Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Irongė @ 2008 07 10, 17:06)
niu man irgi faina - nebereikės instrukcijos skaityt, kaip ja naudotis ....  biggrin.gif

nu tikrai reikes nes jos turi visokiu "navarotu" biggrin.gif beto kiekviena skirtinga, pas mane ir greitas uzvirinimas yra ir taimeris, kas nerealiai patogu, ryzius uzdedi nustatai 20min ir eini sau, nereik i laikrodi zvilgcioti, baigia virti ir isijungia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta86 @ 2008 07 10, 16:42)
Sveikutės, jai domina virtuvės baldai nueikit pasižiūrėti į šitą nuorodą http://www.galerija....mp;twg_offset=0, jie užsiima baldų gamyba ax.gif


o tai jūs gaminotės ten? papsakokit, pasidalinkit patirtim. nes skamba kaip paprasta reklama, net miesto nenurodant...
Papildyta:
QUOTE(dute_a @ 2008 07 10, 17:23)
nu tikrai reikes nes jos turi visokiu "navarotu" biggrin.gif beto kiekviena skirtinga, pas mane ir greitas uzvirinimas yra ir taimeris, kas nerealiai patogu, ryzius uzdedi nustatai 20min ir eini sau, nereik i laikrodi zvilgcioti, baigia virti ir isijungia thumbup.gif



niu pas mane irgi turėtų būt gal kokių navarotų, nes babkes geras subašliavom (dar nežinom už ką smile.gif ) bet čia jau vėliau, pradžiai man užteks tiesiog įsijungt smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Violeta86 @ 2008 07 10, 16:42)
Sveikutės, jai domina virtuvės baldai nueikit pasižiūrėti į šitą nuorodą http://www.galerija....mp;twg_offset=0, jie užsiima baldų gamyba ax.gif


na nieko stebuklingo cia nepamaciau. taspats kaip ir visur.
Atsakyti
susidomejau sia tema, nes ji tapo aktuali ir man ax.gif
stengiausi atidziai skaityti sia tema, bet noreciau pasiteirauti jusu nuomones apie virykles irengima kampu? ka manote? gal kas turi: ar patogu? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vecekrugkopa @ 2008 07 10, 18:20)
susidomejau sia tema, nes ji tapo aktuali ir man  ax.gif
stengiausi atidziai skaityti sia tema, bet noreciau pasiteirauti jusu nuomones apie virykles irengima kampu? ka manote? gal kas turi: ar patogu? g.gif


patogu ir grazu.
tik nevisi turi dideles virtuves.
Atsakyti
O as isitaisiau problema.Visada galvojau, kad saldytuva desime i nisa, kuri yra 1,18m plocio o salia spinteliu eile, bet dabar, kai pradejome projektuoti, pasirodo, jog saldytuvo durelems atidaryti trukdys spinteles, kurios yra 60cm plocio. Saldytuvas irgi 60cm, taigi vietos atidarymui neliko. Kitur saldytuvo deti nenoriu, nes jis neimontuojamas.
Buvau Hanake tai atseit toj vietoj saldytuvo negaliu det verysad.gif manau jog tikrai turi but iseitis.
Gal kas susidure su pan. atveju? O gal turit genialiu ideju? ax.gif

cia taip kaip as norejau, saldytuvas 'veidu' i langa.
http://hotimg20.fotk...107/virtuve.jpg
Atsakyti
QUOTE(freewind @ 2008 07 10, 19:08)
O as isitaisiau problema.Visada galvojau, kad saldytuva desime i nisa, kuri yra 1,18m plocio o salia spinteliu eile, bet dabar, kai pradejome projektuoti, pasirodo, jog saldytuvo durelems atidaryti trukdys spinteles, kurios yra 60cm plocio. Saldytuvas irgi 60cm, taigi vietos atidarymui neliko. Kitur saldytuvo deti nenoriu, nes jis neimontuojamas.
Buvau Hanake tai atseit toj vietoj saldytuvo negaliu det verysad.gif  manau jog tikrai turi but iseitis.
Gal kas susidure su pan. atveju? O gal turit genialiu ideju? ax.gif

cia taip kaip as norejau, saldytuvas 'veidu' i langa.
http://hotimg20.fotk...107/virtuve.jpg


genialios idėjos drinks_cheers.gif
kaip suprantu niša yra kampu į spintelių eilę, ir atitolusi 60 cm nuo tos sienos? koks nišos gylis?
brėžiniai labia smulkūs, o pasididinus išsilieja, tai nelabai įžiūriu kas ten kaip.

