Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(kolege @ 2008 06 24, 12:39)
Gal galetumet patart  4u.gif Kaip planuot virtuve? Kazkaip pasimeciau. As lyg ir zinau kokiu spinteliu noreciau, kur ka deciau... bet atejau i viena parduotuve, kurioje man patiko virtuves komplektas, daviau savo virtuves plana, tai jie net nepasidomejo ko as pageidauciau   verysad.gif  tai gal pribrazys man to ko as visai nenoriu. Lieku nesupratus, kaip pasirenka tas spinteles, kad butu su karusele, konteineriukais ir kitais primbumbasais... kodel manes neklause, nieko?  g.gif Spejau tik iterpt, kad prie krasto noriu istisines spinteles, tai pardaveja issireiske: nezinau ar tokia galime padaryt  doh.gif


Aš tada pas tokius nesidaryčiau ir kitiems dar pasakyčiau, kaip yra bendraujama su klientais, kiti bent laiko negaištų. Įdomu, kas per baldžiai, jei net pagrindinių pageidavimų šeimininkės nepasiteirauja, juk daromės virtuves ne kam kitam, kaip tik sau ir labai svarbu, kad mums pačioms būtų ten patogu, o kas mums patogu, žinom tik mes pačios. Suprantu, kai nueina pas dizainerį ir prašo - patarkit, gal kokių pasiųlymų, rekomendacijų turit arba prašo, kad suprojektuotų virtuvę savo nuožiūra, bet kad pati dizainerė net nepaklaustų, ar turite kokių pageidavimų, tai jau čia visai doh.gif Maždaug - kaip padarysiu, taip bus gerai. Čia jau per dideliu pasitikėjimu savimi arba visišku "dzin" "kvepia".
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čelsė: 24 birželio 2008 - 16:09
[quote=Zhiema,2008 06 22, 00:55]
Sveikos 4u.gif Macarena 4u.gif labai graži jauki virtuvė thumbup.gif na ką, kaip žadėjau pasirodau ir aš smile.gif virtuvė paprasta kaip trys kapeikos lotuliukas.gif bet is 3,3 m ne ką tepadarysi cool.gif nors ir nuosavas namas doh.gif man užteks ax.gif
Sorry už negalutinį vaizdą, vakar dar bvo nenuvalyta, o šiandien pamiršau nufotkinti kai nusivaliau smile.gif be krano dar ir be rozečių, vyro alaus butelį pamačiau tik dabar ant palangės blush2.gif sakykim jo nėra biggrin.gif ir grindys nepabaigtos ...
iš kairės: šaldytuvas, kriauklė, indaplovė, viryklė/orkaitė, cargo krepšys, stalčiai 4u.gif

Na man tai labai grazi virtuve. Kokia faina spalva drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti

man kazkodel nerodo mygtuko cituoti g.gif cia man vienai taip doh.gif g.gif
kitose temose rodo bet tik ne statybu temose g.gif

Atsakyti
[quote=oziarage,2008 06 24, 18:17]
[quote=Zhiema,2008 06 22, 00:55]
Sveikos 4u.gif Macarena 4u.gif labai graži jauki virtuvė thumbup.gif na ką, kaip žadėjau pasirodau ir aš smile.gif virtuvė paprasta kaip trys kapeikos lotuliukas.gif bet is 3,3 m ne ką tepadarysi cool.gif nors ir nuosavas namas doh.gif man užteks ax.gif
Sorry už negalutinį vaizdą, vakar dar bvo nenuvalyta, o šiandien pamiršau nufotkinti kai nusivaliau smile.gif be krano dar ir be rozečių, vyro alaus butelį pamačiau tik dabar ant palangės blush2.gif sakykim jo nėra biggrin.gif ir grindys nepabaigtos ...
iš kairės: šaldytuvas, kriauklė, indaplovė, viryklė/orkaitė, cargo krepšys, stalčiai 4u.gif

Na man tai labai grazi virtuve. Kokia faina spalva drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif thumbup.gif thumbup.gif
[/quote]
Labai graži virtuve, spalva kaip mano virtuves, bet tarp spinteliu plyteles kitokios. Man Jūsų gražesnės blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 06 24, 15:48)
Kur čia užsišokot ant tokių doh.gif



