Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(rimulia12 @ 2008 06 23, 12:06)
Macarena nu kokia faina virtuve net uzpavydejau ( Sveikai aisku)

Aciu 4u.gif


QUOTE(123OPA @ 2008 06 23, 13:46)
sveika, labai patiko virtuve  wub.gif , ypac sudomino stalvirsis, kuriame is karto islieta kriaukle, mes irgi tokios norim, kur uzsisakinejot ir kokia kaina?  ax.gif


Stalvirsi isliejo "Baltijos marmuras" ax.gif

QUOTE(a79 @ 2008 06 23, 13:51)
Macarena, išduok paslaptį kiek pas tave cm prie ilgosios sienos?

Zinok, net susimasciau, kuri cia pas mane ilgoji siena iseina. hihihi.gif Pamatavau, tai ta kur saldytuvas 3,30, o ta kur langas su kriaukle- 3,40 + baro virsus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Drugelis123456789 @ 2008 06 23, 15:29)
Turiu klausima:Kaip jus issirenkat kur gaminti virtuves baldus?Planuojam daryti virtuvej remonta ,bet neissivaizduoju kur pradeti rinktis,nes pasiula tokia didele... 4u.gif

Geriausiai, kai gali rekomenduoti kas nors iš pažįstamų. Tada gali matyti rezultatą (pažįstamų baldus), pasiklausti kaip dizainerė (ar yra jai noro dirbti ir patarti ar tik atėjusi norės išgirsti, ko jūs norit), kaip dirba, kokios sąlygos, terminų ar laikosi ir pan.

Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 06 23, 17:31)
Aciu  4u.gif
Stalvirsi isliejo "Baltijos marmuras"  ax.gif
Zinok, net susimasciau, kuri cia pas mane ilgoji siena iseina. hihihi.gif Pamatavau, tai ta kur saldytuvas 3,30, o ta kur langas su kriaukle- 3,40 + baro virsus  ax.gif



Turbut kosmiskai kainavo rolleyes.gif , mes buvom nusiziureje virtuves baldus is Voke III ir matem toki varianta, kaip pas tave, kriaukle islieta paciame stalvirsyje, tai mums sake jei dabar neklystu kazkas apie 1200 lt kv/m g.gif
Atsakyti
QUOTE(123OPA @ 2008 06 23, 17:59)
Turbut kosmiskai kainavo  rolleyes.gif , mes buvom nusiziureje virtuves baldus is Voke III ir matem toki varianta, kaip pas tave, kriaukle islieta paciame stalvirsyje, tai mums sake jei dabar neklystu kazkas apie  1200 lt kv/m  g.gif


kad lyg ne tiek daug g.gif Pas mus siaip daug to akmens, ir tarpas tarp virsut.spinteliu ir stalvirsio, ir visas baras islietas, ir siaip pastorintas stalvirsis, tai gavosi daug- 10t blush2.gif
Atsakyti
Klausimeli turiu g.gif kur Jus sudedate daržoves: bulves, morkas, burokus ir t.t. kur nors numate virtuves balduose tokia vietele ? Rusyje per šilta, ir neneši 2kg,bulviu ir pan. prie siuksliu kibiro? g.gif na nerandu vietos kur padeti darzoves grizus is turgaus, gal kas išsprendėte dilema, pasidalinkite.
P.S. neturime tamsaus kambario, jos saskaita pasididinome vonia blush2.gif Balkone, saule šviečia : žiema šalta, vasara per karšta g.gif Vonioje ?nei šis nei tas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nosferatu: 23 birželio 2008 - 17:52
QUOTE(Nosferatu @ 2008 06 23, 18:51)
Klausimeli turiu g.gif kur Jus sudedate daržoves: bulves, morkas, burokus ir t.t. kur nors numate virtuves balduose tokia vietele ? Rusyje per šilta, ir neneši 2kg,bulviu ir pan. prie siuksliu kibiro? g.gif na nerandu vietos kur padeti darzoves grizus is turgaus, gal kas išsprendėte dilema, pasidalinkite.
P.S. neturime tamsaus kambario, jos saskaita pasididinome vonia  blush2.gif Balkone, saule šviečia : žiema šalta, vasara per karšta  g.gif Vonioje ?nei šis nei tas doh.gif


