Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Anchela @ 2008 07 08, 19:58)
merginos, man reikia kampinio gartraukio, ar yra kur tokiu pirkt, ar kazkaip galima sumastyt, toki patiems?


galima toki pat montuoti ir kampe.
kapa uzdengi plokste ir viskas.
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 08, 20:06)
galima toki pat montuoti ir kampe.
kapa uzdengi plokste ir viskas.

o dekui, net nepagalvojau bigsmile.gif
Atsakyti

QUOTE(Elzė @ 2008 07 08, 19:49)
o imanoma kad pvz uzisisakyti baldus pas vienus, o stalvirsi ir tokia pat sienele pas kitus?


Aisku, kad galima ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2008 07 08, 10:40)
Vynui laikyti, mes numatėm vietą įmontuojamam vyno šaldytuvui, nes jei turite brangaus ir tinkamo brandinti vyno, lentynėlėse jam ne vieta schmoll.gif turi būti tinkama temperatūra  O lentynėlėse galima laikyti greitam suvartojimui skirtą vyną 


na, matyt musu visiems vynams nelemta ilgai uzsibuti smile.gif ypatingu progu geram vynui isgerti mano brangiausias sugalvoja drinks_cheers.gif
o del saldytuvo - mes dabar intensyviai ieskom zemo imontuojamo vyno saldytuvo. Liebherr firmos netinka mums - kaina susipykusi su protu doh.gif doh.gif gal turi kokiu pasiulymu???



QUOTE(Macarena @ 2008 07 08, 10:41)
Tai jei nusprendi uzsisakyti, tai be abejo, visur projekto pinigus iskaito i baldu kaina. Taciau Nabuke, jei nusprendi, kad nenori pas juos uzsisakineti, net ir susimokejus uz projekta, jo tau neatiduoda  lotuliukas.gif O Voke III- mes mokejom 100 lt lapkricio menesi. Negi nuo to laiko kainos pakilo 3 kartus?  bigsmile.gif Bet cia Kaune veiksmas vyko, gal Vilniuj ir brangiau  lotuliukas.gif



na, del Nabuko nesistebiu lotuliukas.gif nors esu dirbusi BEVEIK toje kontoroje, sau is ten nieko nesiperku lotuliukas.gif lotuliukas.gif
o del VOKES - nugi va- pati pries menesi 300 vilniuje sumokejau,kad atvaziuotu i nama ir issimatuotu sienas projektui . pagal sutarti dar turejau 100 Lt sumoket kai dizainere atvaziuos - uz ATVAZIVIMA doh.gif ir km kiek uz miesto doh.gif doh.gif bet dizainere nusijuoke, sako baik tu, mokesi uz baldus ir viskas bus gerai lotuliukas.gif


QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 08, 18:07)
na va, svecius ipareigojantis baldas ar kaip cia galima butu pavadinti.
lotuliukas.gif


zinok tikrai- kas uzeina ir pasuka galva i kaire, pamato valgomasji stala ir sienute, uz kurios dauggggggg lentyneliu lotuliukas.gif tai ir slenka paziuret... o as dar ir sakau - taupom, neduosim lotuliukas.gif tai kita kart butinai atsinesa ne 1, o jau 2, kad ir prisidet prie taupymo galetu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 08, 22:46)
Aisku, kad galima  ax.gif

bet jauciu nelabai apsimoka taip g.gif
Atsakyti
Liepune thumbup.gif Labai grazi virtuve 4u.gif
ar tikrai ilgis 1,73? O ne 2,73? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulisgrazus: 09 liepos 2008 - 01:10
QUOTE(Elzė @ 2008 07 08, 22:54)
bet jauciu nelabai apsimoka taip  g.gif


