Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Irongė @ 2008 07 10, 14:42)
savo virtuvę rodžiau, nežinau ar užfiksavai - stalviršis yra lygiai ir paprastos rankenelės, bet bent jau man nekrenta į akis smile.gif (niu dėl rankelėlių grožio jau asmeninis supratimas, mes ėmėm jas dėl patogumo  rolleyes.gif ).


maciau ir puikiai atsimenu.
na as gal kitaip mastau, bet galvoju, kad ziurint is virsaus turetu nesimatyti rankeneliu.

na jei stoviu prie kriaukles ir plaunu indus manau, kad atsikisus rankenele man trugdytu. tongue.gif

nzn cia gal ir grozio ir standarto reikalas. na tavo virtuve ne musu kraste gaminta tai sunku ka ir pasakyti. gal pas juos ten kitaip viskas.

o gal svarbu, kad virtuves savininkei butu grazu ir patogu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 10, 14:52)
maciau ir puikiai atsimenu.
na as gal kitaip mastau, bet galvoju, kad ziurint is virsaus turetu nesimatyti rankeneliu.

na jei stoviu prie kriaukles ir plaunu indus manau, kad atsikisus rankenele man trugdytu.  tongue.gif

nzn cia gal ir grozio ir standarto reikalas. na tavo virtuve ne musu kraste gaminta tai sunku ka ir pasakyti. gal pas juos ten kitaip viskas.

o gal svarbu, kad virtuves savininkei butu grazu ir patogu. 4u.gif


dėl miltų ir išsitepliojimo, aš irgi taip manau, kad bus, nors dar ir bandėm, bet dėl indų plovimo - jau ploviau, niu tikrai netrukdė ir net neprisiliečiau prie rankenėlės smile.gif

o iš viršaus niekad į virtuvę nežiūri.... tai man tai realiai tik tas nepatogumas su išsitepimu atrodo minusas su lygiu stalviršiu.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 10, 14:59)
dėl miltų ir išsitepliojimo, aš irgi taip manau, kad bus, nors dar ir bandėm, bet dėl indų plovimo - jau ploviau, niu tikrai netrukdė ir net neprisiliečiau prie rankenėlės smile.gif

o iš viršaus niekad į virtuvę nežiūri.... tai man tai realiai tik tas nepatogumas su išsitepimu atrodo minusas su lygiu stalviršiu.


skonio reikalas
tongue.gif
Atsakyti
Noriu paklausti tų, kas turi kaitlentes su sensoriniu valdymu (na, dauguma dabar tokias turi) - ar neužknisa daug kartu spausti didinimą arba mažinimą, kol pasieki reikiamą kaitinimo lygį? Klausiu todėl, kad pati kol kas turiu senovinę viryklę su rankenėlėmis, tai nežinau, ar patogu bus su nauja. O AEG-Electrolux pradėjo gaminti kai kurias kaitlentes su naujovišku valdymu, pvz. indukcinė kaitlentė AEG 68031K-MN. Ten vietoj rodyklių aukštyn-žemyn (+/-) yra juosta su skaičiukais nuo 0 iki 14 (ne visi skaičiukai parašyti, kai kurie tiesiog brūkšneliais pažymėti). Kad pasirinktum kaitinimo lygį, reikia prisiliesti atitinkamoje juostos vietoje arba braukti pirštu iki norimos vietos, nereikia daug kartu spaudinėti +/-. Atrodo viliojanti naujovė, bet man truputį labiau patinka kitoks modelis, su įprastu valdymu. O MB sako, kad nusibos spaudinėti, geriau imti su nauju valdymu g.gif.
Atsakyti
tai spaudinėti nereikia, laikai pirštą ir skaičiukai keičiasi, sekundės dalis darbas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 07 10, 13:32)
Noriu paklausti tų, kas turi kaitlentes su sensoriniu valdymu (na, dauguma dabar tokias turi) - ar neužknisa daug kartu spausti didinimą arba mažinimą, kol pasieki reikiamą kaitinimo lygį? Klausiu todėl, kad pati kol kas turiu senovinę viryklę su rankenėlėmis, tai nežinau, ar patogu bus su nauja. O AEG-Electrolux pradėjo gaminti kai kurias kaitlentes su naujovišku valdymu, pvz. indukcinė kaitlentė AEG 68031K-MN. Ten vietoj rodyklių aukštyn-žemyn (+/-) yra juosta su skaičiukais nuo 0 iki 14 (ne visi skaičiukai parašyti, kai kurie tiesiog brūkšneliais pažymėti). Kad pasirinktum kaitinimo lygį, reikia prisiliesti atitinkamoje juostos vietoje arba braukti pirštu iki norimos vietos, nereikia daug kartu spaudinėti +/-. Atrodo viliojanti naujovė, bet man truputį labiau patinka kitoks modelis, su įprastu valdymu. O MB sako, kad nusibos spaudinėti, geriau imti su nauju valdymu g.gif.

