Įkraunama...
Įkraunama...

Įžeidinėjimai

Išsiskyrėme prieš du metus. Kadangi nenorėjo mokėti vaikui alimentų, užrašė jam butą. Nors pirkome jį jau santuokoje, bet didžiąją dalį pinigų davė jo tėvai. Tad vis sulaukiu priekaištų, ypač kai paprašau duoti pinigų sūnaus reikmėm. Šiandien radau laišką:
,,...mano tėvų pinigais nupirktame bute sėdi tas tavo manekenas (t.y.draugas),
taip pat tu gyveni ant svetimo gero. Pasisekė tau, kad man tada taip
žiauriai buvo aptemęs protas. Jei dabar būtų buvę skyrybos - būtum likusi
taip kaip stovi.
Aš čia tik šiaip samprotauju, kai jau viskas post factum. Gyvenk sau i
sveikatą,,.
Ar jūsų ex irgi neduoda jums ramiai gyventi? Gal čia tik aš leidžiuosi įžeidinėjama?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Edma: 18 gegužės 2005 - 09:09
Nekreipk demesio i tuos priekaistus. Kas jis tau?
Sulaukiu ir as skambuciu su asarojimais arba priekaistais, (mes jau beveik 1,5m atskirai) taciau pas mane "manekeno" nera, o ir pinigu is jo vaiku islaikymui neprasau(alimentu vaikai negauna). Tai tie priekaistavimai vis retesni ir retesni.
Atsakyti
Atsakymas labai paprastas : bando save išteisint, pabrėžt savo "gerumą" ar pan. Nieko naujo, įtariu kiekvienai teko bent jau tokį periodą išgyvent... Praeis... 4u.gif
Atsakyti
Teko išgyvent. ir pakankamai ilgą. Bjauru buvo. Paliko su keturiais vaikais ir dar kažkokius priekaištus drįsdavo reikšti. Bet praėjo. dabar jei tik [pakelia balsą, iš karto nusodinu ir viskas. Privalo mane gerbt
Atsakyti
Aš prie skyrybų slenksčio. Dar jos neįvyko, bet jaučiu kad bus tas pats kaip jums. Jau užtenka to, kad jis dabar pasakoja kad aš savo gyvenimo per jį daugiau neturėsiu. Jis sutvarkys visus mano būsimus draugus. Jau dabar dėl to nerimauju
Atsakyti
QUOTE(nerkasa @ 2006 03 30, 15:58)
Aš prie skyrybų slenksčio. Dar jos neįvyko, bet jaučiu kad bus tas pats kaip jums. Jau užtenka to, kad jis dabar pasakoja kad aš savo gyvenimo per jį daugiau neturėsiu. Jis sutvarkys visus mano būsimus draugus. Jau dabar dėl to nerimauju


hm....manau, cia toks vyro bandymas tau pagrasinti... lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Visi jie tokie mirksiukas.gif
Atsakyti
Bet ko kištis į mano gyvenimą jei būsime išsiskyrę, o jis su manim vistiek negali gyventi?
Argumentuoja kad jo vaiko joks jabakas neaugins. O pats? Per dvi savaites vaiko nei karto neaplankė.
Atsakyti
QUOTE(nerkasa @ 2006 03 30, 16:58)
Jau užtenka to, kad jis dabar pasakoja kad aš savo gyvenimo per jį daugiau neturėsiu. Jis sutvarkys visus mano būsimus draugus. Jau dabar dėl to nerimauju

QUOTE(nerkasa @ 2006 03 30, 23:44)
Argumentuoja kad jo vaiko joks jabakas neaugins

Ir man grasina tuo pačiu.Dar sako, kad atims iš manęs vieną iš dviejų savo vaikų.O kai šiandien atėjo vaikų lankymo grafikas (sudarytas Vaikų Teisėse)- tai nepasirodė.Jis jų nematė jau daugiau, nei 3 savaites.O iki šiandienos jis man į telefoną tiek prirašęs yra doh.gif , kad jį kankinu, kad jis negali vaikų matyt ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(Edma @ 2005 05 18, 10:08)
Ar jūsų ex irgi neduoda jums ramiai gyventi? Gal čia tik aš leidžiuosi įžeidinėjama?


