Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Liepune @ 2008 07 08, 13:11)
Fotoaparatus dabar visi(ar daug kas) gerus turi,bet kopijavimu ne visas fotke galima ,,apkaltinti":))
Na, cia jau ,,pasikeliau" truputi, bet jei kokiu klausimu apie mano virtuve turesit, rasykit, nes is tikruju gerus 2 menesius galva sukom, kol viska sustygavom - virtuve mano maza, ilgis- tik 1.73 m, todel gerokai teko pavargti, kad viskas tilptu:) Ir, beje, SM radau nemazai patarimu ir geru ideju...

Tarp viršutinių ir apatinių spintelių tarpas iš tos pačios medžiagos padarytas, kaip ir darbastalis, ar ne g.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepune @ 2008 07 08, 11:58)
esu labai patenkinta virtuve, nors ja turiu jau pora menesiu, bet vis nenufotkindavom.

as jau pavydziu bet kokios, kad tik JAU SUTVARKYTOS VIRTUVES....
o cia matau irgi daryta taip kaip as susimasciau- tas pats stalvirsis ir ant sienos. Man labai grazu. O kiek kainavo jusu virtuve? blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Diax @ 2008 07 08, 13:16)
Tarp viršutinių ir apatinių spintelių tarpas iš tos pačios medžiagos padarytas, kaip ir darbastalis, ar ne  g.gif

va ir as taip supratau
Atsakyti
QUOTE(Diax @ 2008 07 08, 13:16)
Tarp viršutinių ir apatinių spintelių tarpas iš tos pačios medžiagos padarytas, kaip ir darbastalis, ar ne  g.gif


taip, laminatas tas pats, tiesiog plokstes storis skiriasi, bent jau ,,Termopalas" kai kuriu ploksciu turi ir stalvirsinius, ir spinteliu sonu, ir tokius, plonus- sieninius variantus.tu, kuriu neturi sieniniu variantu (kaip buvo ir mums), gaima uzsakyti, tik siek tiek daugiau kainuoja..Dabar kainu tiksliai nebeatsimenu, tuo labiau, kad mokejom ir uz darba kartu, bet vyras sake, kad plyteles butu pigiau kainave...Bet nenorejom:)
Atsakyti
QUOTE(Liepune @ 2008 07 08, 13:23)
taip, laminatas tas pats, tiesiog plokstes storis skiriasi, bent jau ,,Termopalas" kai kuriu ploksciu turi ir stalvirsinius, ir spinteliu sonu, ir tokius, plonus- sieninius variantus.tu, kuriu neturi sieniniu variantu (kaip buvo ir mums), gaima uzsakyti, tik siek tiek daugiau kainuoja..Dabar kainu tiksliai nebeatsimenu, tuo labiau, kad mokejom ir uz darba kartu, bet vyras sake, kad plyteles butu pigiau kainave...Bet nenorejom:)


Labai graži Liepunes virtuve. tokia miela akiai smile.gif
Atsakyti
shpylka,

gartraukis is gipso kartono blush2.gif patys darėmės, o viduj ventiliatorius sudėjom, jų būna atskirai pirkt. ir atbrailą patys ieškosimės, kol kas dar nesukam sau galvos.


Liepune

jo, jei gera brangią buvot nusipirkę santechniką, tai aišku, kad nesinori mest lauk. suprantu. mes taip pat ir savo baltą šaldytuvą įkomponavom, nes nesinorėjo naujo keist kitu.
vis stovi akyse, kokia 'skani' tavo virtuvė. spalvytė nereali, ir sienos jau tau nutaikėt spalvą, kad net seilės tysta biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Irongė: 08 liepos 2008 - 13:16
QUOTE(Irongė @ 2008 07 08, 14:15)
shpylka,

gartraukis is gipso kartono  blush2.gif patys darėmės, o viduj ventiliatorius sudėjom, jų būna atskirai pirkt. ir atbrailą patys ieškosimės, kol kas dar nesukam sau galvos.
Liepune

