Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(tikurila @ 2008 07 08, 09:01)
thumbup.gif  man labai grazu, daug daug graziau negu tos modernios kvadratines spinteles  mirksiukas.gif  O ant gartraukio kokia apdaila desis? Ir klasuimelis kur jus tokias sienines plyteles perkat  blush2.gif  As kiek parduotuvese buvau, nu niekur tokiu graziu nemaciau  doh.gif



ačiū ačiū, iki tobulumo dar toli, bet įsikraustysim, tada toliau dailinsim. smile.gif
gartraukį aplink dėsim tokią kaip židinio būna medinę atbrailą, kuri prasitęs, tik siauriau per visą gartraukio sieną, ir lentynėlė visokiom smulkmenom ten pasidarys, jei suprantamai čia paaiškinau.

sieninių tokių plytelių yra daug Dvarčionių keramikoj ir Irise, šitos konkrečiai ir Dvarčionių, Opoczno nauja kolekcija, tai dėl to vežė daugiau kaip mėnesį ir dar plius ne tuos dekorus atvežė, bet sakė jei keisti - tai dar pusantro mėn laukt, tai jau spjovėm į viską, gerai bus kaip yra.
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 04, 13:59)
o ar kas nors turite vynines savo virtuvese?
o gal tai turetu buti salione (jei virtuve ir salionas atskirai)???


turim. is virtuves puses dyyyyyyyyyyyyddddddddeeeeeeeeeele smile.gif (musu virtuve nuo svetaines per valgomaji stala atskirta).
ir isties-kas pamato kiek vynu, aisku - kesinasi paragauti lotuliukas.gif bet ir ateinanat pas mus vakarienei daugiausia vyna atsinesa ir mums bet kokia proga dovanoja lotuliukas.gif ir daznai ne pacius pigiausius ax.gif

QUOTE(Macarena @ 2008 07 07, 15:13)
Mamuke68, nedizinformuok zmoniu.  4u.gif Projektavimo kaina priklauso nuo salono ir nuo to, ar noresi tik pasiziureti i projekta, ar ji issinesti.
Voke3 pvz - paprojektuoja, taciau jei nori issinesti, kainuoja 100 lt.
Nabukas- 400 Lt, nemokamai nieko nedaro.

Taip kad visur yra skirtingai.

ir Vokes ir Nabuko - sitie pinigai isikaito paskui i baldu kaina.
VOKE III - ne 100 lt!!!!!!!!!! o ima 300 Lt avansa, tada atvaziuoja ir isbraizo. tas avanasas gi isiskaiciuoja i baldus.
o oficialiai vadinasi kad projektavimas nemokamas lotuliukas.gif
Atsakyti
Ironge, man patiko tavo virtuve 4u.gif Gal tik rankeneliu kitokiu noretusi, kokiu tai siauru metaliniu, bet... thumbup.gif

Man laaabai idomu pasidare... Parodyk visas - dideles ir mazas savo vynines ar spintas, ar ka dar ten turit, tam reikalui 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vasara77: 08 liepos 2008 - 09:24
QUOTE(agente009 @ 2008 07 04, 19:19)
Čia jau daug???  g.gif mano bus 10 su puse...  doh.gif tiesa, be kabančių spintelių...

Tai pas Jus nuosavas namas turbūt,o man bute tik apatinės spintelės 7,6m atrodo daug g.gif biggrin.gif

QUOTE(Irongė @ 2008 07 08, 09:54)
ačiū ačiū, iki tobulumo dar toli, bet įsikraustysim, tada toliau dailinsim. smile.gif
gartraukį aplink dėsim tokią kaip židinio būna medinę atbrailą, kuri prasitęs, tik siauriau per visą gartraukio sieną, ir lentynėlė visokiom smulkmenom ten pasidarys, jei suprantamai čia paaiškinau.

sieninių tokių plytelių yra daug Dvarčionių keramikoj ir Irise, šitos konkrečiai ir Dvarčionių, Opoczno nauja kolekcija, tai dėl to vežė daugiau kaip mėnesį ir dar plius ne tuos dekorus atvežė, bet sakė jei keisti - tai dar pusantro mėn laukt, tai jau spjovėm į viską, gerai bus kaip yra.


Jau dabar gražu,o kai bandau įsivaizduoti visą visumą labai viskas gražiai derėti turi wub.gif Man visada dvelkia tokia šeimyniška šiluma tokios medinės virtuvės wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 06, 08:01)
kol virtuvę pasibaigsim, dar metai dar turbūt praeis, tai keliu dabartinį stovį mūsų Ikejinio shedevro - jūsų teismui smile.gif

O gal gali plačiau papaskoti kur braižėtės Ikejinės virtuvės projektą? Ar patys surinkinėjot? Ar visos detalės buvo, nieko nepritrūko? Ar koregavotės projektuką į parduotuvę nuvažiavę?
Nes mes irgi iš ten pirkti planuojam ax.gif Vietinis meistras mum virš 14 t paskaičiavo (su blum'ais), o iš IKEA apie 8 t kainuos (irgi su blum'ais), tik stalviršį planuojam LT užsakinėti, nes tie jų mediniai labai jau "kūdi" rolleyes.gif

QUOTE(dali_m @ 2008 07 08, 09:15)
turim. is virtuves puses  dyyyyyyyyyyyyddddddddeeeeeeeeeele smile.gif (musu virtuve nuo svetaines per valgomaji stala atskirta).
ir isties-kas pamato kiek vynu, aisku - kesinasi paragauti lotuliukas.gif bet ir ateinanat pas mus vakarienei daugiausia vyna atsinesa ir mums bet kokia proga dovanoja lotuliukas.gif ir daznai ne pacius pigiausius  ax.gif