jei problema tik ta, kad salia stoviciu spintelių durelės neatsidarytų, juk galima daryti siaurą juosta be spintelės, o tik po to pradėti dureles.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irongė: 10 liepos 2008 - 18:39
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 10, 14:28)
o atkalbineja tik todel, kad jiems daugiau darbo prisideda.

kodel negrazu stalvirsis lygiai? jei ileistos rankeneles tai visai grazu pazek i nuotrauka.
negrazu jei lygiai ir paprastos rankeneles.

Na biesas žino kaip ten jiems su tuo darbu bet manau kad teks padirbėti hihihi.gif
Atsiprašau bet gal nepastebėjau tos foto o tą kur įkėliau man ir lyg jis lygiai atrodė o kai meistrams rodžiau-tai sako išsikišęs g.gif

QUOTE(Irongė @ 2008 07 10, 14:42)
pas mane stalviršis lygiai su spintelių durelėmis, nė kiek neatsikišęs, įdėjau forume foto neseniai pasižiūrėk. man tai atrodo kaip ir visi stalviršiai.

daryk kaip tau atrodo tinkama ir gražu, man tikrai atrodo gražu įfrezuotos rankenos. o jei meistrai taip jau turi savo grožio supratimą, tai susirask kitus.

savo virtuvę rodžiau, nežinau ar užfiksavai - stalviršis yra lygiai ir paprastos rankenelės, bet bent jau man nekrenta į akis smile.gif (niu dėl rankelėlių grožio jau asmeninis supratimas, mes ėmėm jas dėl patogumo  rolleyes.gif ).

Gerai paieškosiu tavo foto. Matau kad tikrai neigiamų atsiliepimų ne per daugiausiai ir manęs niekas neperkalbės schmoll.gif

QUOTE(Irongė @ 2008 07 10, 14:59)
o iš viršaus niekad į virtuvę nežiūri.... tai man tai realiai tik tas nepatogumas su išsitepimu atrodo minusas su lygiu stalviršiu.

O aš miltinių beveik visiškai negaminu tai man ar lygiai ar atsikišęs jokio skirtumo,o trupinius ir iš rankenų išvalysiu ax.gif

DĖKOJU labai visoms už nuomones ir patarimus aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(Vecekrugkopa @ 2008 07 10, 18:20)
stengiausi atidziai skaityti sia tema, bet noreciau pasiteirauti jusu nuomones apie virykles irengima kampu? ka manote? gal kas turi: ar patogu? g.gif


Is pradziu labai svaigau apie toki varianta. Bet kai pamaciau, koks ganetinai skurdus kampiniu gartraukiu pasirinkimas, nuomone pakeiciau. Be to, mano virtuvej gautusi, kad stoveciau nugara i bara, o norejosi gaminant matyt kas vyksta svetainej blush2.gif
Atsakyti
[quote=Irongė,2008 07 10, 19:34]
genialios idėjos drinks_cheers.gif
kaip suprantu niša yra kampu į spintelių eilę, ir atitolusi 60 cm nuo tos sienos? koks nišos gylis?
brėžiniai labia smulkūs, o pasididinus išsilieja, tai nelabai įžiūriu kas ten kaip.

taip, nisos gylis 60cm. jei taip kaip as norejau tai ne spinteles nei saldytuvas nesidarines, del juostos pries spinteles drinks_cheers.gif gera mintis reikes butinai apsvarstyti.
Atsakyti
QUOTE(rimulia12 @ 2008 07 10, 13:03)
ir nebutina susikurt kel per sita http://host.fotki.com/, tik nuotraukos formata pasirink 320:240

NU ATSIDARAI TEN. pasirinkau fotke. o kur ta nuotrauka ikele?
Atsakyti
del ifrezuojamu rankenu : juk yra tokios kur is virsaus imasi, (pakabinamom spintelem) ir tokios kur uz apasios Klaustuko formos, kurios beje ir turi buti naudojamos stalciams, nes viskas kas zemiau stalvirsio yra patogiau imti is apacios.
Aisku musu meistrai nelabai gilinasi y tokius ergonominius dalykus ir padaro stalcius su pakabinamu dureliu rankenelems, tada ir lusta nagai...
Atsakyti