Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Iriska @ 2008 06 25, 10:47)


p.s. pasiziurejau ,kad internete mano konkreciai atveju skirtumas tarp topocentro ir cpu.lt yra apie 400-600lt (uz skalbenke)



Sakai, kad yra skirtumas 400-600, bet kur pigiau, taip ir neina suprasti unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 06 25, 13:33)
Sakai, kad yra skirtumas 400-600, bet kur pigiau, taip ir neina suprasti unsure.gif


Internete pigiau uzsakineti kaip pasirodo, negu pirkti parduotuvej.
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 06 25, 13:58)
Internete pigiau uzsakineti kaip pasirodo, negu pirkti parduotuvej.



juk logiska internetine parduotuve islaikyti pigiau nei iprasta parduotuve. nereikia daugybes pardaveju, patalpu t.t. ir pan.
o jei sutaupai ant kastu tai gali ir mazesne kaina prekiauti.
Atsakyti
As visa buitine pirkau is norituri.lt. Man ten buvo pigiausiai. Ir dar nuolaidas neblogas padaro. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 06 24, 22:45)
tam yra atskira tema mirksiukas.gif

o tai kad ten niekas neberaso doh.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 06 25, 14:23)
juk logiska internetine parduotuve islaikyti pigiau nei iprasta parduotuve. nereikia daugybes pardaveju, patalpu t.t. ir pan.
o jei sutaupai ant kastu tai gali ir mazesne kaina prekiauti.

linuxe1981, anksčiau teiravausi tavo nuomonės, bet gal jau senokai buvai čia apsilankius.
Pas mane viršutinės spintelės norėčiau, kad būtų baltos, o apačia - wenge, kaip manai, ar man tiktų tarp spintelių durstyti plokštę baltą su wenge? Kaip čia
user posted image
Ar visai aš čia nušneku? blush2.gif Šioje nuotraukoj tai man labai gražu (tik aišku, čia ne wenge).

Mergaitės, pasakysit savo nuomonę? Tiesiog neįsivaizduoju, ar "nevarau į lankas" blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 06 25, 15:09)
linuxe1981, anksčiau teiravausi tavo nuomonės, bet gal jau senokai buvai čia apsilankius.
Pas mane viršutinės spintelės norėčiau, kad būtų baltos, o apačia - wenge, kaip manai, ar man tiktų tarp spintelių durstyti plokštę baltą su wenge? Kaip čia
user posted image
Ar visai aš čia nušneku? blush2.gif Šioje nuotraukoj tai man labai gražu (tik aišku, čia ne wenge).

Mergaitės, pasakysit savo nuomonę? Tiesiog neįsivaizduoju, ar "nevarau į lankas"  blush2.gif


na net nznau ar vertetu cia taip daryti kaip toj nuotraukoj. manau sioje virtuvej zebras nelabai tinka.
manau cia panasiai kaip salotines plyteles bordo stiliuje. na issukis kazkoks. nors as radijatorius pas save noreciau raudonai nudazyti.
manau reiktu rinktis gal kiek ramesni stiliu gal graziau butu jei viena siena balta kita juoda ar koks istrizaz sujungimas cia reiktu projektuoti kelis variantus ir ziureti.


Papildyta:
man sioj virtuvej kazko truksta, arba kazko perdaug.
net nzn kazkoks neisbaiktas kubizmo, minimalizmo stilius
Atsakyti
Nu nusipiešt tai aš nusipiešiau, bet dabar teks skaičiuot doh.gif Kiek, po kiek supjaut plokščių tease.gif Tai niekas negirdėjot apie lietuvišką programikę g.gif
Atsakyti
QUOTE(Stiuardese @ 2008 06 25, 15:45)
Nu nusipiešt tai aš nusipiešiau, bet dabar teks skaičiuot  doh.gif Kiek, po kiek supjaut plokščių tease.gif  Tai niekas negirdėjot apie lietuvišką programikę  g.gif

as girdejau apie lietuviska.
apie kokia tu kalbi.
Atsakyti
turiu Kitchendraw 5.0 lietuviska
ieskau PRO100 lietuviskos.
Atsakyti
na gal jie viska patys labai logiskai sudelios arba pasiulys kelis galimus variantus... zinoma, turejo pasiteirauti, gal yra kokiu ypatingu pageidavimu... pati parasei, kad tau patiko kazkuris konkretus ju variantas, tai gal daug ir neklausinejo mirksiukas.gif
o kaip suprasti prie krasto istisine spintele...? g.gif kazkaip neikertu biggrin.gif
[/quote]

Stai cia tu spinteliu pvz. tik tiek kad as noriu jog stalvirsius butu visur vienodo plocio.
ziureti cia


Tai ir as kazkaip dabar per daug nesikremtu, jei projektas man nepatiks, tai istrauksiu savo keverzione -virtuves baldu blush2.gif happy.gif ir lauksiu atsakymo ar gali man padaryt ka nors panasaus.
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2008 06 25, 14:58)
As visa buitine pirkau is norituri.lt. Man ten buvo pigiausiai. Ir dar nuolaidas neblogas padaro. ax.gif


Ir jokiu problemu neistinka taip perkant? blush2.gif Mums ir reikia nusipirkt pagrindine buitine technika, tai ziurim kur pigiau, ar kur nuolaidas galima ispest 4u.gif
Atsakyti
Prekių pristatymo terminai
Prekes, kurios yra sandelyje, pristatome per 1-3 darbo dienas. Jei prekių sandelyje nėra, užsakymas gali užtrukti iki dviejų savaičių.


Įveskite kontaktinius duomenis
Norėdami patvirtinti pirkimą, prašome užpildyti šią formą ir mūsų vadybininkas susisieks su Jumis.




Atsiskaitymas už prekes
atsiskaitymas naudojant internetinės bankininkystės sistemas (Hanza.Net, SEB VB ir kt.);
atsiskaitymas grynaisiais pristačius prekę į namus;
atsiskaitymas banko pavedimu (iš anksto pervedant pinigus į UAB "AKS Trade" sąskaitą);
Ūkio Banko Lizingu


o kokiu problemu gali kilti?
Atsakyti