Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

Mamius super virtuvės fragmentas thumbup.gif . Lauksime visos virtuvės nuotraukos ax.gif . Aš dabar jau pradėjau svajoti apie labai šviesią virtuvę bigsmile.gif . O dabartinę gamino VokėIII. Nežinau dar kur užsisakinėsiu ( po metų reikės), bet informaciją jau renku drinks_cheers.gif .

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Povilas @ 2008 07 03, 09:03)
[Manau pas baldininkus turetu buti nuo 1,5 iki2 kartu pigiau. Bent toks santykisiseina pas tuos baldininkus kur mes daromes lyginant su voke3 kainom (pagal kuriu katalogus jie gamina-o ir medziagas naudoja tas pacias).  O seip idomumo delei, kad zinotumet kiek uzdirba baldininkai, tai 1 standartines spinteles (60*80 arba 60*60) savikaina yra 300-400Lt (cia jei gaminama is vokisku ploksciu ir naudojama normali furnitura. Jei plokstes bus lenkiskos o furnitura ir kokia prasta tai zinoma ir savikaina mazes



aga o kiek uzdirba bandeliu kepejiai?
o jei bandeles su razinom?
biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 03, 09:03)
Arba mažytis 15cm kargo 430Lt doh.gif Praėjo noras jį turėti, jau geriau aš aliejų paprastai į tokią spintelę įdėsiu ir išsiimsiu, gal ir nebus taip patogu, bet 400Lt mokėti už tokį minimalų dalyką doh.gif Jau geriau dar pora stalčių pasidaryti su gerais mechanizmais g.gif Pas mus dilema yra ar šešis stalčius ar keturis daryti, tai aš renkuosi vietoj kargo dar du papildomus stalčius biggrin.gif


dek kargo su paprastais na t.y. guoliniais begeliais jis kainuos 80 lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxe1981: 03 liepos 2008 - 20:55
Ei, Linuxe1981, o ko tu vis kerti tom visom virtuvininkelem? doh.gif Jei zmogui idomu kiek uzdirba baldininkai, tai jis turi tokia teise zinoti!!! O tu vis ironizuoji.. blink.gif Taigi, jeigu zmogus zino kiek uzdirbs jo baldininkas, tai dar nereiskia, kad jis pats puls gamintis baldus ir jus baldininkai (kaip suprantu ir tu esi is ju trapo) nebeteksit darbo...Laisve zinoti, taip pat ir laisve nesakyti. Tik tu jau tikrai pastoviai cia visoms kandi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 03, 21:55)
Ei, Linuxe1981, o ko tu vis kerti tom visom virtuvininkelem?  doh.gif Jei zmogui idomu kiek uzdirba baldininkai, tai jis turi tokia teise zinoti!!! O tu vis ironizuoji.. blink.gif Taigi, jeigu zmogus zino kiek uzdirbs jo baldininkas, tai dar nereiskia, kad jis pats puls gamintis baldus ir jus baldininkai (kaip suprantu ir tu esi is ju trapo) nebeteksit darbo...Laisve zinoti, taip pat ir laisve nesakyti. Tik tu jau tikrai pastoviai cia visoms kandi. g.gif


nu patikek man idomu kokia savikaina bandeles kuria katik suvalgiau.

Papildyta:
a beje jei ne paslaptis kokiam mieste stovi tas spalvotas namelis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxe1981: 03 liepos 2008 - 21:02
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 03, 22:00)
nu patikek man idomu kokia savikaina bandeles kuria katik suvalgiau. kavos savikaina aiski nu bet bandeles?...

Ne toje temoje klausi. Nueik pas kulinares, jos visą tiesą pasakys mirksiukas.gif Čia tik virtuvių savikainą gali sužinot lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jurgitak: 03 liepos 2008 - 21:03
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 03, 22:02)
Ne toje temoje klausi. Nueik pas kulinares, jos visą tiesą pasakys  mirksiukas.gif Čia tik virtuvių savikainą gali sužinot  lotuliukas.gif


panasu kad ne velnio niekas cia, net nenutuokia virtuves savikainos.
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 03, 22:00)
nu patikek man idomu kokia savikaina bandeles kuria katik suvalgiau.

Papildyta:
a beje jei ne paslaptis kokiam mieste stovi tas spalvotas namelis?

Tame paciame kur ir tu gyveni ax.gif Prasau i svecius..Apziuresi virtuve, galesi ivertinti thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(oziarage @ 2008 07 03, 22:07)
Tame paciame kur ir tu gyveni  ax.gif  Prasau i svecius..Apziuresi virtuve, galesi ivertinti thumbup.gif


is kur zinai kokiam as gyvenu?
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 03, 22:07)
panasu kad ne velnio niekas cia, net nenutuokia virtuves savikainos.

Nutuokia nutuokia, tik ne visi sako.
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 03, 22:09)
is kur zinai kokiam as gyvenu?

Zinau, nes pati kazkada uzsiminei kazkuriame savo pasisakyme. Koks skirtumas is tikro...O kada savo virtuvele pasirodysi? O gal jau buvo taviske? Gal praleidau? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Jurgitak @ 2008 07 03, 22:10)
Nutuokia nutuokia, tik ne visi sako.



nu jo gal tik manot, kad nutuokiat.
na as is bendro isprusimo zinau kad gamyboj uzdedama apie 100, 200% ar dar daugiau, o prekyboj dar nemazai.
tai itariu kad bandeles savikaina gali siekti iki 20cnt. +100% gamybininkams plius 100% prekybininkams.
nu jo dar + pvm tai 94.4
tongue.gif
Papildyta:
QUOTE(oziarage @ 2008 07 03, 22:21)
Zinau, nes pati kazkada uzsiminei kazkuriame savo pasisakyme. Koks skirtumas is tikro...O kada savo virtuvele pasirodysi? O gal jau buvo taviske? Gal praleidau? blush2.gif


na jeigu ka tai minejau tik saules miesta kazkada, bet toli grazu ten negyvenu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuxe1981: 03 liepos 2008 - 21:27
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 03, 22:23)
nu jo gal tik manot, kad nutuokiat.
na as is bendro isprusimo zinau kad gamyboj uzdedama apie 100, 200% ar dar daugiau, o prekyboj dar nemazai.
tai itariu kad bandeles savikaina gali siekti iki 20cnt. +100% gamybininkams plius 100% prekybininkams. man ji kainavo 80centu.
tongue.gif

Nepakankamas bendras išprusimas blush2.gif
Atsakyti