Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(tikurila @ 2008 07 04, 13:48)
Aha, ir tada neatsiginsiu nuo norinciu jo paragauti  lotuliukas.gif


tas irgi tiesa bet bent jau bus ipareigoti sveciai ir atsinesti.
o kad pigaus nesinestu nuteik visus kad gerai ismanai vynus.
papasakok apie degustacijas, ar bent jau pasiskaityk ir ismok kas parasyta ant etiketes ir zinok prie kokio patiekalo koki vyna vartoti reikia.
manau visus suzavesi, o gal tai ir tau atsipirks. tongue.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
o ar kas nors turite vynines savo virtuvese?
o gal tai turetu buti salione (jei virtuve ir salionas atskirai)???
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxe1981: 04 liepos 2008 - 12:57
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 04, 13:59)
tas irgi tiesa bet bent jau bus ipareigoti sveciai ir atsinesti.
o kad pigaus nesinestu nuteik visus kad gerai ismanai vynus.
papasakok apie degustacijas, ar bent jau pasiskaityk ir ismok kas parasyta ant etiketes ir zinok prie kokio patiekalo koki vyna vartoti reikia.
manau visus suzavesi, o gal tai ir tau atsipirks. tongue.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
Papildyta:
o ar kas nors turite vynines savo virtuvese?
o gal tai turetu buti salione (jei virtuve ir salionas atskirai)???


jo jo dar pakalbek apie raudonojo vyno dekantavima tada apskritai ateidines su labai gerais vynais ara visai bijos vyna atsinesti, kad epasirodytu per prastas.
O seip tai apie vynus isties reikia nusimanyti, bent pagrindines bendrines taisykles.
Atsakyti
Nei vyną geriu, nei man vyninės reikia, o jei dar kas vyną pradėtų tempt į namus, tai tikrai nusišaučiau doh.gif lotuliukas.gif

Nu nenusimanau aš apie tą vyną ir visai dėl to nepergyvenu. IR tuo labiau nesiruošiu dar ir mokytis apie jį.

Chebra, gal grįžtam prie virtuvių? Aaaaa? Pati temą į lankas nuvairavau, tai pati ir padėtį bandau taisyt doh.gif

O kuom blogai tos IKEA virtuvės? Nedaug sumokėjus (lyginant su lietuviška pasiūla), negaila ir išmest bus po keleto metų, kai atsibos, arba finansinė padėtis stabilizuosis mirksiukas.gif

Gerai būtų jei tik virtuvės reiktų, bet kai reikia ir viso kito gero, kad tik gyvent galėtum pradėt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo a79: 04 liepos 2008 - 13:40
QUOTE(a79 @ 2008 07 04, 14:39)
Nei vyną geriu, nei man vyninės reikia, o jei dar kas vyną pradėtų tempt į namus, tai tikrai nusišaučiau  doh.gif  lotuliukas.gif

Nu nenusimanau aš apie tą vyną ir visai dėl to nepergyvenu. IR tuo labiau nesiruošiu dar ir mokytis apie jį.

Chebra, gal grįžtam prie virtuvių? Aaaaa? Pati temą į lankas nuvairavau, tai pati ir padėtį bandau taisyt  doh.gif

O kuom blogai tos IKEA virtuvės? Nedaug sumokėjus (lyginant su lietuviška pasiūla), negaila ir išmest bus po keleto metų, kai atsibos, arba finansinė padėtis stabilizuosis  mirksiukas.gif

Gerai būtų jei tik virtuvės reiktų, bet kai reikia ir viso kito gero, kad tik gyvent galėtum pradėt...


na nieks manau nesako kad ikea virtuve blogai. paprasciausiai galbut kaikam norisi indvidualaus projekto. visais laikais zmones kazkur vaziuodavo pirkti baldu. mano senelis dar pasakojo kaip jis vaziavo bufetuko pirkti i ryga, vaziavo su arkliu kinkytu vezimu, bet bufetukas super'inis buvo.. seis laikais irgi vaziuojam tik mus veza kitokios karietos su daugybe arkliuku. manau ne del pigumo vaziuojam ten pirkti o del pramogos ir didesnio pasirinkimo. bet seip zmones is didesniu miestu kreipiasi daznai i mazesniu miestu gamintojus ir sutaupo, ir ne 300lt.
Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2008 07 02, 21:37)
Sveiki, ikeliu ir as savo virtuves balkius  smile.gif  Jie is masyvo, sveisti ir greitu laiku bus dar siek tiek nubalinti  4u.gif

user posted image

user posted image

Dar balkius pasidareme ir miegamajame, tiksliau sakant, tai tikrai namo balkiai, konstrukcijos, jeigu bus idomu galesiu atsiust i pasta  4u.gif


balkiai balkiais, nu bet virtuve wub.gif wub.gif wub.gif
fantastika.
Noreciau kazko panasaus, bet maniskis tai baidosi klasikos kaip velnia pamates verysad.gif
Atsakyti
Katinai meilūs padarai mirksiukas.gif , todėl jie labai maloniai ir įsitaisė pas mane virtuvėje. O ant stalo Villeroy & Boch puošmena gaubtuvas ant vaisių thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Gazelė @ 2008 07 04, 16:26)
Katinai meilūs padarai mirksiukas.gif , todėl jie labai maloniai ir įsitaisė pas mane virtuvėje.  O ant stalo Villeroy & Boch puošmena gaubtuvas ant vaisių thumbup.gif .


meilus ir plaukuoti.
net nupurto kai pagavoju
Atsakyti
QUOTE(Gazelė @ 2008 07 04, 15:26)
Katinai meilūs padarai mirksiukas.gif , todėl jie labai maloniai ir įsitaisė pas mane virtuvėje.  O ant stalo Villeroy & Boch puošmena gaubtuvas ant vaisių thumbup.gif .