na pas mus yra berods aeg 66301KF-N modelis, kuriame tera tik +/- mygtukai, taciau ilgiau paspaudus skaiciukai dideja/mazeja. o sita naujoviska kaitlente man kaip tik zavesio nekelia, kazkaip gal per daug tu skaiciuku pripaišyta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2008 07 10, 15:50)
tai spaudinėti nereikia, laikai pirštą ir skaičiukai keičiasi, sekundės dalis darbas smile.gif

Rimtai? bigsmile.gif O aš galvojau, kad reikia spaudinėti, kaip rašant žinutes mobiliuoju telefonu, kai ant vieno klavišo kelios raidės doh.gif. O jei, tarkim nuvažiuoji iki maksimumo ir dar laikai pištą, tai jau nebesikeičia, ar pradeda vėl nuo mažiausio lygio, t.y. ratu (vėl analogija su žinutės rašymu biggrin.gif).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Saja: 10 liepos 2008 - 15:15
QUOTE(Saja @ 2008 07 10, 16:14)
Rimtai?  bigsmile.gif O aš galvojau, kad reikia spaudinėti, kaip rašant žinutes mobiliuoju telefonu, kai ant vieno klavišo kelios raidės doh.gif. O jei, tarkim nuvažiuoji iki maksimumo ir dar laikai pištą, tai jau nebesikeičia, ar pradeda vėl nuo mažiausio lygio, t.y. ratu (vėl analogija su žinutės rašymu  biggrin.gif).



na, cia man rodos, nereikia ieskoti slieku ant asfalto:)))Viskas ten patogu- tiesiog ipratimo reikalas.O pirkite ta, kuri labiau patinka.Del ijungimo/isjungimo/ reguliavimo tikrai galvos nesukite, nes nera del ko;)
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 07 10, 16:14)
Rimtai?  bigsmile.gif O aš galvojau, kad reikia spaudinėti, kaip rašant žinutes mobiliuoju telefonu, kai ant vieno klavišo kelios raidės doh.gif. O jei, tarkim nuvažiuoji iki maksimumo ir dar laikai pištą, tai jau nebesikeičia, ar pradeda vėl nuo mažiausio lygio, t.y. ratu (vėl analogija su žinutės rašymu  biggrin.gif).

ne, jei dadidėja iki maximumo, tai tik atleidus pirštą ir vėl pridėjus pasidaro nulis ir vėl tada didėja. Tikrai patogu, man tai daug patogiau, nei kokią dujinę reguliuoti liepsną, tikrai trumpiau užtrunka smile.gif
Atsakyti
Sveikutės, jai domina virtuvės baldai nueikit pasižiūrėti į šitą nuorodą http://www.galerija....mp;twg_offset=0, jie užsiima baldų gamyba ax.gif
Atsakyti
Ačiū labai, merginos, kad viską paaiškinote apie kaitlentės valdymą 4u.gif. Dabar gal ir MB nenorės taip labai to naujoviško valdymo mirksiukas.gif.
Atsakyti
QUOTE(Saja @ 2008 07 10, 16:43)
Ačiū labai, merginos, kad viską paaiškinote apie kaitlentės valdymą 4u.gif. Dabar gal ir MB nenorės taip labai to naujoviško valdymo mirksiukas.gif.


niu man irgi faina - nebereikės instrukcijos skaityt, kaip ja naudotis .... biggrin.gif
Atsakyti