Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(dali_m @ 2008 07 10, 12:54)
nu esme kad man padare projekta. ir va- kazkas negerai. MB labai neplankiai ziuri i spinta su orkaite.... galvoju gal nuleist ja atgal i pazeme  g.gif
imesciau vizualizacija  jusu teismui, ale neturiu jokio susikurus albumo interyje, kad patalpint  g.gif


idek i koki keep4u.ru, nereikes jokio albumo kurti mirksiukas.gif
Atsakyti
Liepune, linksma jusu vurtuvyte thumbup.gif o grindys kartais ne juros zole? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rituliukasss @ 2008 07 10, 13:16)
Liepune, linksma jusu vurtuvyte  thumbup.gif o grindys kartais ne juros zole? ax.gif



xixi, ne - laminatas:) Atseit bambuko imitacija:))
Atsakyti
Na matau kad niekas neatsako bet gal atsiras savininkė šios virtuvės ir pasakys ar patogios tos rankenos atsidaryti stalčiui po pačiu stalviršiu,nes mane atkalbinėja,tipo labai sunku 4u.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(dali_m @ 2008 07 10, 12:44)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
del kumpio kainu - Povilas labai teisus  drinks_cheers.gif
o dabar kvieciu gryzti prie virtuves.

pasakykit - kiek LABAI patogiau kai orkaite ne po virykle, o auksciau kokioj spintoj imontuota????


aš dar nesinaudoju, bet man jau dabar patogiau nerealiai! susidėjau skardas - viską matai puikiausiai, nereikia lenktis, viskas kaip tik tame lygyje, kaip ir stalviršis. thumbup.gif jei tik galimybė yra, aš nė už ką nekeisčiau - juk ne vyras ja naudosis mirksiukas.gif

įmesk būtinai vizualizaciją
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 07 10, 13:48)
Na matau kad niekas neatsako bet gal atsiras savininkė šios virtuvės ir pasakys ar patogios tos rankenos atsidaryti stalčiui po pačiu stalviršiu,nes mane atkalbinėja,tipo labai sunku  4u.gif

user posted image


pas mano seną virtuvę taip, galiu pasakyti, kad nėra patogu, bet vėl taip darysiu, nes taip gražiau, o nepatogumas, kai pripranti, nėra toks didelis. Bet esu ir nagą nusilaužus (pas mane nėra pritraukėjų, tai gaudžiau beužsidarantį stalčių). O gal pritraukėjų nebuvimas dar duoda, kad jie lengviau atsidaro, gal su pritraukėjais sunkiau, žinokit nežinau, bet pakolkas nusiteikus tokias įleidžiamas rankenas daryti.
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 07 10, 13:48)
Na matau kad niekas neatsako bet gal atsiras savininkė šios virtuvės ir pasakys ar patogios tos rankenos atsidaryti stalčiui po pačiu stalviršiu,nes mane atkalbinėja,tipo labai sunku  4u.gif

user posted image


manau jei stalvirsio krastas bus sulig fasadais tai bus patogu. jei uzeis apie 4 cm tai gal ir nepatogu.
Papildyta:
QUOTE(linnn @ 2008 07 10, 13:57)
pas mano seną virtuvę taip, galiu pasakyti, kad nėra patogu, bet vėl taip darysiu, nes taip gražiau, o nepatogumas, kai pripranti, nėra toks didelis. Bet esu ir nagą nusilaužus (pas mane nėra pritraukėjų, tai gaudžiau beužsidarantį stalčių). O gal pritraukėjų nebuvimas dar duoda, kad jie lengviau atsidaro, gal su pritraukėjais sunkiau, žinokit nežinau, bet pakolkas nusiteikus tokias įleidžiamas rankenas daryti.


tokiems dalykams galima naudoti nuo paspaudimo atsidarancius stalcius.
arba elektriniai stalciai.
dar jie naudojami virtuvese be rankeneliu.

hmm na ju kainos nera kosmines.
Atsakyti
QUOTE(linnn @ 2008 07 10, 13:57)
pas mano seną virtuvę taip, galiu pasakyti, kad nėra patogu, bet vėl taip darysiu, nes taip gražiau, o nepatogumas, kai pripranti, nėra toks didelis. Bet esu ir nagą nusilaužus (pas mane nėra pritraukėjų, tai gaudžiau beužsidarantį stalčių). O gal pritraukėjų nebuvimas dar duoda, kad jie lengviau atsidaro, gal su pritraukėjais sunkiau, žinokit nežinau, bet pakolkas nusiteikus tokias įleidžiamas rankenas daryti.

