Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Elzė @ 2008 06 24, 22:11)
o kuo vadovaujantis renkates imontuojamas el. virykles? as niekaip negaliu apsispresti tarp siu:
AEG B 5701-5M
ir
Bosch HBN-230250S

doh.gif

tam yra atskira tema mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kolege @ 2008 06 24, 12:39)
Gal galetumet patart  4u.gif Kaip planuot virtuve? Kazkaip pasimeciau. As lyg ir zinau kokiu spinteliu noreciau, kur ka deciau... bet atejau i viena parduotuve, kurioje man patiko virtuves komplektas, daviau savo virtuves plana, tai jie net nepasidomejo ko as pageidauciau  verysad.gif  tai gal pribrazys man to ko as visai nenoriu. Lieku nesupratus, kaip pasirenka tas spinteles, kad butu su karusele, konteineriukais ir kitais primbumbasais... kodel manes neklause, nieko?  g.gif Spejau tik iterpt, kad prie krasto noriu istisines spinteles, tai pardaveja issireiske: nezinau ar tokia galime padaryt  doh.gif


na gal jie viska patys labai logiskai sudelios arba pasiulys kelis galimus variantus... zinoma, turejo pasiteirauti, gal yra kokiu ypatingu pageidavimu... pati parasei, kad tau patiko kazkuris konkretus ju variantas, tai gal daug ir neklausinejo mirksiukas.gif
o kaip suprasti prie krasto istisine spintele...? g.gif kazkaip neikertu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kolege @ 2008 06 24, 12:39)
Gal galetumet patart  4u.gif Kaip planuot virtuve? Kazkaip pasimeciau. As lyg ir zinau kokiu spinteliu noreciau, kur ka deciau... bet atejau i viena parduotuve, kurioje man patiko virtuves komplektas, daviau savo virtuves plana, tai jie net nepasidomejo ko as pageidauciau  verysad.gif  tai gal pribrazys man to ko as visai nenoriu. Lieku nesupratus, kaip pasirenka tas spinteles, kad butu su karusele, konteineriukais ir kitais primbumbasais... kodel manes neklause, nieko?  g.gif Spejau tik iterpt, kad prie krasto noriu istisines spinteles, tai pardaveja issireiske: nezinau ar tokia galime padaryt  doh.gif



Kai mes rinkomes virtuves baldus tai turbut visas parduotuves aplakstem, ir neradom tokio komplekto, kad viskas patiktu viename. Tai su projektuotojo pagalba is keliu variantu pasidarem viena toki koks mums patinka, tik mes plano virtuves nedavem, mes susitarem kad jis i namus pats atvyks ir vietoj braizys, delios. Zinoma, konkreciai zinojom kur kokios spinteles norim, is kokiu medziagu bus virtuves kompletas, dizaineris- projektuotojas labai geras dalykas 4u.gif
Atsakyti
O va musu virtuviniame visi stalciai Hettic'o, o vienas stalcius - indu dziovykle yra Blumo. Tai dar net nepradejus naudotis, tas vienintelis nebeprisitraukia. Paskambinau, atvaziavo tvarkyti, issiveze pas save. Skambina kita diena ir sako: tas Blumo mechanizmas su broku ir visi kas LT dejosi tokius neperseniausiai, tai visiems tas pats. Tai vat dabar naujo stalciasu lauksiu iki rugpjucio doh.gif doh.gif Tipo atves ides ta neveikianti kol kas. Na aisku, geriau jau toks, nei ziojejanti ertme unsure.gif unsure.gif
Atsakyti
o nepamenat, kazkuri reklamavosi cia temoj, kad papigiai pardavineja AEG-ELECTROLUX buitine technika g.gif

as ieskausi ju garines orkaites uz geriausia kaina rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rokinuke: 25 birželio 2008 - 08:58
QUOTE(rokinuke @ 2008 06 25, 09:57)
o nepamenat, kazkuri reklamavosi cia temoj, kad papigiai pardavineja AEG-ELECTROLUX buitine technika g.gif

as ieskausi ju garines orkaites uz geriausia kaina rolleyes.gif


As jau irgi jai parasiau, nick: Zmona (žmona g.gif )

Elektroliux gimtadienis liepa, tai bus nuolaidu.

p.s. pasiziurejau ,kad internete mano konkreciai atveju skirtumas tarp topocentro ir cpu.lt yra apie 400-600lt (uz skalbenke)
Tai palauksiu "zmonos" atsakymo ir jeigu ka uzsakinesiu internetu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 06 23, 22:46)
va ir as dabar taip mastau. bet jei sakykim ekstra reikia sustabdyti? tai nebeimanoma, nes nematai kokia programa vyksta? ir siaip jauciu patogiau tos kur priekyje valdymas  g.gif


Labukas, ekstra atveju sustabdyti indaplove - atidarai dureles ir automatiskai issijungs.. bent jau taip instrukcijoje raso cool.gif
Atsakyti
QUOTE(Iriska @ 2008 06 25, 10:47)
As jau irgi jai parasiau, nick: Zmona (žmona  g.gif )

Elektroliux gimtadienis liepa, tai bus nuolaidu.

p.s. pasiziurejau ,kad internete mano konkreciai atveju skirtumas tarp topocentro ir cpu.lt yra apie 400-600lt (uz skalbenke)
Tai palauksiu "zmonos" atsakymo ir jeigu ka uzsakinesiu internetu  unsure.gif



as jau pirkau iternetu verta.lt indaplove, kaitlente aeg, tai igiausia kur tik ieskojau
Atsakyti
merginos specialiai ignruojat ar as ko nesuprantu. Tai gal kuri parasykit i az, pas kuria galeciau pasikonsultuoti su alno projektavimu.
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 06 25, 12:03)
merginos specialiai ignruojat ar as ko nesuprantu. Tai gal kuri parasykit i az, pas kuria galeciau pasikonsultuoti su alno projektavimu.


Tai kad niekur neradau apie ka klausimas buvo? g.gif 4u.gif

klauskyt ir jums bus atsakyta biggrin.gif jeigu galima per a.z

Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 06 25, 13:03)
merginos specialiai ignruojat ar as ko nesuprantu. Tai gal kuri parasykit i az, pas kuria galeciau pasikonsultuoti su alno projektavimu.

man irgi kazkaip neiseina su alno dirbti...meta lentele ,ir neleidzia nieko daryti....
Atsakyti
QUOTE(laimikė @ 2008 06 25, 12:47)
man irgi kazkaip neiseina su alno dirbti...meta lentele ,ir neleidzia nieko daryti....


perinstaliuok alno
Atsakyti