Vynui laikyti, mes numatėm vietą įmontuojamam vyno šaldytuvui, nes jei turite brangaus ir tinkamo brandinti vyno, lentynėlėse jam ne vieta schmoll.gif turi būti tinkama temperatūra 4u.gif O lentynėlėse galima laikyti greitam suvartojimui skirtą vyną 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dali_m @ 2008 07 08, 10:15)

ir Vokes ir Nabuko - sitie pinigai isikaito paskui i baldu kaina.
VOKE III - ne 100 lt!!!!!!!!!! o ima 300 Lt avansa, tada atvaziuoja ir isbraizo. tas avanasas gi isiskaiciuoja i baldus.
o oficialiai vadinasi kad projektavimas nemokamas  lotuliukas.gif


Tai jei nusprendi uzsisakyti, tai be abejo, visur projekto pinigus iskaito i baldu kaina. Taciau Nabuke, jei nusprendi, kad nenori pas juos uzsisakineti, net ir susimokejus uz projekta, jo tau neatiduoda lotuliukas.gif O Voke III- mes mokejom 100 lt lapkricio menesi. Negi nuo to laiko kainos pakilo 3 kartus? bigsmile.gif Bet cia Kaune veiksmas vyko, gal Vilniuj ir brangiau lotuliukas.gif

ironge, turesi grazia virtuve. wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2008 07 08, 10:40)
O gal gali plačiau papaskoti kur braižėtės Ikejinės virtuvės projektą? Ar patys surinkinėjot? Ar visos detalės buvo, nieko nepritrūko? Ar koregavotės projektuką į parduotuvę nuvažiavę?
Nes mes irgi iš ten pirkti planuojam  ax.gif Vietinis meistras mum virš 14 t paskaičiavo (su blum'ais), o iš IKEA apie 8 t kainuos (irgi su blum'ais), tik stalviršį planuojam LT užsakinėti, nes tie jų mediniai labai jau "kūdi"  rolleyes.gif


viskas buvo, mums nieko netrūko, nieko per daug.
bet vis tiek patariu peržiūrėt užsakymo lapą, prieš apmokant, nes mūsų draugams netyčia įpaišė papildomas dureles, jų padėt nėra kur, o sumokėt tai sumokėjo sad.gif

projektą braižėm tik per IKEA programą. nuvažiavę perkėlėm tik indaplovę į kitą vietą, nes būtų netilpus dėl vamzdžių išvestų, čia jau darbuotojas patarė mums.

nežinau dėl stalviršių kūdumo, bet šiaip mediniai jų gražiai atrodo; nors mes kitokio norėjom, ir be to sunkiai į lengvąją mašiną tilptų.
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 08, 09:50)
viskas buvo, mums nieko netrūko, nieko per daug.
bet vis tiek patariu peržiūrėt užsakymo lapą, prieš apmokant, nes mūsų draugams netyčia įpaišė papildomas dureles, jų padėt nėra kur, o sumokėt tai sumokėjo sad.gif

projektą braižėm tik per IKEA programą. nuvažiavę perkėlėm tik indaplovę į kitą vietą, nes būtų netilpus dėl vamzdžių išvestų, čia jau darbuotojas patarė mums.

nežinau dėl stalviršių kūdumo, bet šiaip mediniai jų gražiai atrodo; nors mes kitokio norėjom, ir be to sunkiai į lengvąją mašiną tilptų.

O angliškai su darbuotojais galima susikalbėti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Liurda @ 2008 07 08, 10:58)
O angliškai su darbuotojais galima susikalbėti? blush2.gif


sakyčiau mission impossible, labiau alia "rusų"; nuvažiuoji, prie virtuvių paklausi, kas kalba angliškai, tai tada elementariam lygyje susišneki, o ko nemoka pasakyt, tada rodo vizualiai.....
Atsakyti
Ironge, mano virtuvė bent jau faktūra turėtų būt tokia kaip tavo drinks_cheers.gif Būtent dėl šitos su vyru vienbalsiai sutarėm lotuliukas.gif
Tad mano nuomonė kaip ir aiški thumbup.gif
Šeštadienį tikiuos jau ir aš savo virtuvę parsigabent, tfu tfu tfu, kad neprisikalbėjus doh.gif
Atsakyti
esu labai patenkinta virtuve, nors ja turiu jau pora menesiu, bet vis nenufotkindavom.
O dabar tiesiog negaliu ideti jos parodyti- darbiniame kompe visokiu visokiausiu apribojimu, o cia deti nelabai noriu (nes parodzius noresiu isimti).
Tai va, virtuve galima pasiziureti cia:
http://www.pixagogo....a/Overview.aspx
jei reikalaus password'u, tai
username :virtuve
password : virtuve
Atsakyti
QUOTE(Liepune @ 2008 07 08, 11:58)
esu labai patenkinta virtuve, nors ja turiu jau pora menesiu, bet vis nenufotkindavom.
O dabar tiesiog negaliu ideti jos parodyti-  darbiniame kompe visokiu visokiausiu apribojimu, o cia deti nelabai noriu (nes parodzius noresiu isimti).
Tai va, virtuve  galima pasiziureti cia:
http://www.pixagogo....a/Overview.aspx
jei reikalaus password'u, tai
username :virtuve
password : virtuve


Niugi skanus obuoliukas biggrin.gif O kur šaldytuvas stovi? O virtuvė sujungta su svetaine, turbūt esat mėgėjai ryškių spalvų ar visgi kiti kambariai švelnūs? wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Rimvyda: 08 liepos 2008 - 11:08