Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Liepune @ 2008 07 08, 11:58)
esu labai patenkinta virtuve, nors ja turiu jau pora menesiu, bet vis nenufotkindavom.
O dabar tiesiog negaliu ideti jos parodyti-  darbiniame kompe visokiu visokiausiu apribojimu, o cia deti nelabai noriu (nes parodzius noresiu isimti).
Tai va, virtuve  galima pasiziureti cia:
http://www.pixagogo....a/Overview.aspx
jei reikalaus password'u, tai
username :virtuve
password : virtuve



oho, o cia tikrai ne is ekposizicijos kokia nufotkinot?
tik man keista, kodel nusprendet balta kriaukle det? is karto nekrenta i akis, bet lyg noretusi pilkos - juodos. o siaip thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(a79 @ 2008 07 08, 11:42)
Ironge, mano virtuvė bent jau faktūra turėtų būt tokia kaip tavo  drinks_cheers.gif Būtent dėl šitos su vyru vienbalsiai sutarėm  lotuliukas.gif
Tad mano nuomonė kaip ir aiški  thumbup.gif
Šeštadienį tikiuos jau ir aš savo virtuvę parsigabent, tfu tfu tfu, kad neprisikalbėjus  doh.gif


thumbup.gif sėkmės kely!
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 08, 12:10)
oho, o cia tikrai ne is ekposizicijos kokia nufotkinot?


Liepune, nepyk, mes , virtuvininkes, itarios bobos, bet ir man panasiai pasirode: tokios kazkokios netikros nuotraukos. Virtuve, be abejo, grazi, idomi spalva. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 08, 12:52)
Liepune, nepyk, mes , virtuvininkes, itarios bobos, bet ir man panasiai pasirode: tokios kazkokios netikros nuotraukos. Virtuve, be abejo, grazi, idomi spalva.  mirksiukas.gif


niu mano žodžiai ne įtarimas, bet komplimentas biggrin.gif
Atsakyti
Lepune, man labai grazu, bet tikrai kaip is italisko internetinio psl. kokio...Jei tai tikrai Jusu, tai Jums 10 balu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepune @ 2008 07 08, 11:58)
esu labai patenkinta virtuve, nors ja turiu jau pora menesiu, bet vis nenufotkindavom.
O dabar tiesiog negaliu ideti jos parodyti-  darbiniame kompe visokiu visokiausiu apribojimu, o cia deti nelabai noriu (nes parodzius noresiu isimti).
Tai va, virtuve  galima pasiziureti cia:
http://www.pixagogo....a/Overview.aspx
jei reikalaus password'u, tai
username :virtuve
password : virtuve

Oho bigsmile.gif Labai gražu thumbup.gif Dėl kriauklės ir dėl nuosavybės pritariu blush2.gif
Atsakyti
pabandysiu atsakyti:
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 08, 12:07)
Niugi skanus obuoliukas biggrin.gif  O kur šaldytuvas stovi? O virtuvė sujungta su svetaine, turbūt esat mėgėjai ryškių spalvų ar visgi kiti kambariai švelnūs? wub.gif

saldytuvas - priesais kriaukle mazdaug, kitame kampe,virtuve nesujungta su kambariu, ji - atskira, priesais- tik stalas ir kedes/ suoliukai. O kambariai irgi ryskus...tik kitokiu spalvu:)


QUOTE(Irongė @ 2008 07 08, 12:10)
oho, o cia tikrai ne is ekposizicijos kokia nufotkinot?
tik man keista, kodel nusprendet balta kriaukle det? is karto nekrenta i akis, bet lyg noretusi pilkos - juodos. o siaip  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
thumbup.gif sėkmės kely!


na, su kriaukle tai nieko kaip ir nesprendem(ir ji - ne balta, o sauso asfalto pilkumo, xixi:)):mes pries tris metus turejom isirenge tokia ,,ekonomine" virtuve, tik pagrindinius dalykus - kaitlente ir kriaukle buvom nusipirke gerus ir kokybiskus.Kadangi kainavo nemazai, o per tris metus beveik nenusidevejo, tai ir nekeitem.Tu teisi, kad butu idealu, reiketu tamsiai pilko akmens, bet ek, - juk kartais ir zavu yra tai, kas neidealu:)
Ir tikrai ne is ekspozicijos, is namu:))) lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 08, 12:55)
niu mano žodžiai ne įtarimas, bet komplimentas  biggrin.gif