Darzoves kraunu i saldytva, o jei nusiperku didesni maisiuka bulviu- dedu i spintele, kurioje kraunu visokias atsargas, pvz vandens, sulciu butelius 4u.gif Niekad namuose nieko nestabeliuoju dideliais kiekiais, o reikalui esant- nuvaziuoju i parduotuve. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Zhiema @ 2008 06 21, 23:55)


Labai grazi virtuvyte wub.gif
Atsakyti
O jai yra indaplove, šyla spintelės šonai g.gif virtuve didele, ir nerandu i kuria puse det tas daržoves. Be abejo jai dviese gyvenant daug mažiau produktu reikia, o jai du vaikai g.gif , reikia tada daugiau indu, puodu virimui, technikos prisireikia, na žodžiu 18 kv.m virtuve, bet vietos nerandu daržovėms susidėt. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 06 23, 18:49)
kad lyg ne tiek daug  g.gif Pas mus siaip daug to akmens, ir tarpas tarp virsut.spinteliu ir stalvirsio, ir visas baras islietas, ir siaip pastorintas stalvirsis, tai gavosi daug- 10t  blush2.gif



10 t tik uz stalvirsi doh.gif na bet tikrai labai grazu didis.gif negaliu atsiziuret ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Nosferatu @ 2008 06 23, 18:38)
O jai yra indaplove, šyla spintelės šonai  g.gif virtuve didele, ir nerandu i kuria puse det tas daržoves. Be abejo jai dviese gyvenant daug mažiau produktu reikia, o jai du vaikai  g.gif , reikia tada daugiau indu, puodu virimui, technikos prisireikia, na žodžiu 18 kv.m virtuve, bet vietos nerandu daržovėms susidėt. doh.gif


As paaukojau bulvem(ju juk negali i saldytuva deti), morkom ir svogunam spinteles apatini stalciu. Si spintele stovi pas mane sonu prie laukines sienos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jblmami: 23 birželio 2008 - 20:06
Zhiema, pagyrimai 4u.gif
spalva super (mano irgi tokia bus) thumbup.gif
jei viskas gerai, po svenciu turetu pabaigti montuoti, galesiu ir as savo ideti... ax.gif
Papildyta:
dar susinervinau doh.gif nežinau ar čia brokas ar taip turi būti.... gartraukio spintelės rankenėlės kitame lygyje nei kitos šalia.. matuota atstumas nuo apačios, tai taip ir gavosi.. nežinau kaip turėtų būti g.gif ne bet pamačiau ne aš pati, tai gal nebadys akių (matyt pat g.gif i dar per daug džiaugiuosi virtuve lotuliukas.gif kad nemačiau, o aš išleisdama baldžius vis mąsčiau- negi nerasiu prie ko prisikabint g.gif aš visada randu lotuliukas.gif )
[/quote]

gartraukio rankeneles ir negali buti kitaip, nes gartraukio briaunele matosi (buna ir visai paslepti integruojami gartraukiai..), tai ir logiska, kad visas rankeneles vienodai numatavo mirksiukas.gif
vat man labiau kliuna tas gartraukio gofro "apkalimas"... schmoll.gif
Atsakyti
Sveikos,

vis palandžiodavau šioje temoje, bet dabar jau rimtai užsiėmėm darbais doh.gif
Pirmiausiai klausimas, man kyla dėl dujų vamzdžio. Jis virtuvėj labai kvailai išvedžiotas. Vos ne zigzagais ant sienos blink.gif
Ieškau info bet nerandu- kaip įmanoma būtų pakeisti vamzdžius. Kur kreiptis? kiek tai užtrunka ir kiek kainuoja?
Papildyta:
ai ir dar klausimas- o tai kai įsideda ta įmontuojama indaplovė? kai būna valdymas priekyje viskas man aišku- plokštė priveržia iki to "skydelio" ir viskas čiki.
O kaip būna su tokiom kur visi mygtukai ant durelių viršaus (briaunos). tai realiai tada uždarius ji pasislepia po stalviršium? g.gif o kaip tada valdyti? g.gif
tikiuosi kas nors suprato ko klausiau rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Elzė: 23 birželio 2008 - 21:20