Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(mamuke68 @ 2008 07 07, 15:03)
Viską tu čia normaliai sugalvojai, aš irgi nedėsiu plytelių ant sienos, o tą patį stalviršį. Žinoma, jotokio storo nereikia, bet dedasi toks pats, kaip ir stalas ir spintelių viršus. Kitaip nežinau, ar įmanoma aptraukti. Visos projektavimo paslaugos yra nemokamosthumbup.gif

nesutinku schmoll.gif tai priklauso nuo firmos, cia jau mergaites rase kad ne is vienos prase pinigeliu nepamenu tikslios sumos, visur skirtingai, bet mazdaug 100-300lt turbut g.gif cia manau butu orientacines kainos, reik teirautis konkrecioj firmoj
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dute_a: 07 liepos 2008 - 14:10
Mamuke68, nedizinformuok zmoniu. 4u.gif Projektavimo kaina priklauso nuo salono ir nuo to, ar noresi tik pasiziureti i projekta, ar ji issinesti.
Voke3 pvz - paprojektuoja, taciau jei nori issinesti, kainuoja 100 lt.
Scavolini- nemokamai.
Kaune Artis centre- issinestinis variantas - 300 lt.
Senator virtuves- praso 75 litus uz begini metra.
Nabukas- 400 Lt, nemokamai nieko nedaro.

Taip kad visur yra skirtingai.

Elze, mes darem sienu tarpa is stalvirsines medziagos. mirksiukas.gif
Atsakyti
Elze
as irgi norejau tarpa tarp spinteliu daryti stalvirsio spalvos,
bet mane konsultante vokej atkalbinejo, nes sake, tu ploksciu ilgis yra
2,70m o pas mane turetu ten buti 3m tai sake sujungimas labai negraziai atrodo, bet zinoma jei pas jus maziau nei 2,70 tada gerai smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 07, 15:13)


drinks_cheers.gif
jau glaz almaz bigsmile.gif eiks i skype, noriu pakalbint biski, nes niekas su manim nekalba lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dute_a @ 2008 07 07, 15:25)
drinks_cheers.gif
jau glaz almaz bigsmile.gif eiks i skype, noriu pakalbint biski, nes niekas su manim nekalba lotuliukas.gif


Nu as ten, jau litanija surasiau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 07 07, 14:14)

Sakykim užsisakau stalviršį, tai tai ant sienos plokštei realiai reikia tik tokio patie laminato? juk man nereikia tokio paties storio kaip ir stalviršis. tai čia užsakant baldus reikia prašyti kad kokia plokštę aptrauktų? ar išvis aš čia nesąmonę sumasčiau  g.gif



HPL dengta sienelė... Ji atspari drėgmei... Būna 6mm storio ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 07, 15:13)
Elze, mes darem sienu tarpa is stalvirsines medziagos.  mirksiukas.gif


tada einu dar syki tamstos virtuve paanalizuoti smile.gif
QUOTE(freewind @ 2008 07 07, 15:14)
Elze
as irgi norejau tarpa tarp spinteliu daryti stalvirsio spalvos,
bet mane konsultante vokej atkalbinejo, nes sake, tu ploksciu ilgis yra
2,70m o pas mane turetu ten buti 3m tai sake sujungimas labai negraziai atrodo, bet zinoma jei pas jus maziau nei 2,70 tada gerai  smile.gif

o apie tai nepagalovjau.....

QUOTE(Kokere @ 2008 07 07, 15:33)
HPL  dengta sienelė... Ji atspari drėgmei... Būna 6mm storio ax.gif

O kaip sifruojasi HPL blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(Elzė @ 2008 07 07, 16:47)
tada einu dar syki tamstos virtuve paanalizuoti smile.gif



apziurejau dar karta. tai man kazkaip atrode, kad ten visos sienos vienodai padarytos. Na kaip dazytos. o tai sakai ten yra ta plokste? o kaip tada kitos sienos padarytos?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 07 07, 16:50)
tada einu dar syki tamstos virtuve paanalizuoti smile.gif

apziurejau dar karta. tai man kazkaip atrode, kad ten visos sienos vienodai padarytos. Na kaip dazytos. o tai sakai ten yra ta plokste? o kaip tada kitos sienos padarytos?


Nu pas mane is dirb.akmens ten blush2.gif DAryta vienintele siena, ant kurios kabo virsut. spinteles mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 07 07, 16:50)

O kaip sifruojasi HPL  blush2.gif


Drėgmei atspari danga- esmė ta pat kaip stalviršio blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 07, 17:13)
Nu pas mane is dirb.akmens ten  blush2.gif DAryta vienintele siena, ant kurios kabo virsut. spinteles  mirksiukas.gif

o tai kitos dazytos?
Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 07 07, 17:22)
o tai kitos dazytos?


Kitos dazytos, bet planuojam prie kaitlentes deti stikla mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 06, 09:01)
kol virtuvę pasibaigsim, dar metai dar turbūt praeis, tai keliu dabartinį stovį mūsų Ikejinio shedevro - jūsų teismui smile.gif

thumbup.gif man labai grazu, daug daug graziau negu tos modernios kvadratines spinteles mirksiukas.gif O ant gartraukio kokia apdaila desis? Ir klasuimelis kur jus tokias sienines plyteles perkat blush2.gif As kiek parduotuvese buvau, nu niekur tokiu graziu nemaciau doh.gif
Atsakyti