Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(ooo @ 2008 07 10, 07:23)
sveikos, merginos, gal galetumet pasakyti, kokio gylio virtuves koplekta darot? ir kiek virtuves zonoj plyteliu dedat i ploti? kazkur buvau radusi 1,35 m. nu tiopo 0,6 m. virtuvinio komplekto gylis, o 0,75 vaiksciojimui prie to komplekto  g.gif


Mes panašia ir planuojam, t.y. 3 plytelės po 45 cm (1,35cm) arba 4 plytelės po 33 cm (1,32cm).... smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 07 10, 00:02)
Sveikos,
norėčiau Jūsų patarimo tokiu klausimu. Virtuvinį komplketą jau užsisakėm. Bus beveik baltas (bet ne akinamai baltas), o kraštai - riešuto spalvos...
Svetainė jungta su virtuve.
Didžioji dauguma grindų - ąžuolo parketlentės.
Tačiau labiausiai neapsisprendžiam dėl plytelių spalvos tarp spintelių ir  dėl plytelių spalvos ant žemės prie spintelių, kurios toliau jungsis su ąžuolo parketlentėm...
Tiesa, stalviršį planuoju tamsų (tokį tamsiai pilką)...
Tad sieninių plytelių ir grindininių plytelių spalva prie kieno atspalvio ar spalvos turėtų būti derinama.... 4u.gif  smile.gif
Gal yra kokie spalvų "derinimo principai"?

Ačiū iš anksto.... smile.gif


Aš tai siūlyčiau rinktis riešuto spalvytę arba jos atspalvius, kad nesumakaluoti per daug spalvų, o pasirinkus šią tikrai neprašausi... wub.gif
Atsakyti
drinks_cheers.gif as irgi rinkciausi linka azuolo arba riesuto. keisciau abi spalvas, kad 2 sienos butu vienokios , 2 kitokios, arba bent 1 vos kito atspalvio. artimo.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 09, 14:03)
niu bet ir iki smulkmenų išsinagrinėjai swoon.gif  aš pati šitus dalykus jau pamiršus buvau smile.gif

Jei jau domėtis, tai rimtai klausinėt lotuliukas.gif Pačiai virtuvė su visais auksčiais ir atstumais priešakyje, todėl nesinori "pražioplint" ko nors ax.gif

Ačiū tau už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristuks @ 2008 07 10, 08:32)
Mes panašia ir planuojam, t.y. 3 plytelės po 45 cm (1,35cm) arba 4 plytelės po 33 cm (1,32cm).... smile.gif  4u.gif

dekui 4u.gif ir as taip planuosiu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Neffertite_ @ 2008 07 09, 23:26)
Liepune,pakeitei slaptazodi? Nerodo man tavo 10 balu ivertintos virtuveles.  blush2.gif


ne, nekeiciau, man pavyksta prisijungti:
http://www.pixagogo.com/7856394154

Atsakyti
QUOTE(dali_m @ 2008 07 09, 23:38)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
nu ne del kumpio vynas surugs  lotuliukas.gif
esme - kad vynams ir kumpiui reikia SKIRTINGU temperaturu.
netgi baltam ir raudonam vynui biski jos skiriasi. o kumpiui-dar kitokios laikymo salygos ir del dregmes ir del temperaturos  4u.gif


Teisingai pasakei.
O i klausima ar uzkimstas vynas gali surugti atsakau. TAIP (CIA KALBU TIK APIE BRANDINAMUS VYNUS kurie laikomi bent metai)
Gali, jei patalpoje yra per daug sausa, tada kamstis (kuriuo vynas yra uzkimstas) dziuna ir traukiasi (kaip ir betkuris kitas medis) ir tada i buteli pakliuna paprastas oras, del kurio vynas ir surugrsta. Butent todel pries patiekiant tokius vynus somele arba uzsakes vyna asmuo pirma pats vienas vyna degustuoja arba dekantuoja.
Jei kalbam apie 100 g ar 1kg mesos ir buteli (lietuviskom kainom iki 70-100Lt) taitam reikalui nereikia jokio rusio ir jokios spec patalpos. As kalbejau apie brandinamus vynus ir didesni kieki mesos (jei vezi is ispanijos ar portugalijos mesa, tai vezi visa kumpi nes ten kaina 2-3 kart mazesne nei lietuvoje tad ir uzsiperki ilgesniam.
Atsakyti
QUOTE(Povilas @ 2008 07 10, 12:15)
Teisingai pasakei.
O i klausima ar uzkimstas vynas gali surugti atsakau. TAIP (CIA KALBU TIK APIE BRANDINAMUS VYNUS kurie laikomi bent metai)
Gali, jei patalpoje yra per daug sausa, tada kamstis (kuriuo vynas yra uzkimstas) dziuna ir traukiasi (kaip ir betkuris kitas medis) ir tada i buteli pakliuna paprastas oras, del kurio vynas ir surugrsta. Butent todel pries patiekiant tokius vynus somele arba uzsakes vyna asmuo pirma pats vienas vyna degustuoja arba dekantuoja.
Jei kalbam apie 100 g ar 1kg mesos ir buteli (lietuviskom kainom iki 70-100Lt) taitam reikalui nereikia jokio rusio ir jokios spec patalpos. As kalbejau apie brandinamus vynus ir didesni kieki mesos (jei vezi is ispanijos ar portugalijos mesa, tai vezi visa kumpi nes ten kaina 2-3 kart mazesne nei lietuvoje tad ir uzsiperki ilgesniam.




poster_offtopic.gif
ziuriu cia jau reikia atskiros temos mums apie vynu brandinima ir kumpiu laikyma... smile.gif
Atsakyti
lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
del kumpio kainu - Povilas labai teisus drinks_cheers.gif
o dabar kvieciu gryzti prie virtuves.

pasakykit - kiek LABAI patogiau kai orkaite ne po virykle, o auksciau kokioj spintoj imontuota????
Atsakyti
QUOTE(dali_m @ 2008 07 10, 12:44)

pasakykit - kiek LABAI patogiau kai orkaite ne po virykle, o auksciau kokioj spintoj imontuota????


Man LABAI patogu mirksiukas.gif JAu neatsimenu, ka tai reiskia, orkaite po stalvirsiu lotuliukas.gif
Atsakyti
nu esme kad man padare projekta. ir va- kazkas negerai. MB labai neplankiai ziuri i spinta su orkaite.... galvoju gal nuleist ja atgal i pazeme g.gif
imesciau vizualizacija jusu teismui, ale neturiu jokio susikurus albumo interyje, kad patalpint g.gif
Atsakyti
QUOTE(dali_m @ 2008 07 10, 13:54)
nu esme kad man padare projekta. ir va- kazkas negerai. MB labai neplankiai ziuri i spinta su orkaite.... galvoju gal nuleist ja atgal i pazeme  g.gif
imesciau vizualizacija  jusu teismui, ale neturiu jokio susikurus albumo interyje, kad patalpint  g.gif

ir nebutina susikurt kel per sita http://host.fotki.com/, tik nuotraukos formata pasirink 320:240
Atsakyti