išmesk tą laišką ir pamiršk schmoll.gif Įžeidinėjimų ir priekaištų buvo ir man pakankamai. Kai mano gyvenime atsirado dabartinis vyras, tai net ex motina buvo pas jį apsilankiusi ir prišnekėjo visokių "grožybių' apie mane. Plepalai buvo iš piršto laužti...Buvo net skambučiai, a la mano meilužio, kuris aiškino, kad jis su manim miega (čia aš labai gražiai išsireiškiau tongue.gif ), o mano vyras su ragais... Kai trūko kantrybė, pasakiau ex, kad parašysiu pareiškimą į policiją dėl šmeižto ir persekiojimo, tada viskas baigėsi.
Situacija kai įžeidinėja ir pnš. tikrai nėra maloni, bet iš kitos pusės žmonės pilnai atsiskleidžia, parodo savo tikrąjį veidą. Lengviau juos įvertinti ir išbraukti iš savo gyvenimo.
Tiesa, dar kai susituokėm su dabartiniu vyru ir pasitaikė eilinis išsiplūdimas iš mano ex, tai maniškis paskambino jam ir pasakė: kas pas jus buvo, tas buvo, dabar ji mano žmona, dar koliosies, galvą nutrauksiu... Nuo tada mano ex kreipiasi į mane tik kultūringais, kartais net malonybiniais žodžiais tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Dew drop @ 2006 04 01, 18:50)
išmesk tą laišką ir pamiršk  schmoll.gif  Įžeidinėjimų ir priekaištų buvo ir man pakankamai. Kai mano gyvenime atsirado dabartinis vyras, tai net ex motina buvo pas jį apsilankiusi ir prišnekėjo visokių "grožybių' apie mane. Plepalai buvo iš piršto laužti...Buvo net skambučiai, a la mano meilužio, kuris aiškino, kad jis su manim miega (čia aš labai gražiai išsireiškiau  tongue.gif ), o mano vyras su ragais... Kai trūko kantrybė,  pasakiau ex, kad parašysiu pareiškimą į policiją dėl šmeižto ir persekiojimo, tada viskas baigėsi.
Situacija kai įžeidinėja ir pnš. tikrai  nėra maloni, bet iš kitos pusės žmonės pilnai atsiskleidžia, parodo savo tikrąjį veidą. Lengviau juos įvertinti ir išbraukti iš savo gyvenimo.
Tiesa, dar kai susituokėm su dabartiniu vyru ir pasitaikė eilinis išsiplūdimas iš mano ex, tai maniškis paskambino jam ir pasakė: kas pas jus buvo, tas buvo, dabar ji mano žmona, dar koliosies, galvą nutrauksiu... Nuo tada mano ex kreipiasi į mane tik kultūringais, kartais net malonybiniais  žodžiais  tongue.gif

Šauniai susitvarkei avo gyvenimą. Nuoširdžiai sveikinu.
Aš tik žinau kad jei žmogus yra nekultūringas, neturi skrupulų, jis neduos ramiai gyventi ir kitiems, o ypač kai pajus kad jie nori arba gyvena ramiau, tvarkingiau ir geriau.
Maniškis niekad neturėjęs pats normalaus gyvenimo. Šeima buvo bile kokia, jis nesupranta turbūt kaip ten reikia gyventi šeima, su šeima ir dėl jos. Jam bile yra vaikas, auginanti jį žmona, o jis gali daryti bet ką.
Ir kitaip net negali būti, jis to nedaleis. Nuodins gyvenimą sau ir kitiems.
Atsakyti
QUOTE(nerkasa @ 2006 04 02, 11:39)
Šauniai susitvarkei savo gyvenimą. Nuoširdžiai sveikinu.


Ačiū 4u.gif prieš kokius 7-8 metus apie gyvenimo susitvarkymą net nesvajojau unsure.gif Linkiu, kad visoms mums aplinkybės keistųsi tik į gerą mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(nerkasa @ 2006 04 02, 11:39)
Aš tik žinau kad jei žmogus yra nekultūringas, neturi skrupulų, jis neduos ramiai gyventi ir kitiems, o ypač kai pajus kad jie nori arba gyvena ramiau, tvarkingiau ir geriau.  Ir kitaip net negali būti, jis to nedaleis. Nuodins gyvenimą sau ir kitiems.


paprastai tokie "didvyriai" ....( intelekto nesužaloti, tsakant schmoll.gif ) būna gana bailūs ir jiems užtenka parodyti, kad jų nebijoma, o gal net jiems pagrąsinti (nors keliai oi kaip dreba unsure.gif ar gal naujas draugas su laiku tai padarys rolleyes.gif ) ... pajautę rimtesnę jėgą dažnai dingsta kaip pirdalai į vandenį...
Atsakyti
Na as ne experte tokiais klausimais bet man pirma i galva sovusi mintis: "nu nesusikloste vyrukui gyvenimas po skyrybu, tai lieja inirsi dabar" bigsmile.gif Gal uzpavydejo tam manekenui? mirksiukas.gif
Atsakyti