Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Na siaip ne taip pavyko kazka supaisyt... blush2.gif
Gal dar kam kokiu ideju kils ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(jolcik @ 2008 07 13, 15:32)
Na siaip ne taip pavyko kazka supaisyt... blush2.gif
Gal dar kam kokiu ideju kils ax.gif


O kodėl butent toks spalviršis? Derinat prie ko nors? ar jums tiesiog toks patinka?
Atsakyti
aš tai papasakosiu planus... ir paklausiu..
virtuvė 9kv. baldai šviesūs, visi vieoj eilė, gal kiek užsilenks, nes šaldytuvas netelpa. bordinė viena siena, o prie baldų plytelės ryškiai raudonos. bet db klausimas: ar nesuvargsiu su šviesiais baldais..?
ir.. kodėl niekas nedaro spintelių iki pat lubų? pas mane yra vieno kambario butas... tai planuoju išnaudot erdvę ir sukišt įvairius daikčiukus į tą aukščiausią lentyną.. tokius, kur ištrauki tik per šventes.. nes kambaryje tikiu nebus vietos sekcijai ir pan.. kaip galvojat?
kažkaip baisu, kai nematau niekur virtuvės spintelių iki pat lubų...
tai ir galvoju, ar čia mano idėja toookia nauja, ar toookia kvaila?
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2008 07 13, 23:58)
ir.. kodėl niekas nedaro spintelių iki pat lubų? pas mane yra vieno kambario butas... tai planuoju išnaudot erdvę ir sukišt įvairius daikčiukus į tą aukščiausią lentyną.. tokius, kur ištrauki tik per šventes.. nes kambaryje tikiu nebus vietos sekcijai ir pan.. kaip galvojat?
kažkaip baisu, kai nematau niekur virtuvės spintelių iki pat lubų...
tai ir galvoju, ar čia mano idėja toookia nauja, ar toookia kvaila?

Šiaip žmonės daro iki pat lubų, tik čia nerodo lotuliukas.gif Normali ir praktiška tavo idėja, kad išnaudoti visą įmanomą erdvę. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2008 07 13, 22:58)
ir.. kodėl niekas nedaro spintelių iki pat lubų? pas mane yra vieno kambario butas... tai planuoju išnaudot erdvę ir sukišt įvairius daikčiukus į tą aukščiausią lentyną.. tokius, kur ištrauki tik per šventes.. nes kambaryje tikiu nebus vietos sekcijai ir pan.. kaip galvojat?
kažkaip baisu, kai nematau niekur virtuvės spintelių iki pat lubų...
tai ir galvoju, ar čia mano idėja toookia nauja, ar toookia kvaila?

o jus albume ziurejot? cia tik pora nuorodu...
pirma
antra
trecia
ketvirta
penkta

cia as tik pora lapu albumo permeciau... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2008 07 13, 23:58)
ir.. kodėl niekas nedaro spintelių iki pat lubų? pas mane yra vieno kambario butas... tai planuoju išnaudot erdvę ir sukišt įvairius daikčiukus į tą aukščiausią lentyną.. tokius, kur ištrauki tik per šventes.. nes kambaryje tikiu nebus vietos sekcijai ir pan.. kaip galvojat?
kažkaip baisu, kai nematau niekur virtuvės spintelių iki pat lubų...
tai ir galvoju, ar čia mano idėja toookia nauja, ar toookia kvaila?



daro, mačiau pas draugus, jie beje dizaineriai, tai pasidarė paprasčiausias šviesias iki pat lubų, o apatinės spintelės tamsios. labai gerai atrodo thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(jolcik @ 2008 07 13, 15:32)
Na siaip ne taip pavyko kazka supaisyt... blush2.gif
Gal dar kam kokiu ideju kils ax.gif


jei tik telpa tas baras, tai būtinai darykit, taip atsiras bent šiek tiek lasivo stalviršio.
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2008 07 13, 23:58)
aš tai papasakosiu planus...  ir paklausiu..
virtuvė 9kv. baldai šviesūs, visi vieoj eilė, gal kiek užsilenks, nes šaldytuvas netelpa. bordinė viena siena, o prie baldų plytelės ryškiai raudonos. bet db klausimas: ar nesuvargsiu su šviesiais baldais..?
ir.. kodėl niekas nedaro spintelių iki pat lubų? pas mane yra vieno kambario butas... tai planuoju išnaudot erdvę ir sukišt įvairius daikčiukus į tą aukščiausią lentyną.. tokius, kur ištrauki tik per šventes.. nes kambaryje tikiu nebus vietos sekcijai ir pan.. kaip galvojat?
kažkaip baisu, kai nematau niekur virtuvės spintelių iki pat lubų...
tai ir galvoju, ar čia mano idėja toookia nauja, ar toookia kvaila?

