Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(čelsė @ 2008 07 03, 23:26)
Tikrai labai gražu tie katinai  wub.gif  Šiap tai nemėgstu apkrauti daiktais namų ir virtuvė mano bus minimalistinė, bet kaip akcentas tokie katinai būtų  thumbup.gif  idėja tikrai faina. Reikės prašyti, kad dovanų man dabar katinus dovanotų  ax.gif


o kodel ne dramblius?
nu jo turbut faina nuo ju dulkes valyti.
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 03, 23:26)
ot issiblaskes meistriukas. rytoj pat pasiskambink ir paklausk. bo sudes kokius blizgancius lankelius. tongue.gif

Tai va, kad ne meistriukas, o dizainerė. Ir tokia netgi labai dizaineriškai atrodo, elgiasi rolleyes.gif Jos projekte tokios keturkampos tos rankenėlės sudėtos, tikrai gražiai žiūrisi, bet reikės pasiteirauti.
Papildyta:
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 03, 23:28)
o kodel ne dramblius?
nu jo turbut faina nuo ju dulkes valyti.

Drambliai jau pas visus - atsibodo. Ir ta idėja, kad privaloma turėti tuos dramblius namie, nes jie atseit turtus neša, jau man tokia banali, kad schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 07 03, 23:31)
Drambliai jau pas visus - atsibodo. Ir ta idėja, kad  privaloma turėti tuos dramblius namie, nes jie atseit turtus neša, jau man tokia banali, kad  schmoll.gif


nors jo jei virtuve minimalistine, tai cia drambliai butu biskeli maksimalizmas.
na minimalizmas tai gal tai ir nusako tai, kad visko minimum, taip pat ir tvarkymo turi buti minimum.
gerai isvarciau? biggrin.gif lotuliukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 03, 23:35)
nors jo jei virtuve minimalistine, tai cia drambliai butu biskeli maksimalizmas.
na minimalizmas tai gal tai ir nusako tai, kad visko minimum, taip pat ir tvarkymo turi buti minimum.
gerai isvarciau? biggrin.gif  lotuliukas.gif  biggrin.gif


Neblogai biggrin.gif
Bet jei virtuvę laikysiu, kaip salono pavyzdį (viskas suslėpta, jokių daiktų, išskyrus virdulį - na jo tai neįdėsi į spintelę), tai irgi sakys, kad visai be ryšio, jokio jaukumo, jokio kūrybingumo, kaip ne namai ir t. t.
Atsakyti
QUOTE(čelsė @ 2008 07 03, 23:51)
Neblogai  biggrin.gif
Bet jei virtuvę laikysiu, kaip salono pavyzdį (viskas suslėpta, jokių daiktų, išskyrus virdulį - na jo tai neįdėsi į spintelę), tai irgi sakys, kad visai be ryšio, jokio jaukumo, jokio kūrybingumo, kaip ne namai ir t. t.


bet tvarkinga. o man tai patinka.
viskas turi but savo vietose.
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 03, 21:55)
Ei, Linuxe1981, o ko tu vis kerti tom visom virtuvininkelem?  doh.gif  Tik tu jau tikrai pastoviai cia visoms kandi. g.gif


Teisingas pastebejimas g.gif Jau seniai ta pastebejau, ir turiu pasakyti, kad net nemalonu uzeiti i sita temele ir skaityti visus Linuxes1981 ironizavimus ir kandziojimus schmoll.gif Juk jei nori pasidalinti savo ziniom, ar butina vos ne kiekvienam poste lazdavoti visas? Juk viska galima pasakyti ir be ypatingu ironiju mirksiukas.gif Kazkaip jokios pagarbos kitoms schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 04, 08:49)
Teisingas pastebejimas  g.gif Jau seniai ta pastebejau, ir turiu pasakyti, kad net nemalonu uzeiti i sita temele ir skaityti visus Linuxes1981 ironizavimus ir kandziojimus  schmoll.gif Juk jei nori pasidalinti savo ziniom, ar butina vos ne kiekvienam poste lazdavoti visas? Juk viska galima pasakyti ir be ypatingu ironiju  mirksiukas.gif Kazkaip jokios pagarbos kitoms  schmoll.gif


Pritariu 4u.gif
nors ir nickas Linuxe1981, bet postai tokie kieti vyriški biggrin.gif Tikrai vietomis negražūs sakyčiau g.gif
Atsakyti
Ei, miargos, kuriam puslapy jūs čia tuos katinus matot? Kiba, būsiu kažką praleidus g.gif

