Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(mamius @ 2008 07 04, 19:04)


Kokere - o ka bepakeisi kai virtuve sukabinta? Saukstai po pietu...

Čia ne man doh.gif
Aš pati jas projektuoju... Bet mūsų įmonė specifinė... Viskas prasidėjo nuo ilgo ilgo derinimo... Atrodo per tiek laiką buvo viskas suderintą- plius klietas turėjo savo interjero dizainerį doh.gif Buvo projektas doh.gif Šimtą kart aptartas ir kiekvienas matmuo apžiūrėtas doh.gif Iš pradžių nusrendė kantą kitokiu pakeist... Poto kai virtuvę nuvežė- pagalvojos, kad gal jam geriau platesnis tarpas prie plautuves, nes ji kampe buvo doh.gif ... Po to sugalvojo proilginti pakabinamas doh.gifdoh.gif Nuprotėsiu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 07 04, 19:57)
Čia ne man doh.gif
Aš pati jas projektuoju... Bet mūsų įmonė specifinė... Viskas prasidėjo nuo ilgo ilgo derinimo... Atrodo per tiek laiką buvo viskas suderintą- plius klietas turėjo savo interjero dizainerį doh.gif  Buvo projektas doh.gif  Šimtą kart aptartas ir kiekvienas matmuo apžiūrėtas doh.gif Iš pradžių nusrendė kantą kitokiu pakeist... Poto kai virtuvę nuvežė- pagalvojos, kad gal jam geriau platesnis tarpas prie plautuves, nes ji kampe buvo doh.gif ... Po to sugalvojo proilginti pakabinamas doh.gif  Vž doh.gif  Nuprotėsiu doh.gif

Jei papildomai moka už visus pakeitimus, tai žaiskit. O jei ne, ir buvo pasirašytas suderintas brėžinys - siųskit po velnių. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 04, 20:17)
Jei papildomai moka už visus pakeitimus, tai žaiskit. O jei ne, ir buvo pasirašytas suderintas brėžinys - siųskit po velnių.  doh.gif

Tai va,kad buvo pasirašytas... Bet ta esmė ir yra kad pas mus specifinė įmonė doh.gif Jaučiu klientai tie kur uab-ai siunčia kuo toliau doh.gif
Atsakyti
Pagaliau nufotkinau savo stalą, puošmeną ant stalo ir.... karvytes ax.gif . Man tokie mažmožiai virtuvėje priduoda jaukumo bigsmile.gif
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
Sveikos,
sulaukiau ir aš savo kišeninės virtuvės clap.gif Šiandien jau pradėjo montuoti PAGALIAU clap.gif Tik stalviršio dar nėra doh.gif
Atsakyti
kol virtuvę pasibaigsim, dar metai dar turbūt praeis, tai keliu dabartinį stovį mūsų Ikejinio shedevro - jūsų teismui smile.gif

user posted image

user posted image


plytelės - tik dabar atkreipiau dėmesį, kad nuotraukoj viso vaizdo nesimato - iš abiejų pusių nuo gartraukio jų lygis yra vienodas, tik ten kur gartraukis, iki jo paaukštintos. plius dar aišku dekorai atkeliavo visia ne tie, kokius užsakinėjom, niu bet čia jau smulkmenos....
Atsakyti
na idomu o kas toj kampinej spintelej?
kaip ji darinejasi?
l. grazu.
cia tos kinietiskos medines dureles?
na stalciai truputi kitokie.
bet seip viskas l. faina.
Atsakyti
linuxe1981


jo, pamirsau parašyt - indaplovės dar nėra, tai skylė žiojeje galė.
kampinė spintelė - net nežinau kaip paaiškint, darinėjasi normaliai, bent jau kol kas.

o stalčiai gal dėl apšvietimo kitaip atrodo, šiaip medis visur daugmaž tolygus, na, kiek gali būti natūralus medis vienodas.

reiks kada dar neskubant pafotkint, nes žiūriu atspindėjo šviesą, nesimato faktūros visai, visi stalčiai ir durelės šiaip lygiai tokie pat "dryžuoti" kaip ir dešnioji spintelė aukšta matos.

ir aišku dar apatinė juosta neuždėta, ir jokių kitų apdailinių juostelių dar nespėjom sudėliot.... darbo dar yr doh.gif
Atsakyti
na ziuriu iseigines visoms...
nieks nieko neberaso.
Atsakyti
nufotkink tuos fasadus is arciau
Atsakyti
jaučiasi išeiginės, tuščia čia.
O man ir vėl klausimų pilną ir ateinu pas žinoves flirt.gif
1) sugalvojau kad gal aš nenoriu plytelių ant sienos ir pamasčiau, kad man gražiau būtų tas tarpas tarp pastatomų spintelių ir pakabinų padarytas iš to paties kaip ir stalviršis. Nežinau ar suprantamai aš čia dėstau doh.gif
Sakykim užsisakau stalviršį, tai tai ant sienos plokštei realiai reikia tik tokio patie laminato? juk man nereikia tokio paties storio kaip ir stalviršis. tai čia užsakant baldus reikia prašyti kad kokia plokštę aptrauktų? ar išvis aš čia nesąmonę sumasčiau g.gif

2) jei kviečiatės pas save virtuvės baldų dizainerį-projektuotoją (ar kaip jis ten vadinasi) ir sakykim jis pabraižo kaip ir kas čia jam atrodo, tai yra mokama? o jei paskui aš persigalvoju ir ne iš jų užsakau?

3) jei eiti į parduotuvę ir projektuoti ten tai ir tas mokama yra? jei taip- kiek tai kainuoja?


Atsakyti
QUOTE(Elzė @ 2008 07 07, 14:14)
jaučiasi išeiginės, tuščia čia.
O man ir vėl klausimų pilną ir ateinu pas žinoves  flirt.gif
1) sugalvojau kad gal aš nenoriu plytelių ant sienos ir pamasčiau, kad man gražiau būtų tas tarpas tarp pastatomų spintelių ir pakabinų padarytas iš to paties kaip ir stalviršis. Nežinau ar suprantamai aš čia dėstau  doh.gif
Sakykim užsisakau stalviršį, tai tai ant sienos plokštei realiai reikia tik tokio patie laminato? juk man nereikia tokio paties storio kaip ir stalviršis. tai čia užsakant baldus reikia prašyti kad kokia plokštę aptrauktų? ar išvis aš čia nesąmonę sumasčiau  g.gif

2) jei kviečiatės pas save virtuvės baldų dizainerį-projektuotoją (ar kaip jis ten vadinasi) ir sakykim jis pabraižo kaip ir kas čia jam atrodo, tai yra mokama? o jei paskui aš persigalvoju ir ne iš jų užsakau?

3) jei eiti į parduotuvę ir projektuoti ten tai ir tas mokama yra? jei taip- kiek tai kainuoja?

Viską tu čia normaliai sugalvojai, aš irgi nedėsiu plytelių ant sienos, o tą patį stalviršį. Žinoma, jotokio storo nereikia, bet dedasi toks pats, kaip ir stalas ir spintelių viršus. Kitaip nežinau, ar įmanoma aptraukti. Visos projektavimo paslaugos yra nemokamos. thumbup.gif
Atsakyti