Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE
Tikrai daug kas daro iki lubų

Na, daug kas nedaro, bet jei labai mazai vietos, daro..Atrodo grubokai, jei yra kitur kur sandeliuot nenaudojama slamsta, geriau ta daryt ne virtuvej wink.gif
O amerikonai tai is viso, ne tik kad iki lubu daro, bet ir isplatina spinteliu virsu, kaip apversta L raide biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo voveriena: 14 liepos 2008 - 15:22
QUOTE(tikurila @ 2008 06 30, 12:18)
O man kaip tik labai patiko ta virtuvele  thumbup.gif  Nu jinai tokia beveik visa mano skonio ir tikrai bendras vaizdas labai harmoningas  rolleyes.gif  Viskas labai graziai suderinta. Man siaip daug graziau uzpvalinti kampai, negu daugelio cia demonstrojamis kvadratines modernios virtuves  ax.gif  Nors aisku dar neaisku kokia mano bus kazkada, gal ir kvadratine moderni  doh.gif   lotuliukas.gif  bet siaip tokios nenoreciau  schmoll.gif

O man irgi patiko jurguliux virtuvytė.Šiltos tarpusavyje derančios spalvos, nėra jokių bokštų.Virtuvę pagyvina spintelė su stiklu,Atviros lentynėlės truputį suskaldo visumą, nes vien tik spintelės man sudaro ligoninės laboratorijos vaizdą. Mada skonio reikalas, ateina ir praeina. Tik šeimininkė žino, kokios ai reikia virtuvės ar praktiškos ar tik gražios thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *LADA*: 14 liepos 2008 - 17:56
Muzikali virtuvė biggrin.gif

user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Kazkas nerealaus bigsmile.gif

user posted image

bigsmile.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Papildyta:
ne virtuvė, o svajonė

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(*LADA* @ 2008 07 14, 18:55)
O man irgi patiko jurguliux virtuvytė.Šiltos tarpusavyje derančios spalvos, nėra jokių bokštų.Virtuvę pagyvina spintelė su stiklu,Atviros lentynėlės truputį suskaldo visumą, nes vien tik spintelės man sudaro ligoninės laboratorijos vaizdą. Mada skonio reikalas, ateina ir praeina. Tik šeimininkė žino, kokios ai reikia virtuvės ar praktiškos ar tik gražios  thumbup.gif


4u.gif
as tikrai ja ir siandiena dziaugiuosi........ wub.gif
Atsakyti
QUOTE(MAMICY @ 2008 07 14, 07:35)
o jus albume ziurejot? cia tik pora nuorodu...
pirma

Kažin merginos o jei aš garintuvą darau lygiai o ne aukščiau kažin ar labai galvą nusidaužysiu? Nes man kai lygu gražiau žiūrisi.
Ir spinteles darys darinėjamas šonu nes sako tipo geriau o ir tie dujiniai pakelėjai tipo greitai genda g.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2008 07 14, 16:22)
Na, daug kas nedaro, bet jei labai mazai vietos, daro..Atrodo grubokai, jei yra kitur kur sandeliuot nenaudojama slamsta, geriau ta daryt ne virtuvej wink.gif
O amerikonai tai is viso, ne tik kad iki lubu daro, bet ir isplatina spinteliu virsu, kaip apversta L raide biggrin.gif



kodėl grubokai, kiek mačius, tai viskas priklauso nuo visos visumos, o ne nuo to, ar spintelės iki viršaus, ar ne.
Papildyta:
QUOTE(išprotėjus @ 2008 07 14, 20:11)
Kazkas nerealaus  bigsmile.gif
ne virtuvė, o svajonė

tikras bankrotas biggrin.gif
Atsakyti
Norėjau įkelti savo projektėlį,bet kai nuskenavau gavosi juodulys blink.gif Bandysiu dar kartą, nes labai reikia jūsų patarimų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *LADA*: 15 liepos 2008 - 06:12
QUOTE(Irongė @ 2008 07 14, 22:24)
tikras bankrotas  biggrin.gif


Taiva taiva doh.gif Grožis reikalauja aukų,o šis ypač didelių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 15, 08:05)
Taiva taiva doh.gif Grožis reikalauja aukų,o šis ypač didelių biggrin.gif

JO JO JO .... ekskliuzivines virtuves grazu tik tokia kainuoja beveik kaip puse musu butuko...
O mes gartrauki darom lygiai su spintelem.
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2008 07 10, 14:18)
pas mane stalviršis išsikišęs, nežinau kiek, nemanau, kad 4cm, tikriausiai mažiau. Dėl to problemų tai tikrai nėra, net nepagalvojau per 3 naudojimosi metus, kad kliudo, va dėl paėmimo tokių rankenų tai jo, nuo tada, kai skaudžiai nusilaužiau nagą, tai pagalvoju. smile.gif  biggrin.gif



Matau, vaikučių dar neturite. O aš kadangi turiu, tai dėčiau su pritraukimu, jau geriau aš kiekvieną kartą atsargiai atidarynėsiu, kad nagų nesulaužyti, bet vaikas mano pribėgęs paprastai neatidarys. Aišku, visi vaikai skirtingi, bet maniškis, visada "verda" kartu su manimi, tik aš ant kaitlentės, o jis ant grindų , išsitraukęs visus puodus ir t.t. Tai dabar stengsiuos gaminti tokią virtuvę, kad jam tai būtų mažiau prieinama arba jei ir prieinama, bet sunkiau būtų atidaryti. blush2.gif Bet čia tik mano nuomonė. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 07 15, 09:28)
Matau, vaikučių dar neturite. O aš kadangi turiu, tai dėčiau su pritraukimu, jau geriau aš kiekvieną kartą atsargiai atidarynėsiu, kad nagų nesulaužyti, bet vaikas mano pribėgęs paprastai neatidarys. Aišku, visi vaikai skirtingi, bet maniškis, visada "verda" kartu su manimi, tik aš ant kaitlentės, o jis ant grindų , išsitraukęs visus puodus ir t.t. Tai dabar stengsiuos gaminti tokią virtuvę, kad jam tai būtų mažiau prieinama arba jei ir prieinama, bet sunkiau būtų atidaryti.  blush2.gif Bet čia tik mano nuomonė.  4u.gif


maniškis jau atsidaro su tais prisitraukimais, bet svarbiausia, kad stabdžiai neleidžia pirštu prisivert, ir netranko man stalčių, kaip tai būdavo kitoj virtuvėj.
Atsakyti