Įkraunama...
Įkraunama...

Įžeidinėjimai

QUOTE(flamingo @ 2006 08 29, 08:39)
as ne karto nebuvau isleidus ju vienu. bijau...
aisku ramiau gyvenam kai jis isvaziavo i uzsieni dirbti. bet kai grizta tai pragaras. dabar va grizo, tai neleidziu vaiko i darza, tai dar nuvarys paims.. o jei vel pisulkas i teisma sugalvos rasyti, lai raso.man dzin. vaiko vienam neduosiu. ir viena su juo nesusitiksiu, su vyru eisiu.


tai suprantama. o koks būtų gyvenimas jei neturėtum antro vyro doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2006 08 29, 09:51)
tai suprantama. o koks būtų gyvenimas jei neturėtum antro vyro  doh.gif



nu koks koks... nelabai... blink.gif

as iki siol anto vyro nepaniojau i santykius su anuo... viska pati tvarkiau.
bet dabartiniam mano leliukui jau nusibodo matyti kaip tas mane nervuoja. pasake, viskas, as irgi pradesiu kistis. jei nesupras, kitaip paaiskinsiu.
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 08 29, 08:39)
as ne karto nebuvau isleidus ju vienu. bijau...
aisku ramiau gyvenam kai jis isvaziavo i uzsieni dirbti. bet kai grizta tai pragaras. dabar va grizo, tai neleidziu vaiko i darza, tai dar nuvarys paims.. o jei vel pisulkas i teisma sugalvos rasyti, lai raso.man dzin. vaiko vienam neduosiu. ir viena su juo nesusitiksiu, su vyru eisiu.

Teisingai darai unsure.gif

QUOTE(flamingo @ 2006 08 29, 10:20)
nu koks koks... nelabai... blink.gif

as iki siol anto vyro nepaniojau i santykius su anuo... viska pati tvarkiau.
bet dabartiniam mano leliukui jau nusibodo matyti kaip tas mane nervuoja. pasake, viskas, as irgi pradesiu kistis. jei nesupras, kitaip paaiskinsiu.

dieve dieve, tai tau net pabaigos nesimato verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 08 29, 11:15)
Teisingai darai unsure.gif
dieve dieve, tai tau net pabaigos nesimato verysad.gif



net, nezinau. kazkaip galvoju kad pabaiga gali buti kai jo nauja zmonike jam vaika pagimdys...ot greiciau galetu
o be to planuoju atsisakyti alimentu.
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 08 29, 11:22)
net, nezinau. kazkaip galvoju kad pabaiga gali buti kai jo nauja zmonike jam vaika pagimdys...ot greiciau galetu
o be to planuoju atsisakyti alimentu.


tai tas pirmasis jau ir kitą turi kuriai gyvenimą gali gadinti ir dar jam neužtenka
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2006 08 29, 13:12)
tai tas pirmasis jau ir kitą turi kuriai gyvenimą gali gadinti ir dar jam neužtenka




jis pernai apsivede. mergaite-kvailele susirado. 21 metu, man jos gaila... nors, kas ten zino gal ji kitokia nei as.. tikiuosi pas juos viskas bus gerai
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 08 29, 13:34)
jis pernai apsivede. mergaite-kvailele susirado. 21 metu, man  jos gaila... nors, kas ten zino gal ji kitokia nei as.. tikiuosi pas juos viskas bus gerai

Visai nesuprantu schmoll.gif turi jaunutę,lai ir būna su ja,kokio velnio tau gyvenimą gadint aggressive.gif Točna trenktas gerai blink.gif
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 08 29, 13:34)
jis pernai apsivede. mergaite-kvailele susirado. 21 metu, man  jos gaila... nors, kas ten zino gal ji kitokia nei as.. tikiuosi pas juos viskas bus gerai

Kodėl kvailelė? Kartais tos kvailelės sugeba puikiai su vyriokais susitvarkyt:) Ir į akį sugeba nuo savo mažyčių gaut lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2006 08 29, 15:55)
Kodėl kvailelė? Kartais tos kvailelės sugeba puikiai su vyriokais susitvarkyt:) Ir į akį sugeba nuo savo mažyčių gaut lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Aš manau,kad vis gi kvailelė.Nes jei ji su juo susidėjo,o jis gi ne visai sveikos psichikos fool.gif Na nebent ji nieko apie jį nežino ir jis prieš ją dar neatsivėrė visame "gražume".
Atsakyti
QUOTE(Domuks @ 2006 08 29, 16:04)
Aš manau,kad vis gi kvailelė.Nes jei ji su juo susidėjo,o jis gi ne visai sveikos psichikos  fool.gif Na nebent ji nieko apie jį nežino ir jis prieš ją dar neatsivėrė visame "gražume".

Čia tu pati tai diagnozavai ar čia rimtas bajeris?? blink.gif Tada ji vargšelė. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(gekoniuke @ 2006 08 29, 16:17)
Čia tu pati tai diagnozavai ar čia rimtas bajeris?? blink.gif Tada ji vargšelė. doh.gif

Atsakymas:
QUOTE(flamingo @ 2006 08 28, 11:10)
as irgi bijau kad maniskis nepaimtu vaiko vienas... nepasitikiu. tuolab, jis turi "balta bilieta", gulejo durxatoj.. tipo, gali neadekvaciai reaguoti i aplinka, zmones..



Atsakyti
QUOTE(Domuks @ 2006 08 29, 16:04)
Aš manau,kad vis gi kvailelė.Nes jei ji su juo susidėjo,o jis gi ne visai sveikos psichikos  fool.gif Na nebent ji nieko apie jį nežino ir jis prieš ją dar neatsivėrė visame "gražume".


juk Flamingo rašė, kad ir ji ne iš karto sužinojo
Atsakyti