QUOTE(čelsė @ 2008 07 03, 22:31)
Drambliai jau pas visus - atsibodo. Ir ta idėja, kad  privaloma turėti tuos dramblius namie, nes jie atseit turtus neša, jau man tokia banali, kad  schmoll.gif


Biški ne į temą, bet su tais drambliais tikras vargas doh.gif Nežinau nė kaip spręst šitą bėdą g.gif KAi gavau pirmą dramblį, tiesa, jis manęs visai nesužavėjo, bet ką padarysi rolleyes.gif Yra kaip yra. Butas mažiukas, slėptuvių mažai, nėr kur paslėpt giliai. TAi, kad jis "po kojom nesiveltų", užkėliau aukštai ant spintos ir pamiršau. Tiesa, tik iki sekančios progos, o paskui jau prasidėjo ... visi man kaip susitarę dramblius tįst pradėjo. Turiu jau visą kaimenę, pati nepirkau nė vieno, jau ir švenčių bijau... nė viena be papildomo dramblio nepraeina doh.gif Kiekvienam gi nepasakysi, nu būk tu žmogus, tik nenešk dramblio ... ir ką daryt? Nors nusišauk doh.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 04, 09:45)
Ei, miargos, kuriam puslapy jūs čia tuos katinus matot? Kiba, būsiu kažką praleidus  g.gif



Buvo pries pora puslapiu virtuvyte, kur ant virsutiniu spinteliu kaciu statuleliu prideta mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 04, 09:45)

Biški ne į temą, bet su tais drambliais tikras vargas  doh.gif Nežinau nė kaip spręst šitą bėdą  g.gif KAi gavau pirmą dramblį, tiesa, jis manęs visai nesužavėjo, bet ką padarysi  rolleyes.gif Yra kaip yra. Butas mažiukas, slėptuvių mažai, nėr kur paslėpt giliai. TAi, kad jis "po kojom nesiveltų", užkėliau aukštai ant spintos ir pamiršau. Tiesa, tik iki sekančios progos, o paskui jau prasidėjo ... visi man kaip susitarę dramblius tįst pradėjo. Turiu jau visą kaimenę, pati nepirkau nė vieno, jau ir švenčių bijau... nė viena be papildomo dramblio nepraeina  doh.gif Kiekvienam gi nepasakysi, nu būk tu žmogus, tik nenešk dramblio ... ir ką daryt? Nors nusišauk  doh.gif

O tu mesk juos negailėdama, jei tau nepatinka. Mano manymu, nepatinkančius daiktus reikia ne galvoti kur paslėpti, o mesti lauk mirksiukas.gif Tada gal nustos tau juos ir dovanoti biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 04, 09:45)
Ei, miargos, kuriam puslapy jūs čia tuos katinus matot? Kiba, būsiu kažką praleidus  g.gif
Biški ne į temą, bet su tais drambliais tikras vargas  doh.gif Nežinau nė kaip spręst šitą bėdą  g.gif KAi gavau pirmą dramblį, tiesa, jis manęs visai nesužavėjo, bet ką padarysi  rolleyes.gif Yra kaip yra. Butas mažiukas, slėptuvių mažai, nėr kur paslėpt giliai. TAi, kad jis "po kojom nesiveltų", užkėliau aukštai ant spintos ir pamiršau. Tiesa, tik iki sekančios progos, o paskui jau prasidėjo ... visi man kaip susitarę dramblius tįst pradėjo. Turiu jau visą kaimenę, pati nepirkau nė vieno, jau ir švenčių bijau... nė viena be papildomo dramblio nepraeina  doh.gif Kiekvienam gi nepasakysi, nu būk tu žmogus, tik nenešk dramblio ... ir ką daryt? Nors nusišauk  doh.gif


na nors dovanų negalima perdovanoti, bet tu nekreipk dėmesio ir dovanuok juos kitiems biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 04, 08:56)
Buvo pries pora puslapiu virtuvyte, kur ant virsutiniu spinteliu kaciu statuleliu prideta  mirksiukas.gif



TAigi mačiau ir aš Mamius virtuvytę mirksiukas.gif Ot pastabumas, tik antrą kartą peržiūrinėdama, kai jau pasakėt kur žiūrėt, radau tuos katinus doh.gif
Atsakyti