Ir man taip labai gražu ir sakau vistiek noriu,nors ir meistrai vakar juokavo kad nagus nusilaušiu lotuliukas.gif o žinok su pritraukėjais sako bus dar sunkiau atidaryti,tai jau aš sakau ai tegu daužysis. Ot galvoja boba kvankt doh.gif
Sakau žinau ko noriu ir galiu iš namų foto įrašyti o jie man ar tik ne iš SM bigsmile.gif jo sakau,tai greitai radom kalbą ir patinkančias virtuves. Emrata gal nesupyks nes pagal jos kažką kombinuosime pas tuos pačius meistriukus 4u.gif

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 10, 14:11)
manau jei stalvirsio krastas bus sulig fasadais tai bus patogu. jei uzeis apie 4 cm tai gal ir nepatogu.

tokiems dalykams galima naudoti nuo paspaudimo atsidarancius stalcius.

sako bus negražu jei lygiai stalviršis bus g.gif
O apie tai ir mes jau vakar kaip ir apšnekėjome,bet jie vistiek mane atkalbinėja ir kitokias siūlo,o aš schmoll.gif
Atsakyti
pas mane stalviršis išsikišęs, nežinau kiek, nemanau, kad 4cm, tikriausiai mažiau. Dėl to problemų tai tikrai nėra, net nepagalvojau per 3 naudojimosi metus, kad kliudo, va dėl paėmimo tokių rankenų tai jo, nuo tada, kai skaudžiai nusilaužiau nagą, tai pagalvoju. smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 07 10, 14:14)
Ir man taip labai gražu ir sakau vistiek noriu,nors ir meistrai vakar juokavo kad nagus nusilaušiu  lotuliukas.gif  o žinok su pritraukėjais sako bus dar sunkiau atidaryti,tai jau aš sakau ai tegu daužysis. Ot galvoja boba kvankt  doh.gif
Sakau žinau ko noriu ir galiu iš namų foto įrašyti o jie man ar tik ne iš SM  bigsmile.gif  jo sakau,tai greitai radom kalbą ir patinkančias virtuves. Emrata gal nesupyks nes pagal jos kažką kombinuosime pas tuos pačius meistriukus  4u.gif
sako bus negražu jei lygiai stalviršis bus  g.gif
O apie tai ir mes jau vakar kaip ir apšnekėjome,bet jie vistiek mane atkalbinėja ir kitokias siūlo,o aš  schmoll.gif



o atkalbineja tik todel, kad jiems daugiau darbo prisideda.
priklausomai nuo rankenu jas reikia ifrezuoti, kaikurias reikia ir frezuoti ir kampu plokste nupjauti t.t. ir pan. o paprastos rankeneles tai tik 2 varzteliai reikia prisukti.

na nejau jiems taip sunku suprasti klijenta. noriu ir viskas tegul uz rankeneles dejima ima 10 lt ir tegul deda. ot 'nelankstus' meistrai.

kodel negrazu stalvirsis lygiai? jei ileistos rankeneles tai visai grazu pazek i nuotrauka.
negrazu jei lygiai ir paprastos rankeneles.
Atsakyti
QUOTE(Kaliteja @ 2008 07 10, 14:14)
sako bus negražu jei lygiai stalviršis bus  g.gif


pas mane stalviršis lygiai su spintelių durelėmis, nė kiek neatsikišęs, įdėjau forume foto neseniai pasižiūrėk. man tai atrodo kaip ir visi stalviršiai.

daryk kaip tau atrodo tinkama ir gražu, man tikrai atrodo gražu įfrezuotos rankenos. o jei meistrai taip jau turi savo grožio supratimą, tai susirask kitus.



Papildyta:
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 10, 14:28)
negrazu jei lygiai ir paprastos rankeneles.


savo virtuvę rodžiau, nežinau ar užfiksavai - stalviršis yra lygiai ir paprastos rankenelės, bet bent jau man nekrenta į akis smile.gif (niu dėl rankelėlių grožio jau asmeninis supratimas, mes ėmėm jas dėl patogumo rolleyes.gif ).
Atsakyti
man siek tiek issikisusio stalvirsio norejosi is praktines puses- kokius trupinelius ar siaip nuvalyti patogiau, kai gali delna ar siuksliu deze pakisti ir ten viska susluoti.O kai stalvirsis lygiai su durelem ar stalciais - tada labiau issiterlioja stalvirsio krastas ir net fasadas, prikrenta ant grindu (ypac kai darau miltinius dalykelius visokius, juos kocioju tiesiai ant stalvirsio ir po to ta miltu sluoksni nuvalyti reikia....).Esu isbandziusi abu variantus (senojoje virtuveje stalvirsis nebuvo issikises), dabartinis- daug patogesnis.i rtie keli cm esmes tikrai nekeicia...
Atsakyti