QUOTE(čelsė @ 2008 06 24, 17:02)
Aš tada pas tokius nesidaryčiau ir kitiems dar pasakyčiau, kaip yra bendraujama su klientais, kiti bent laiko negaištų. Įdomu, kas per baldžiai, jei net pagrindinių pageidavimų šeimininkės nepasiteirauja, juk daromės virtuves ne kam kitam, kaip tik sau ir labai svarbu, kad mums pačioms būtų ten patogu, o kas mums patogu, žinom tik mes pačios. Suprantu, kai nueina pas dizainerį ir prašo - patarkit, gal kokių pasiųlymų, rekomendacijų turit arba prašo, kad suprojektuotų virtuvę savo nuožiūra, bet kad pati dizainerė net nepaklaustų, ar turite kokių pageidavimų, tai jau čia visai  doh.gif Maždaug - kaip padarysiu, taip bus gerai. Čia jau per dideliu pasitikėjimu savimi arba visišku "dzin" "kvepia".


ALNO gamintojai, firma regis kaip ir turinti gera varda. Gal, mergaiciuke buvo nepatyrus, bet visvien pasijauciau, kaip is kosmoso, nebesuprantanti, kaip tuos baldus rinktis reikia ax.gif Taigi ziuresiu koki projekta ji padarys, na ir tada jau skelsiu ko nereikia, ir ko truksta...tikiuos nesakys, kad pagaminti to negali bash.gif
Atsakyti
QUOTE(kolege @ 2008 06 24, 20:13)
ALNO gamintojai, firma regis kaip ir turinti gera varda. Gal, mergaiciuke buvo nepatyrus, bet visvien pasijauciau, kaip is kosmoso, nebesuprantanti, kaip tuos baldus rinktis reikia  ax.gif  Taigi ziuresiu koki projekta ji padarys, na ir tada jau skelsiu ko nereikia, ir ko truksta...tikiuos nesakys, kad pagaminti to negali  bash.gif

Alno kiek zinau komplektuoja tik is standartiniu dydziu g.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 06 24, 20:56)
Alno kiek zinau komplektuoja tik is standartiniu dydziu g.gif

o tai kur kaunietes uzsakineja baldus?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 06 24, 21:27)
o tai kur kaunietes uzsakineja baldus?

pas mane geriau neklausk, tikrai nesakysiu kur, nebent nori sugadinti daug nervu doh.gif
Atsakyti
tai nepasiseke tau tada...
mes tai kaip ir turim tokia ala skyle per pazistamus Kedainiuose. Na parsivezti nebutu bedos. Bet zinot kaip buna su tais "savais" doh.gif ir man ten kazkaip kokybe neatrodo ypatinga, ir jie delioja standartines spinteles...
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 06 24, 21:40)
tai nepasiseke tau tada...
mes tai kaip ir turim tokia ala skyle per pazistamus Kedainiuose. Na parsivezti nebutu bedos. Bet zinot kaip buna su tais "savais"  doh.gif ir man ten kazkaip kokybe neatrodo ypatinga, ir jie delioja standartines spinteles...

tai vat mes su tais savais ir gadinam nervus doh.gif
Atsakyti
Nu bandysiu ir aš paišyt su ta programėle, bet yra dar kažkokia, lietuviškai netgi, ten suskaičiuoja ir kiek kokių plokščių reikia, tik vat, kad pavadinimo nežinau ir nepamenu kas gyrėsi doh.gif Gal kas girdėjot? O šiaip, jau 2 komplektus užsakynėjau Vokė III ir esu visiškai patenkinta ir kaina ir kokybe thumbup.gif Bet dabar patys gaminsimės baldus, va tik nusipiešti reikia cool.gif
Atsakyti
o kuo vadovaujantis renkates imontuojamas el. virykles? as niekaip negaliu apsispresti tarp siu:
AEG B 5701-5M
ir
Bosch HBN-230250S

doh.gif
Atsakyti