Kodel? Mes su BM susitarem, kad be PVM paskaiciuotu. O musu virtuvininkai iskart sake, kad akmenini stalvirsi turim patys organizuotis g.gif

dali_m, mes vyna kaupsim mazam rusiuke, kartu su ispaniskais kumpiais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 09, 09:48)


dali_m, mes vyna kaupsim mazam rusiuke, kartu su ispaniskais kumpiais  ax.gif

oi koks geris wub.gif wub.gif
niam niam -ispaniski, italiski kumpiai........su saltu baltu vynu,,,,,,,,,, (geriau raudonas, bet man jie neskanus lotuliukas.gif ) .....

o gal kam teko susidurti su imontuojamais vyno saldytuvais? zemais. kad po baro stalvirsiu tilptu?
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif
Ironge, kur tu mirksiukas.gif Gal netyčia ieškojai toj IKEJOS programėlėj, kur matmenis rast susiprojektuotos supakuotos virtuvės? Man ne tiek matmenys svarbu, bet svoris doh.gif Reik kokiais nors būdais išsiaiškint ar mūsų nabagė partemps tokį krovinį iš lenkų doh.gif
Atsakyti
Aš dar porą klausimėlių Irongei turiu ax.gif Nu neatstosiu, kol visko neišsiaiškinsiu blush2.gif
Jau naudojatės savo virtuve? Patogi, ar ką nors keistumėt?

Kokį apšvietimą pasidarėt ir kiek rozečių?

Ir dar ten neaiškiai matau, stalviršis nesiglaudžia prie šaldytuvo? lens.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 07 08, 22:54)
bet jauciu nelabai apsimoka taip  g.gif

Mes irgi baldus užsisakėm pas baldininkus, o stalviršį - būtent tos paskirties firmj. Ir viskas buvo čiki. Taip geriausia, nes kiekvienas atlieka tai, ką geriausiai moka bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 09, 10:16)
Labas rytas  4u.gif
Ironge, kur tu  mirksiukas.gif Gal netyčia ieškojai toj IKEJOS programėlėj, kur matmenis rast susiprojektuotos supakuotos virtuvės? Man ne tiek matmenys svarbu, bet svoris  doh.gif Reik kokiais nors būdais išsiaiškint ar mūsų nabagė partemps tokį krovinį iš lenkų  doh.gif



hm, matmenų programoj neieškojau, aš apytiksliai pažiūrėjau internetiniame puslapyje. spintelės, durelės, stalčių įdėklai atskiruose įpakavimuose. ir svoris ten pat turėtų būt. o programoj gal ten kur sąskaitą parašo, kiek mokėt, gal ten irgi bus? jau išssitryniau ją, nebegaliu pasižiūrėt.
Papildyta:
QUOTE(Betule @ 2008 07 09, 10:21)
Aš dar porą klausimėlių Irongei turiu  ax.gif Nu neatstosiu, kol visko neišsiaiškinsiu  blush2.gif
Jau naudojatės savo virtuve? Patogi, ar ką nors keistumėt?

Kokį apšvietimą pasidarėt ir kiek rozečių?

Ir dar ten neaiškiai matau, stalviršis nesiglaudžia prie šaldytuvo?  lens.gif


smile.gif
dar nesinaudojam, tik šmutkes susikroviau daugmaž, nes maišuose aplink mėtėsi. dar trūksta daug stalčių perskyrimų, mes planuojam šią vasarą dar važiuot ir suspikrt visas trūkstamas smulkmenas, nes kai pirkom virtuvę, bijojom apsirikt, ko mums tiksliai reikės. pasinaudosiu, tada pamatysiu.

apšvietimas dar kūrimo fazėje, viskas bus po lentynėle aplink gartraukį.

o rozeles mes darėm visai technikai - apačioje, kiekvienam prietaisui, plius atsarginė, o ant stalviršio darėm du po tris, bet pakeitėm projektą ir vienas trejetas užsidengė aukšta spinta, įtariu negerai, bet labai jau nesinori dažytų sienų dabar vėl gadint... pagyvensim pamatysim , kol kas tik kairėj pusėj gale liko rozetės. sad.gif

stalviršis nesiglaudžia, apie 5-7 cm likę. ir dar kažkiek cm nuo sienos.
Atsakyti