Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 06 25, 14:37)
na net nznau ar vertetu cia taip daryti kaip toj nuotraukoj. manau sioje virtuvej zebras nelabai tinka.
manau cia panasiai kaip salotines plyteles bordo stiliuje. na issukis kazkoks. nors as radijatorius pas save noreciau raudonai nudazyti.
manau reiktu rinktis gal kiek  ramesni stiliu gal graziau butu jei viena siena balta kita juoda ar koks istrizaz sujungimas cia reiktu projektuoti kelis variantus ir ziureti.
Papildyta:
man sioj virtuvej kazko truksta, arba kazko perdaug.
net nzn kazkoks neisbaiktas kubizmo, minimalizmo stilius


O man visiskai thumbup.gif uzbaigtas minimalizmas. Skonio reikalas. Bet man atrodo, kad virsutines spinteles nera visiskai baltos. Nes kairej pusej apacioje matosi kitokia balta spalva. g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 06 25, 16:43)
Prekių pristatymo terminai
Prekes, kurios yra sandelyje, pristatome per 1-3 darbo dienas. Jei prekių sandelyje nėra, užsakymas gali užtrukti iki dviejų savaičių.
Įveskite kontaktinius duomenis
Norėdami patvirtinti pirkimą, prašome užpildyti šią formą ir mūsų vadybininkas susisieks su Jumis.
Atsiskaitymas už prekes
atsiskaitymas naudojant internetinės bankininkystės sistemas (Hanza.Net, SEB VB ir kt.);
atsiskaitymas grynaisiais pristačius prekę į namus;
atsiskaitymas banko pavedimu (iš anksto pervedant pinigus į UAB "AKS Trade" sąskaitą);
Ūkio Banko Lizingu
o kokiu problemu gali kilti?


Regis viskas rimta thumb_yello.gif reiks ir mums panarsyt nete . Kaip suprantu garantija jie suteikia?
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 06 25, 16:43)
Prekių pristatymo terminai
Prekes, kurios yra sandelyje, pristatome per 1-3 darbo dienas. Jei prekių sandelyje nėra, užsakymas gali užtrukti iki dviejų savaičių.
Įveskite kontaktinius duomenis
Norėdami patvirtinti pirkimą, prašome užpildyti šią formą ir mūsų vadybininkas susisieks su Jumis.
Atsiskaitymas už prekes
atsiskaitymas naudojant internetinės bankininkystės sistemas (Hanza.Net, SEB VB ir kt.);
atsiskaitymas grynaisiais pristačius prekę į namus;
atsiskaitymas banko pavedimu (iš anksto pervedant pinigus į UAB "AKS Trade" sąskaitą);
Ūkio Banko Lizingu
o kokiu problemu gali kilti?

As pirmiausiai su jais skaipu bendravau. Viska surase ko norejau, visas tokias pat garantijas dave. Ir nuolaidas derinau skaipu. thumbup.gif Tik kai atves prekes iskart paziurekit ar yra garantijos, nes man kelias pamirso parasyti, tai turi kazkada uzvesti. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo oziarage: 25 birželio 2008 - 18:08
QUOTE(Zhiema @ 2008 06 22, 00:55)
Sveikos  4u.gif Macarena  4u.gif labai graži jauki virtuvė  thumbup.gif  na ką, kaip žadėjau pasirodau ir aš smile.gif virtuvė paprasta kaip trys kapeikos  lotuliukas.gif bet is 3,3 m ne ką tepadarysi  cool.gif nors ir nuosavas namas  doh.gif man užteks  ax.gif
Sorry už negalutinį vaizdą, vakar dar bvo nenuvalyta, o šiandien pamiršau nufotkinti kai nusivaliau smile.gif be krano dar ir be rozečių, vyro alaus butelį pamačiau tik dabar ant palangės  blush2.gif sakykim jo nėra  biggrin.gif ir grindys nepabaigtos ...
iš kairės: šaldytuvas, kriauklė, indaplovė, viryklė/orkaitė, cargo krepšys, stalčiai  4u.gif

user posted image
user posted image

uo, as beveik taip isivaizduoju savo virtuve, bent jau apatines spinteles, tik saldytuvas bus neimontuojamas, paskui tarp kriaukles kokiu 30 cm tarpas, tada didesnis darbastalis, kargo prie orkaites, ir kampe spintele, nu beveik toc toc as isivaizduoju savo virtuve biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(delita @ 2008 06 23, 19:21)
Labai grazi virtuvyte  wub.gif