nesusnekejom lotuliukas.gif

QUOTE(oziarage @ 2008 07 08, 12:56)
Lepune, man labai grazu, bet tikrai kaip is italisko internetinio psl. kokio...Jei tai tikrai Jusu, tai Jums 10 balu thumbup.gif


drinks_cheers.gif
Aisku, kai Liepune pamatys ka cia rasom, ir jei tai tikrai jos virtuve, galvos, kokios cia durnes susirinke lotuliukas.gif Bet kai prisiziuri, kiek SM prideda ne savo nuotrauku, tai itarimas kyla kiekvienai kokybiskesnei nuotraukai lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 08, 12:56)
Lepune, man labai grazu, bet tikrai kaip is italisko internetinio psl. kokio...Jei tai tikrai Jusu, tai Jums 10 balu thumbup.gif



xixi, nu cia jau man didelis komplimentas:))Ir gamintojams, matyt:)Galiu pareklamuoti - dare tokia nelabai zinoma(bent jau kol pati nesusiduriau, tokios girdejusi nebuvau) imone ,,Vijoleta" (, butent su ,,j" raide, kas man irgi juokinga), ji Vilniuje.Apie kokybe manau, pasako, jusu itarimai:)))Beje, gal kai jie pasidarys (jei pasidarys) savo internetini tinklapi, tai ides ir mano virtuve, tada abejoniu del nuosavybes neliks:) Nes nusiuntem ir jiems fotkes.

Vis tiek prajuokinot... lotuliukas.gif


Ir dar supratau, kad vyrui komplimentas- uz kokybiskas fotkes smile.gif)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepune: 08 liepos 2008 - 12:07
QUOTE(Irongė @ 2008 07 06, 08:01)
kol virtuvę pasibaigsim, dar metai dar turbūt praeis, tai keliu dabartinį stovį mūsų Ikejinio shedevro - jūsų teismui smile.gif

user posted image

user posted image
plytelės - tik dabar atkreipiau dėmesį, kad nuotraukoj viso vaizdo nesimato - iš abiejų pusių nuo gartraukio jų lygis yra vienodas, tik ten kur gartraukis, iki jo paaukštintos. plius dar aišku dekorai atkeliavo visia ne tie, kokius užsakinėjom, niu bet čia jau smulkmenos....


Nors ir nebaigtas, bet man jau dabar sitas sedevras atrodo thumbup.gif
o gartauki pirkot balta? o apdaila prie gartraukio buvo, ar patys kombinuojat?
Atsakyti
QUOTE(Liepune @ 2008 07 08, 13:03)


Vis tiek prajuokinot... lotuliukas.gif
Ir dar supratau, kad vyrui kompimentas- uz kokybiskas fotkes smile.gif)


Svarbiausia, kad nesupykai biggrin.gif
Siaip didesni gal komplimentai butu fotoaparato gamintojui, bet cia tema apie virtuves lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Liepune @ 2008 07 08, 13:03)
xixi, nu cia jau man didelis komplimentas:))Ir gamintojams, matyt:)Galiu pareklamuoti - dare tokia nelabai zinoma(bent jau kol pati nesusiduriau, tokios girdejusi nebuvau) imone ,,Vijoleta" (, butent su ,,j" raide, kas man irgi juokinga), ji Vilniuje.Apie kokybe manau, pasako, jusu itarimai:)))Beje, gal kai jie pasidarys (jei pasidarys) savo internetini tinklapi, tai ides ir mano virtuve, tada abejoniu del nuosavybes neliks:) Nes nusiuntem ir jiems fotkes.

Vis tiek prajuokinot... lotuliukas.gif
Ir dar supratau, kad vyrui komplimentas- uz kokybiskas fotkes smile.gif)

Dar kartą pasikartosiu - labai gražu wub.gif Mes irgi norim salotinės virtuvės - tačiau ne baldų, o sienų thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 08, 13:07)
Svarbiausia, kad nesupykai  biggrin.gif
Siaip didesni gal komplimentai butu fotoaparato gamintojui, bet cia tema apie virtuves  lotuliukas.gif



Fotoaparatus dabar visi(ar daug kas) gerus turi,bet kopijavimu ne visas fotke galima ,,apkaltinti":))
Na, cia jau ,,pasikeliau" truputi, bet jei kokiu klausimu apie mano virtuve turesit, rasykit, nes is tikruju gerus 2 menesius galva sukom, kol viska sustygavom - virtuve mano maza, ilgis- tik 1.73 m, todel gerokai teko pavargti, kad viskas tilptu:) Ir, beje, SM radau nemazai patarimu ir geru ideju...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Liepune: 08 liepos 2008 - 12:12