jo, jei gera brangią buvot nusipirkę santechniką, tai aišku, kad nesinori mest lauk. suprantu. mes taip pat ir savo baltą šaldytuvą įkomponavom, nes nesinorėjo naujo keist kitu.
vis stovi akyse, kokia 'skani' tavo virtuvė. spalvytė nereali, ir sienos jau tau nutaikėt spalvą, kad net seilės tysta biggrin.gif



aciu, megaujuosi komplimentais pasicepsedama:)
Atsakyti
Ironge, pasižiūriu, ogi virtuvė labai panaši į mano planuojamą. Tai dabar gausi daug klausimų smile.gif :
Kokio ilgio virtuvės sienos?
Kokiame aukštyje palangė? (aš vis dar turiu viltį, jog pavyks palangę ir stalviršį suderinti vientisame aukštyje)
Ar atsidarinėjantis langas nekliūva už krano?
Ar kampe spintelė darinėjasi dviem durelėmis iškart? (net nemoku tiksliai paklausti)
Orkaitė ne per aukštai? (planuoju stalviršio aukštyje dėt ją) g.gif

Būsiu dėkinga už atsakymus 4u.gif
Atsakyti
Labutis 4u.gif turių tokį klausimuką g.gif o kaip su gartraukiu daryti jei ventiliacijos anga visai kitoje vietoje ir toje vietoje yra neįmanoma pastatyti dujinę unsure.gif negi tokius didelius vamzdžius reiks vesti per visą virtuvę g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo baste: 08 liepos 2008 - 13:48
QUOTE(baste @ 2008 07 08, 14:46)
Labutis  4u.gif  turių tokį klausimuką  g.gif  o kaip su gartraukiu daryti jei ventiliacijos anga visai kitoje vietoje ir toje vietoje yra neįmanoma pastatyti dujinę  unsure.gif negi tokius didelius vamzdžius reiks vesti per visą virtuvę  g.gif

Arba vamzdžiai arba gartraukis su geru anglių filtru ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Betule @ 2008 07 08, 14:33)
Ironge, pasižiūriu, ogi virtuvė labai panaši į mano planuojamą. Tai dabar gausi daug klausimų  smile.gif :
Kokio ilgio virtuvės sienos?
Kokiame aukštyje palangė? (aš vis dar turiu viltį, jog pavyks palangę ir stalviršį suderinti vientisame aukštyje)
Ar atsidarinėjantis langas nekliūva už krano?
Ar kampe spintelė darinėjasi dviem durelėmis iškart? (net nemoku tiksliai paklausti)
Orkaitė ne per aukštai? (planuoju stalviršio aukštyje dėt ją)  g.gif

Būsiu dėkinga už atsakymus  4u.gif



prašom prašom. atsakysim, kiek galėsim.
1. virtuvės sienos - 335x240.
2. palangės apačia guli ant lygiai 90 cm aukščio stalviršio. norėčiau turėti ją vientisą su stalviršiu, bet reikėjo apie tai galvoti, kai statė sienas, paskui jau vėlu.... o stalviršį kelt iki palangės lygio man jau per aukštai.
3. langas pilnai neatsidaro, bet pravėdinimui ar pavalymui pilnai užtenka, žiūrėsim kaip bus, kai pagyvensim.
4. kampinė spintelė - taip, abi iš karto atsidaro, viduj karuselė.
5. jei orkaitė standartinio aukščio, tai būtų jau per aukštai, bet mūsų yra žemesnė, tokia kaip mikrobangė, todėl kai atsidarai - pats tas, ir apačioj daugiau stalčių, ir viršutinė spintelė visa dar pasiekiama liko.

Atsakyti
Bet kai šitoj virtuvėje ventiliacija liko šalia ir jokie vamzdžiai iki jos neina, paaiškinkit man žioplei 4u.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(baste @ 2008 07 08, 15:03)
Bet kai šitoj virtuvėje ventiliacija liko šalia ir jokie vamzdžiai iki jos neina, paaiškinkit man žioplei  4u.gif user posted image

Taip ir yra kaip rašiau- pas gartrauky anglies filtrai ir jau išvalytą orą pučią į virtuvę
Atsakyti