Įkraunama...
Įkraunama...

Įžeidinėjimai

QUOTE(flamingo @ 2006 08 18, 12:33)
buvo labai skaudu girdeti, ne tiksliau skaityti (jo atsiliepimus teisme). siaubas, ko tik neprisneketa.. o tuos popiergalius tvarkingai susegiau i papkute. ir pasakiau, jei dar man grasinsi visokiais sudais, vaikui uzaugus duosiu paskaityti.

Gerai, kad tu gali tuo pagasdinti, tai dar nezluges zmogus, jei jam dar vaikas yra svarbus...
Kitiems ir i ta vaika nusispjauti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(rena @ 2006 08 18, 15:16)
Gerai, kad tu gali tuo pagasdinti, tai dar nezluges zmogus, jei jam dar vaikas yra svarbus...
Kitiems ir i ta vaika nusispjauti verysad.gif




ka as zianu kiek svarbus. dabar gal nauja zmona proto ivare..
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 08 18, 12:33)

dabar jei kazka pradeda grubilinti, tai sakau viso gero ir dedu raga.


aš irgi, jei jis ne nuotaokoje skambina, sakau, ar paskambinai mane įžeisti? jei taip, tada viso gero. ir galiu pasakyti pakankamai retai taip pasitaiko
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2006 08 19, 11:43)
aš irgi, jei jis ne nuotaokoje skambina, sakau, ar paskambinai mane įžeisti? jei taip, tada viso gero. ir galiu pasakyti pakankamai retai taip pasitaiko



kol su jais zmogiskai, graziai, jie nesupranta. kai tik parodai kad jis niekas, ir net nenori su juo sneketi, nustoja issidirbineti
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 08 19, 11:31)
ka as zianu kiek svarbus. dabar gal nauja zmona proto ivare..

Ooooo, tai tadu jam pasiseke bigsmile.gif man patinka, kai boba laiko vyra kustyje lotuliukas.gif

QUOTE(flamingo @ 2006 08 19, 12:19)
kol su jais zmogiskai, graziai, jie nesupranta. kai tik parodai kad jis niekas, ir net nenori su juo sneketi, nustoja issidirbineti

Va va va, butent reikia parodyti, kad jis niekas, tai tada ir smegeneliu pas juos atsiranda blink.gif
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 08 19, 12:19)
kol su jais zmogiskai, graziai, jie nesupranta. kai tik parodai kad jis niekas, ir net nenori su juo sneketi, nustoja issidirbineti

Na, bet tai irgi ne iseitis, man atrodo.. Bet kokie krastutinumai nera gerai. Juk su normaliu vyru, manau, normaliai ir sneketis galima. O su nenormaliu - is vis nematau prasmes bendrauti.
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2006 08 20, 14:36)
Na, bet tai irgi ne iseitis, man atrodo.. Bet kokie krastutinumai nera gerai. Juk su normaliu vyru, manau, normaliai ir sneketis galima. O su nenormaliu - is vis nematau prasmes bendrauti.



drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(mikke @ 2006 08 20, 14:36)
Na, bet tai irgi ne iseitis, man atrodo.. Bet kokie krastutinumai nera gerai. Juk su normaliu vyru, manau, normaliai ir sneketis galima. O su nenormaliu - is vis nematau prasmes bendrauti.

Na matai yra dar ir tokia kategorija, kai snekiesi ir atrodo normalus ir normaliai sneka, bet kai pasisuka tema apie alimentus, tai jis toks debilas pasirodo doh.gif
Atsakyti
tai kad jis nenormalus. su juo neina sneketis...
jis pradeda izeidineti. vaidinti toki "kruta".. nu ligonis.

o kai vaika pamatyti nori, tai jam vis reikia su ja vingio parke prie upes pasivaikscioti... blink.gif . ko ten vaikscioti..
vat ir lenda mintys visokios durnos
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 08 28, 12:26)
tai kad jis nenormalus. su juo neina sneketis...
jis pradeda izeidineti. vaidinti toki "kruta".. nu ligonis.

o kai vaika pamatyti nori, tai jam vis reikia su ja vingio parke prie upes pasivaikscioti...  blink.gif . ko ten vaikscioti..
vat ir lenda mintys visokios durnos

gal ji gamta traukia mastau.gif
Atsakyti
QUOTE(flamingo @ 2006 08 28, 12:26)
tai kad jis nenormalus. su juo neina sneketis...
jis pradeda izeidineti. vaidinti toki "kruta".. nu ligonis.

o kai vaika pamatyti nori, tai jam vis reikia su ja vingio parke prie upes pasivaikscioti...  blink.gif . ko ten vaikscioti..
vat ir lenda mintys visokios durnos


nu kai parašei kažkurioje iš temų išsamiau, tai dar ne tokios durnos mintys lįstų ...
o tu kaskart eini su jais ar išleidi vienus?
Atsakyti
QUOTE(Rutele24 @ 2006 08 29, 00:02)
nu kai parašei kažkurioje iš temų išsamiau, tai dar ne tokios durnos mintys lįstų ...
o tu kaskart eini su jais ar išleidi vienus?



as ne karto nebuvau isleidus ju vienu. bijau...
aisku ramiau gyvenam kai jis isvaziavo i uzsieni dirbti. bet kai grizta tai pragaras. dabar va grizo, tai neleidziu vaiko i darza, tai dar nuvarys paims.. o jei vel pisulkas i teisma sugalvos rasyti, lai raso.man dzin. vaiko vienam neduosiu. ir viena su juo nesusitiksiu, su vyru eisiu.
Atsakyti