Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Elzė @ 2008 06 23, 22:13)
Sveikos,

vis palandžiodavau šioje temoje, bet dabar jau rimtai užsiėmėm darbais  doh.gif
Pirmiausiai klausimas, man kyla dėl dujų vamzdžio.  Jis virtuvėj labai kvailai išvedžiotas. Vos ne zigzagais ant sienos  blink.gif
Ieškau info bet nerandu- kaip įmanoma būtų pakeisti vamzdžius. Kur kreiptis? kiek tai užtrunka ir kiek kainuoja?
Papildyta:
ai ir dar klausimas- o tai kai įsideda ta įmontuojama indaplovė? kai būna valdymas priekyje viskas man aišku- plokštė priveržia iki to "skydelio" ir viskas čiki.
O kaip būna su tokiom kur visi mygtukai ant durelių viršaus (briaunos). tai realiai tada uždarius ji pasislepia po stalviršium?  g.gif o kaip tada valdyti?  g.gif
tikiuosi kas nors suprato ko klausiau  rolleyes.gif

Dėl dujų vamzdžio tai pas dujininkus kreipkitės, jie tiksliausiai viską pasakys smile.gif
O indaplovė ir pas mus tokia, bet dar nesumontuota, laukia baldų. Tikiuosi šią sav jau išbandyti clap.gif Galvojau kad įjungiama programa, o tada durelės uždaromos mastau.gif
Atsakyti
va ir as dabar taip mastau. bet jei sakykim ekstra reikia sustabdyti? tai nebeimanoma, nes nematai kokia programa vyksta? ir siaip jauciu patogiau tos kur priekyje valdymas g.gif
Atsakyti
Upss doh.gif Dar vieną galvosūkį uždavei, lyg iki šiol man jų maža būtų doh.gif Tai kaip tada geriau su tom indaplovėm? Su atviru valdymo skydeliu, ar su tuo kur pasislepia?
Miargos, gana švęst, sakykit kaip yr doh.gif
Atsakyti
aha, galėtų ateiti kas nors paprotinti ax.gif Daug aš prisiskaičiau apie indaploves, tai tos kur ant briaunos mygtukai dazniausiai turi toki ala spinduli į grindis, kur matai kada isplauna. bet man vis tiek atrodo, kad patogiau butu su tuo kur priekyje valdymas g.gif
Atsakyti
Ryt ateis merginos kurios jau naudojasi ir paprotins smile.gif
O man tai gražiau su paslėptu skydeliu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 06 23, 21:00)
Upss doh.gif Dar vieną galvosūkį uždavei, lyg iki šiol man jų maža būtų  doh.gif Tai kaip tada geriau su tom indaplovėm? Su atviru valdymo skydeliu, ar su tuo kur pasislepia?
Miargos, gana švęst, sakykit kaip yr  doh.gif



as desiu su pasleptu - man graziau, o patogumo per akis nori uzdaryti sudejai viska, yjungi i psio. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 06 23, 21:13)
Sveikos,

vis palandžiodavau šioje temoje, bet dabar jau rimtai užsiėmėm darbais  doh.gif
Pirmiausiai klausimas, man kyla dėl dujų vamzdžio.  Jis virtuvėj labai kvailai išvedžiotas. Vos ne zigzagais ant sienos  blink.gif
Ieškau info bet nerandu- kaip įmanoma būtų pakeisti vamzdžius. Kur kreiptis? kiek tai užtrunka ir kiek kainuoja?
Papildyta:
ai ir dar klausimas- o tai kai įsideda ta įmontuojama indaplovė? kai būna valdymas priekyje viskas man aišku- plokštė priveržia iki to "skydelio" ir viskas čiki.
O kaip būna su tokiom kur visi mygtukai ant durelių viršaus (briaunos). tai realiai tada uždarius ji pasislepia po stalviršium?  g.gif o kaip tada valdyti?  g.gif
tikiuosi kas nors suprato ko klausiau  rolleyes.gif