Trečią kartą jau grįšiu prie tavo virtuvės doh.gif
Parūpo tas gaubtas vaisiams lotuliukas.gif
Pirmą kartą "apžiūrėjau" virtuvę, antrą kartą - katinus, dabar trečias... lotuliukas.gif

Miargos, kitą kartą dėdamos savo vaizdus, prašom, nurodyt kur žiūrėt...bo ne visi dieną mato doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 04, 17:04)
Trečią kartą jau grįšiu prie tavo virtuvės  doh.gif
Parūpo tas gaubtas vaisiams  lotuliukas.gif
Pirmą kartą  "apžiūrėjau" virtuvę, antrą kartą - katinus, dabar trečias...  lotuliukas.gif

Miargos, kitą kartą dėdamos savo vaizdus, prašom, nurodyt kur žiūrėt...bo ne visi dieną mato  doh.gif  lotuliukas.gif



lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Man iškilo durnas klausimas... blush2.gif blush2.gif
Jei suprojektuoji virtuvę, klientas pamato eskiža spalvotai, gauna matmenis, mato kur ir kaip kas baigsis...
Normalu, kad po to jis n- kartų persigalvoja ir kaitalioją virtuvės dizainą, jau kai virtuvė atvežta ir pakabinta? g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(shpylka @ 2008 07 04, 15:18)
balkiai balkiais, nu bet virtuve  wub.gif  wub.gif  wub.gif
fantastika.
Noreciau kazko panasaus, bet maniskis tai baidosi klasikos kaip velnia pamates  verysad.gif

dekui 4u.gif Pati dabar paziuriu, kad sukeliau nuotraukas su nevalytom plytelem, baisu cool.gif Akis man jos bado. Bet ateis laikas ir svaros metui bigsmile.gif Lai tik apdailininkai pabaigai savo darbus, o tai rankos nekyla ka nors sveist valyt doh.gif

QUOTE(Gazelė @ 2008 07 04, 15:26)
Katinai meilūs padarai mirksiukas.gif , todėl jie labai maloniai ir įsitaisė pas mane virtuvėje.  O ant stalo Villeroy & Boch puošmena gaubtuvas ant vaisių thumbup.gif .

O gal galetum atskirai parodyt ta puosmena? Vis tiek ziuriu ziuriu - kazkoks kosminis vaizdas man ten lotuliukas.gif thumbup.gif 4u.gif

Kokere - o ka bepakeisi kai virtuve sukabinta? Saukstai po pietu...
Atsakyti
Na ką, pasipašėt dėl įdomumo, galim toliau apie virtuves. 4u.gif
O mano virtuvę jau daro lithuania.gif tik kur aš ją statysiu - dar virtuvė neparuošta... doh.gif gun_bandana.gif

QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 03, 14:31)
...Mes irgi diskusijose su vyru ilgose del virtuvės dydžio ar mums reikia tokios virtuvės kur susidaro 7,6m doh.gif  Dabar tokioje stadijoje, kai aš pasakiau tada išvis jokios nei tokios kaip svajoju. Niu ką vyras jei taip nori tai darom, o aišku kai sutinka man dabar abejonių pilna ir nežinau ką daryti ir išvis baigiu nuprotėti, kai įsirenginėti dar nepradėjom,o pas mane galvoje baisi maišalynė doh.gif

Čia jau daug??? g.gif mano bus 10 su puse... doh.gif tiesa, be kabančių spintelių...

QUOTE(a79 @ 2008 07 04, 17:04)
Trečią kartą jau grįšiu prie tavo virtuvės  doh.gif
Parūpo tas gaubtas vaisiams  lotuliukas.gif
Pirmą kartą  "apžiūrėjau" virtuvę, antrą kartą - katinus, dabar trečias...   lotuliukas.gif
Miargos, kitą kartą dėdamos savo vaizdus, prašom, nurodyt kur žiūrėt...bo ne visi dieną mato  doh.gif  lotuliukas.gif

Jo, pritariu, aš irgi grįžau ne kartą pažiūrėti, ne visi gi katinais domisi, kai kas tik virtuvėmis... mirksiukas.gif biggrin.gif o tas gaubtas nuo musių labai panašus į tuos, pardavinėjamus eurinukėse... ax.gif Nenoriu nieko įžeisti, bet didžiuotis firminiu gaubtu nuo musių... blush2.gif unsure.gif na gal aš kažko nesuprantu, bet jau geriau didžiuotis namais be musių... ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo agente009: 04 liepos 2008 - 18:25