Pas mus iki lubų, bet tik dėl to kad vietos mažai ax.gif Dar reikia pabaigt plyteles klijuoti, tada ir foto galėsiu įmesti smile.gif
Atsakyti
QUOTE(išprotėjus @ 2008 07 13, 19:32)
O kodėl butent toks spalviršis? Derinat prie ko nors? ar jums tiesiog toks patinka?


Turi minty spalva? na isties dar su spalvom tiksliai labai nenusprende, man kaip tokiai praizytojai, tai toj programytej kazkaip graziausiai atrode ax.gif o siaip kas su juo negerai, man rodos turetu but neteplus (o tiksliau maziau visko ant jo matysis blush2.gif )

QUOTE(Irongė @ 2008 07 14, 07:50)
jei tik telpa tas baras, tai būtinai darykit, taip atsiras bent šiek tiek lasivo stalviršio.

4u.gif Na vietos jis neturetu labai smarkiai daugiau uzimti nei tiesiog kazkoks stalas ir kazkaip man net visai graziau atrodo, kaip ir aisku pasidaro kur virtuve o kur jau nebe...na ir kaip sakant, vietos dar atsiras kur puodus ir t.t. pasideti, nes is kitos puses (nepavyko ideti piesinuko) bus dureles uz kuriu lentynos...manau kad tikrai bent jau sia ideja reikes igyvendinti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(jolcik @ 2008 07 13, 14:32)
Na siaip ne taip pavyko kazka supaisyt... blush2.gif
Gal dar kam kokiu ideju kils ax.gif
user posted image
user posted image



Mano akim žiūrint, viskas kaip ir OK, tik gal patogiau būtų jei sukeitus viryklę su kriaukle g.gif
Atsakyti
uoj MAMICY kaip ačiū.. nebuvau užmačius to puslapiuko... galėsiu pasisemt idėjų..
tik wa įdomu, kodėl kaikur yra spintelės iki beveik lubų, na paliekamas 5 cm tarpas... čia su kažkokia priežastim ar kaip?
nes aš planuočiau iki pat pat lubų...be tarpo.
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2008 07 14, 13:55)
uoj MAMICY kaip ačiū.. nebuvau užmačius to puslapiuko... galėsiu pasisemt idėjų..
tik wa įdomu, kodėl kaikur yra spintelės iki beveik lubų, na paliekamas 5 cm tarpas... čia su kažkokia priežastim ar kaip?
nes aš planuočiau iki pat pat lubų...be tarpo.

cia as tik bandau speti.

paprastai plokstumos nera idealios... ir pvz kampai ne lygiai 90 laipsniu kampu sueina... taip pat ir lubos gali ir keliais cm aukstis skirtis... todel palieka siek tiek kad nesimatytu tu kreivumu...

musu bute kampine spintele del tu paciu priezasciu yra pakabinta tik ant vienos sienos... nes kampas labai tolimas 90 laipsniu biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mylima2007 @ 2008 07 14, 00:58)
kažkaip baisu, kai nematau niekur virtuvės spintelių iki pat lubų...
tai ir galvoju, ar čia mano idėja toookia nauja, ar toookia kvaila?


Tikrai daug kas daro iki lubų 4u.gif Tik jau dažniau, kad su plotu striuka, nes laipioti aukštai nėra patogumas ax.gif

Jolcik, fainas projektukas 4u.gif Gal ir norėtūsi viryklę pastumdyt, bet ir taip liux atrodo drinks_cheers.gif

o ten apačioje visur stalčiukus darysi? ar tie du bus? g.gif
Atsakyti