus pamate.. paskui verzesi i buta, o kai as jo neileidau, pasikviete mano tevus ir prikalbejo kaskokiu slikstyniu apie mane.. jauciu darys viska, kad tik kuo labaiu mane skaudinti.. nors as jo vaiko mama ir viena nesu ta kryziu... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamuliulia @ 2007 06 20, 23:49)
nors as jo  vaiko mama ir viena nesu ta kryziu... verysad.gif

Perduokite kryžių vaiko tėvui ir sumuškite jo draugę.
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 06 21, 07:39)
Perduokite kryžių vaiko tėvui ir sumuškite jo draugę.

jo drauges musti nederetu, o draugas turetu kreiptis i policija, toks momentas manau pravers ateity kaip faktas kad tevas biski nestabilios psichikos
Atsakyti
QUOTE(Medinis @ 2007 06 21, 06:39)
Perduokite kryžių vaiko tėvui ir sumuškite jo draugę.

doh.gif super komentaras biggrin.gif
Atsakyti