o man tai labai per tamsu, net ir tarpas tarp spinteliu-juodas schmoll.gif
man baisu butu tokioj virtuvej blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Zhiema @ 2008 06 22, 00:55)
Sveikos  4u.gif Macarena  4u.gif labai graži jauki virtuvė  thumbup.gif  na ką, kaip žadėjau pasirodau ir aš smile.gif virtuvė paprasta kaip trys kapeikos  lotuliukas.gif bet is 3,3 m ne ką tepadarysi  cool.gif nors ir nuosavas namas  doh.gif man užteks  ax.gif
Sorry už negalutinį vaizdą, vakar dar bvo nenuvalyta, o šiandien pamiršau nufotkinti kai nusivaliau smile.gif be krano dar ir be rozečių, vyro alaus butelį pamačiau tik dabar ant palangės  blush2.gif sakykim jo nėra  biggrin.gif ir grindys nepabaigtos ...
iš kairės: šaldytuvas, kriauklė, indaplovė, viryklė/orkaitė, cargo krepšys, stalčiai  4u.gif

user posted image
user posted image



as apie sita ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 06 24, 19:13)
Labai graži virtuve, spalva kaip mano virtuves, bet tarp spinteliu plyteles kitokios. Man Jūsų gražesnės  blush2.gif

pas mane ne plytelės, o ta pati baldinė plokštė ax.gif beje, visgi mąstau kad galiu aptaškyt kada nors gamindama ax.gif tą plokštę, tai prie viryklės mąstau kaip tai stiklą pritvirtinti, bet nežavi manęs ta mintis (nenoriu nieko daugiau nei yra, bet aptaškytos plokštės irgi nenoriu). ar apsitaško kas nors pas jus ir ar lengvai nusivalo pvz riebalai su baldų valikliu?

Rokinuke - ne juoda, o tamsiai ruda zebrano tongue.gif

o kokias jūs užuolaidas virtuvėje dedate? g.gif pas mane langas nėra didelis, bet svetainėje du dideli, ten dėsiu normalias užuolaidas. Kadangi nenoriu kad mano virtuvė atrodytų kaip virtuvė, kažko norisi ir ant jos lango, bet kaip suprantu dieninių ilgų neuždėsiu unsure.gif nuo kaimynų apsaugos biggrin.gif planuoju dėti kažką panašaus į mažus roletus, šviesius, sienų spalvos, medžiagoje įspaustomis pvz gėlėmis, sakau gal ir virtuvėje tokį tik dėti g.gif bet dieną atidarysiu ir langas bus nuogas doh.gif kaip pas jus?
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 06 25, 13:13)
Tai kad niekur neradau apie ka klausimas buvo?  g.gif  4u.gif

klauskyt ir jums bus atsakyta  biggrin.gif  jeigu galima per a.z

Aciu parasiau i az

QUOTE(oziarage @ 2008 06 25, 15:58)
As visa buitine pirkau is norituri.lt. Man ten buvo pigiausiai. Ir dar nuolaidas neblogas padaro. ax.gif

O jame ir pristato i namus? Reiks apsilankyti ir man ten
Atsakyti
QUOTE(kolege @ 2008 06 25, 18:23)
Regis viskas rimta thumb_yello.gif  reiks ir mums panarsyt nete . Kaip suprantu garantija jie suteikia?


garantija suteikia gamintojas o kiekvienam mieste yra atstovai visu firmu kurie priziuri garantini. juk garantiniam remontui topo centras irgi nepriima......
tik atsovai, tik atstovai....
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxe1981: 25 birželio 2008 - 23:30
Patarkite, koki stalvirsi rinktis 4u.gif zinau kad akmens mases ir dirbtino akmens yra geriausi, o kokie stalvirsiai yra dar geri, kad butu atsparus karsciui ir svarbiausia ibrezimams.
Atsakyti
QUOTE(Zhiema @ 2008 06 22, 20:00)
na va, nuvalyta ir su maišytuvu, tik rozečių neradom metalico spalvos sad.gif jau ir indaplovę išbandžiau  thumbup.gif nerealus dalykėlis  wub.gif
user posted image


labai simpatiska virtuve wub.gif beje ne i tema paklausiu: cia grindys is parketlenciu ar laminato?
Atsakyti
sakykit gal kuri daresi virtuve Timinoje,kaune, savanoriuose, labai jau jie mums siulosi g.gif
Atsakyti
QUOTE(freewind @ 2008 06 26, 17:23)
sakykit gal kuri daresi virtuve Timinoje,kaune, savanoriuose, labai jau jie mums siulosi g.gif



hmm kokiu budu siulosi? blink.gif
Atsakyti