As tokia turiu. Nes paslepta man grziau atrodo. Atidariusi dureles ijungi ir nustatai ka nori. Ir uzdarai. Tada jinai pradeda veikti. O ant grindu matai raudona taska. Mazyte lempute is po dureliu i grindis sviecia. Kai atidirba isgirsti signala(jei nusistates esi) ir dingsta tas raudonas taskas. Paprasciau ir buti negali.
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 06 23, 23:00)
Upss doh.gif Dar vieną galvosūkį uždavei, lyg iki šiol man jų maža būtų  doh.gif Tai kaip tada geriau su tom indaplovėm? Su atviru valdymo skydeliu, ar su tuo kur pasislepia?
Miargos, gana švęst, sakykit kaip yr  doh.gif


PAs mane su pasleptu skydeliu. MAn taip graziau 4u.gif

QUOTE(jblmami @ 2008 06 23, 23:43)
As tokia turiu. Nes paslepta man grziau atrodo. Atidariusi dureles ijungi ir nustatai ka nori. Ir uzdarai. Tada jinai pradeda veikti. O ant grindu matai raudona taska. Mazyte lempute is po dureliu i grindis sviecia. Kai atidirba isgirsti signala(jei nusistates esi) ir dingsta tas raudonas taskas. Paprasciau ir buti negali.


Va va, nereikejo mano viso posmo rasyt g.gif Lygiai tas pats ir pas mane. ax.gif
Atsakyti
Gal galetumet patart 4u.gif Kaip planuot virtuve? Kazkaip pasimeciau. As lyg ir zinau kokiu spinteliu noreciau, kur ka deciau... bet atejau i viena parduotuve, kurioje man patiko virtuves komplektas, daviau savo virtuves plana, tai jie net nepasidomejo ko as pageidauciau verysad.gif tai gal pribrazys man to ko as visai nenoriu. Lieku nesupratus, kaip pasirenka tas spinteles, kad butu su karusele, konteineriukais ir kitais primbumbasais... kodel manes neklause, nieko? g.gif Spejau tik iterpt, kad prie krasto noriu istisines spinteles, tai pardaveja issireiske: nezinau ar tokia galime padaryt doh.gif
Atsakyti
Sveikos merginos,
Parsisiunciau prigramele alno, bet nezinau kaip reik su ja darbuotis. remus apsibreziau, bet kaip pvz langa jame istatyti. Anglu ar vokieciu kalbos neuprantu. Aciu
Atsakyti
QUOTE(kolege @ 2008 06 24, 12:39)
Gal galetumet patart  4u.gif Kaip planuot virtuve? Kazkaip pasimeciau. As lyg ir zinau kokiu spinteliu noreciau, kur ka deciau... bet atejau i viena parduotuve, kurioje man patiko virtuves komplektas, daviau savo virtuves plana, tai jie net nepasidomejo ko as pageidauciau  verysad.gif  tai gal pribrazys man to ko as visai nenoriu. Lieku nesupratus, kaip pasirenka tas spinteles, kad butu su karusele, konteineriukais ir kitais primbumbasais... kodel manes neklause, nieko?  g.gif Spejau tik iterpt, kad prie krasto noriu istisines spinteles, tai pardaveja issireiske: nezinau ar tokia galime padaryt  doh.gif

Kur čia užsišokot ant tokių doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 06 23, 22:46)
va ir as dabar taip mastau. bet jei sakykim ekstra reikia sustabdyti? tai nebeimanoma, nes nematai kokia programa vyksta? ir siaip jauciu patogiau tos kur priekyje valdymas  g.gif

na man tai labai grazu su pasleptu ir tikrai patogu, o sveciai ateja i svecius net nezino kad turiu indaplove biggrin.gif
beje man kazkodel nerodo mygtuko cituoti g.gif cia man vienai taip doh.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 24 birželio 2008 - 15:22