Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

aciu Rimvyda. na lauksim tavo nauju namuciu . 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 07 12, 10:07)
sveikos merginos, kaip minejau jau turiu virtuve na dar nenuvalyta neisblizginta, galvoju gal parodyti.

Graži miela maža virtuvytė wub.gif
Atsakyti
Na idesiu ir as projekteli is savo galvos jusu teismui ax.gif blush2.gif
user posted image
ten tarp virykles ir sienos dar turetu but kazkokia siaura spintute ar kazkas pan, nes pas mus sien eina 135* kampu - ne 90* kaip pas visus normalius zmones doh.gif
o su ALNO programyte pavyko tik staciakampi nusipiest ax.gif

Na kaip sakant lauksiu komentaru 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(aitiii @ 2008 07 12, 09:07)
sveikos merginos, kaip minejau jau turiu virtuve na dar nenuvalyta neisblizginta, galvoju gal parodyti.


tikrai miela ir grazu! ypac kai jau viskas realu!!!! 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jolcik @ 2008 07 12, 12:11)
Na idesiu ir as projekteli is savo galvos jusu teismui  ax.gif  blush2.gif
user posted image
ten tarp virykles ir sienos dar turetu but kazkokia siaura spintute ar kazkas pan, nes pas mus sien eina 135* kampu - ne 90* kaip pas visus normalius zmones doh.gif
o su ALNO programyte pavyko tik staciakampi nusipiest  ax.gif

Na kaip sakant lauksiu komentaru 4u.gif
Papildyta:
tikrai miela ir grazu! ypac kai jau viskas realu!!!! 4u.gif


Viskas kompaktiškai ir minimaliai,man tik nevienodi aukščiai užkliuvo... Siūlyčiau arba daryti visas spinteles iki lubų arba viršutines leisti, kad būtų vienodai su šaldytuvu arba truputi pakelti ir tada dar kažkokią spintutę virš šaldytuvo daryti... Harmoningiau atrodys g.gif
Dar vienas pastebėjimas stalčius galima būtų daryti abu po du ir tiesiog viename iš jų į vidų įdėti siauresnį įrankiams, taip bus vientisiau mirksiukas.gif beje ir rankenėlias galite daryti visas gulsčiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 07 12, 00:53)
ne viska parasiau, tada nukopijuoji BBC Code ir idedi forume per IMG


doh.gif atidaro langa kur reik ikelt faila
http://host.fotki.com/
. ir pasirenki "browse". ir ka tada??? kur tas BBC Code? doh.gif ot as blonde doh.gif
Papildyta:
supratau kas blogai.
man brezinys atsiustas Worde doh.gif doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 07 12, 11:26)
aciu Rimvyda. na lauksim tavo nauju namuciu .  4u.gif  4u.gif


Na pas mus dar niekas nepradėta, bet jau naktimis sapnuoju kaip noriu greičiau... Rugpjūtį manau pajudėsim iš pirminio taško biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(jolcik @ 2008 07 12, 12:11)
Na idesiu ir as projekteli is savo galvos jusu teismui  ax.gif  blush2.gif

Man atrodo, kad nereikia tų žaliuzių, nes labai mažai stalviršio lieka g.gif.
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 07 12, 10:07)
sveikos merginos, kaip minejau jau turiu virtuve na dar nenuvalyta neisblizginta, galvoju gal parodyti.

Graži maža virtuvytė wub.gif
Bet svarbiausia kad ji tau patogi ir ji tavo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 12, 11:49)
Viskas kompaktiškai ir minimaliai,man tik nevienodi aukščiai užkliuvo... Siūlyčiau arba daryti visas spinteles iki lubų arba viršutines leisti, kad būtų vienodai su šaldytuvu arba truputi pakelti ir tada dar kažkokią spintutę virš šaldytuvo daryti... Harmoningiau atrodys g.gif
Dar vienas pastebėjimas stalčius galima būtų daryti abu po du ir tiesiog viename iš jų į vidų įdėti siauresnį įrankiams, taip bus vientisiau mirksiukas.gif beje ir rankenėlias galite daryti visas gulsčiai g.gif



Aciu aciu labai uz nuomone ir pastebejimus!!! 4u.gif Nes mintys jau buvo isseke visiskai...na dabar dar turesiu ka prigalvot ax.gif
Atsakyti
QUOTE(aitiii @ 2008 07 12, 10:20)
aa  biggrin.gif  seip visi pasigenda saldytuvo smile.gif
turiu va tik neryskia foto kur matosi saldytuvas.  ax.gif

user posted image

user posted image

ar jusu saldytuvo dureliu atidarymo krypties negalima pakeist?manau butu patogiau darinet...
miela virtuvele 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 07 12, 12:19)
Man atrodo, kad nereikia tų žaliuzių, nes labai mažai stalviršio lieka g.gif.



bigsmile.gif na isties cia tos zaliuzes ne prie ko, tiesiog nesugebejau atrast kitokio ar panasesnio lango toj programelej blush2.gif

a beje, pasirodo yra Vilniuj kur prekiauja ALNO vokiskais virtuves baldais, tai kaip tik vakar nulekem...pabraize projektuka, kazkas panasaus aisku su sulygintais auksciais ax.gif na ir dar patare daryt ale mini salele su prailgintu stalvirsiu kaipo stalui....na projektukas man tikrai patiko ir mergina ten dirbanti tikrai profe...per kelias akimirkas viska programoj sudeste....man teks biski pavargt aisku gerokai daugiau, bet pabandysiu atkartot ideja ir tuomet vel mestelsiu jus teismui... 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jolcik: 13 liepos 2008 - 12:14
aitii labai miela virtuvytė wub.gif maniškė irgi bus mažytė ax.gif
Atsakyti