Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 03, 22:26)
Nepakankamas bendras išprusimas  blush2.gif

gal, bet kitos apie tai, net nepagalvotu niekada gyvenime.
tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 03, 22:28)
gal, bet kitos apie tai, net nepagalvotu niekada gyvenime.
tongue.gif

O kam sukt galvą niekais ir be reikalo? g.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 03, 22:23)
nu jo gal tik manot, kad nutuokiat.
na as is bendro isprusimo zinau kad gamyboj uzdedama apie 100, 200% ar dar daugiau, o prekyboj dar nemazai.
tai itariu kad bandeles savikaina gali siekti iki 20cnt. +100% gamybininkams plius 100% prekybininkams.
nu jo dar + pvm tai 94.4
tongue.gif
Papildyta:
na jeigu ka tai minejau tik saules miesta kazkada, bet toli grazu ten negyvenu.

Ne saules miesta tu minejai. schmoll.gif ..As is Panevezio. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 03, 22:30)
Ne saules miesta tu minejai. schmoll.gif ..As is Panevezio. thumbup.gif


na as sendien vaziavau pro panasu nama tai taip ir susimasciau ar cia tas ar ne.
tai jis ne paciam mieste?
vaziavau pro katina.
Papildyta:
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 03, 22:29)
O kam sukt galvą niekais ir be reikalo?  g.gif


nu jo kam sukt galva... geriau eikim zet serialu... arba eikim nagu lakuot...
o gal galima sukt galva ir pradet kepti bandeles???
ir tu paskui nemastydama jas pirksi, o as tada jau nesuksiu galvos.
tongue.gif tongue.gif tongue.gif
Atsakyti
Gazele - kiek katinu matau thumbup.gif biggrin.gif Labai tvarkinga tavo virtuve. O nuotrauko priekyje, ant stalo, kas per daiktas padetas, taip ir nesupratau bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 03, 22:21)
O kada savo virtuvele pasirodysi? O gal jau buvo taviske? Gal praleidau? blush2.gif


gal dar negime toks meistras kuris man virtuve padarytu...
blink.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 03, 22:40)
o gal galima sukt galva ir pradet kepti bandeles???
ir tu paskui nemastydama jas pirksi, o as tada jau nesuksiu galvos.
tongue.gif  tongue.gif  tongue.gif

Apsirikai, bandelių nevalgau tongue.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 03, 23:07)
Apsirikai, bandelių nevalgau  tongue.gif  lotuliukas.gif


ir nemastai. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 03, 23:11)
ir nemastai.  blush2.gif

Svarbu, kad tu išmastei, kad tie kas nevalgo bandelių - nemasto? mastau.gif

Atsakyti
Baikit, mergos lotuliukas.gif
Aš irgi pradėjau laukimu gyventi, šią savaitę sutartį pasirašėm dėl baldų gamybos. Nuliūdino mane tik tai, kad kai nusiunčiau savo projektą ir pasiteiravau, už kiek jie pagamins, tai paskaičiavo vieną kainą, o kai atėjo, išsimatavo, patys persiprojektavo (tą patį, ką buvau sugalvojus ir ko norėjau), tai trimis tūkstančiais kaina pakilo (tiesa, kai siunčiau projektą, tai nepaminėjau, kad noriu plokštės ant sienos, na bet juk dėl tos plokštės 3 tūkst. daugiau tikrai nesigavo - jos 3 metrai su trupučiu). Neturiu aš jau "sveikatos" ir noro vėl paieškom užsiimti. Tegu, galvoju, tuo labiau, kad kiti man irgi panašiai paskaičiavo (tik iš karto parašė, kai projektą nusiunčiau).

Ir dar, aš tai visai "iš tų nervų" pamiršau jų paklausti apie baldų rankenėles (kokios, man leis rinktis ar pamatyti), o jie irgi nei puse žodžio neužsiminė verysad.gif Gal kada gamybos eigoje g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo čelsė: 03 liepos 2008 - 22:20
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 03, 23:15)
Svarbu, kad tu išmastei, kad tie kas nevalgo bandelių - nemasto?  mastau.gif

na panasu, kad tai tiesa. jei tu ne valgai tai tavo vaikai valgo.
vistiek geras verslo planas.
lotuliukas.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(čelsė @ 2008 07 03, 23:17)
Baikit, mergos  lotuliukas.gif
Aš irgi pradėjau laukimu gyventi, šią savaitę sutartį pasirašėm dėl baldų gamybos. Nuliūdino mane tik tai, kad kai nusiunčiau savo projektą ir pasiteiravau, už kiek jie pagamins, tai paskaičiavo vieną kainą, o kai atėjo, išsimatavo, patys persiprojektavo (tą patį, ką buvau sugalvojus ir ko norėjau), tai trimis tūkstančiais kaina pakilo (tiesa, kai siunčiau projektą, tai nepaminėjau, kad noriu plokštės ant sienos, na bet juk dėl tos plokštės 3 tūkst. daugiau tikrai nesigavo - jos 3 metrai su trupučiu). Neturiu aš jau "sveikatos" ir noro vėl paieškom užsiimti. Tegu, galvoju, tuo labiau, kad kiti man irgi panašiai paskaičiavo (tik iš karto parašė, kai projektą nusiunčiau).

Ir dar, aš tai visai "iš tų nervų" pamiršau jų paklausti apie baldų rankenėles (kokios, man leis rinktis ar pamatyti), o jie irgi nei puse žodžio neužsiminė  verysad.gif  Gal kada gamybos eigoje  g.gif


ot issiblaskes meistriukas. rytoj pat pasiskambink ir paklausk. bo sudes kokius blizgancius lankelius. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2008 07 03, 22:51)
Gazele - kiek katinu matau  thumbup.gif  biggrin.gif  Labai tvarkinga tavo virtuve. O nuotrauko priekyje, ant stalo, kas per daiktas padetas, taip ir nesupratau  bigsmile.gif

Tikrai labai gražu tie katinai wub.gif Šiap tai nemėgstu apkrauti daiktais namų ir virtuvė mano bus minimalistinė, bet kaip akcentas tokie katinai būtų thumbup.gif idėja tikrai faina. Reikės prašyti, kad dovanų man dabar katinus dovanotų ax.gif
Atsakyti