Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

[Manau pas baldininkus turetu buti nuo 1,5 iki2 kartu pigiau. Bent toks santykisiseina pas tuos baldininkus kur mes daromes lyginant su voke3 kainom (pagal kuriu katalogus jie gamina-o ir medziagas naudoja tas pacias). O seip idomumo delei, kad zinotumet kiek uzdirba baldininkai, tai 1 standartines spinteles (60*80 arba 60*60) savikaina yra 300-400Lt (cia jei gaminama is vokisku ploksciu ir naudojama normali furnitura. Jei plokstes bus lenkiskos o furnitura ir kokia prasta tai zinoma ir savikaina mazes
Atsakyti
Arba mažytis 15cm kargo 430Lt doh.gif Praėjo noras jį turėti, jau geriau aš aliejų paprastai į tokią spintelę įdėsiu ir išsiimsiu, gal ir nebus taip patogu, bet 400Lt mokėti už tokį minimalų dalyką doh.gif Jau geriau dar pora stalčių pasidaryti su gerais mechanizmais g.gif Pas mus dilema yra ar šešis stalčius ar keturis daryti, tai aš renkuosi vietoj kargo dar du papildomus stalčius biggrin.gif
Atsakyti
Diskutuojat apie kainas tai kiek as pati pastebejau tai taip tarkim blumo kargas tiek ir kainuoja apie 400-500lt bet termopale ir diformoj maciau kargo krepsiu po 80-200lt ir man jie pasirode pakankamai tvirti ir patikimi, dar domejausi ukine spinta tai blumo/hettich kaina butu 1500-1800 o ten 500lt jei 5 lentynos ir atitinkamai dideja kaina nuo lentynu skaiciaus.
Mes sakem nupirksim ta ukines spintos vidu uz 500lt ir duosim meistram kad idetu, kai turesiu virtuve ir naudosiuos galesiu pasakyt kaip kokybe bet moket 2000 uz 5 lentynas nesiruosiu blush2.gif
Virtuve jau uzsakyta sake rugsejo pradzioj pagamins, ir pats meistras sake kad neverta moket tokius pinigus kai tikrai galima rast ne maziau kokybiska daigta uz padoria kaina ax.gif yra vietu kur tikrai verta rinktis brangia furnitura (begeliai, amortizatoriai) bet ten kur nereikia neverta permoket nebent milijonas kisenej netelpa smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo krisste.by: 03 liepos 2008 - 08:13
QUOTE(Povilas @ 2008 07 03, 09:03)
[Manau pas baldininkus turetu buti nuo 1,5 iki2 kartu pigiau. Bent toks santykisiseina pas tuos baldininkus kur mes daromes lyginant su voke3 kainom (pagal kuriu katalogus jie gamina-o ir medziagas naudoja tas pacias).  O seip idomumo delei, kad zinotumet kiek uzdirba baldininkai, tai 1 standartines spinteles (60*80 arba 60*60) savikaina yra 300-400Lt (cia jei gaminama is vokisku ploksciu ir naudojama normali furnitura. Jei plokstes bus lenkiskos o furnitura ir kokia prasta tai zinoma ir savikaina mazes


Mūsų samatoje ir įvardina visas kainas plius baldininko uždarbis(t.y pjaustymas, laminavimas, baldų montavimas). Man tai labai patinka, nes kai žmogus dirba sąžiningai visas kainas pateikia kaip ant lėkštutės visai suprantama ir negaila mokėti už darbą ypač kai žinai kiek kiekvienas veiksmas įkainuotas...
Atsakyti
QUOTE(krisste.by @ 2008 07 03, 09:09)
Diskutuojat apie kainas tai kiek as pati pastebejau tai taip tarkim blumo kargas tiek ir kainuoja apie 400-500lt bet termopale ir diformoj maciau kargo krepsiu po 80-200lt ir

Jo ten yra pigesnių- jei baltas ir 150mm spintelei tai nuo 35lt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Kokere @ 2008 07 03, 11:12)
Jo ten yra pigesnių- jei baltas ir 150mm spintelei  tai nuo 35lt ax.gif

Ne as i baltus kazkaip neziurejau man balta spalva ligonine primena, ziurejau metalik. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(krisste.by @ 2008 07 03, 10:17)
Ne as i baltus kazkaip neziurejau man balta spalva ligonine primena, ziurejau metalik. ax.gif

Tada jo -metalic kaina pas juos nuo 80 lt kažkur blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
Ne as i baltus kazkaip neziurejau man balta spalva ligonine primena, ziurejau metalik. 


Mūsų virtuvė bus kreminė, tai kai toks 15cm kargo skirtumas ir baltas nieko tokio g.gif
Atsakyti
QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 03, 11:39)
Mūsų virtuvė bus kreminė, tai kai toks 15cm kargo skirtumas ir baltas nieko tokio g.gif

tai termopale yra ir metalik kaina apie 100-150lt vis ne 500lt o balti 80lt
Atsakyti
mamius
oho virtuvytė thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
niu laaabai grazi ir originali. tikrai, ar cia Lietuvoj ir kur gaminta?
kaip tu taip anksciau ja nepasigyrei ?
Atsakyti
Tai kad as cia metus tyliai tupiu ir kaupiu informacija smile.gif Mintinai ismokau beveik visu virtuves, kol pries gera pusmeti susideliojau ir savaja. Na bent jau ismokau pasakyt ko noriu is virtuves, o tai tamsus miskas man buvo kas tie bliumai, kokie atstumai turi buti, kiek vietos ten ar ten reikes. Geras cia forumas mirksiukas.gif

Fainai kad patiko mano virtuvikes fragmentas, tik kad nesinori dar rodyt - kaip matyt stadija dar tokia, kad reikia sveist plyteles, nurikt statybines siuksles ir tada bigsmile.gif mielai idesiu visa vaizda smile.gif

Gaminomes Lietuvoj, kainavo metus diskusiju su vyru ar tikrai mums TOKIOS virtuves reikia lotuliukas.gif Gamino Inragasa, cia Alno baldukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mamius @ 2008 07 03, 14:10)
Tai kad as cia metus tyliai tupiu ir kaupiu informacija  smile.gif  Mintinai ismokau beveik visu virtuves, kol pries gera pusmeti susideliojau ir savaja. Na bent jau ismokau pasakyt ko noriu is virtuves, o tai tamsus miskas man buvo kas tie bliumai, kokie atstumai turi buti, kiek vietos ten ar ten reikes. Geras cia forumas  mirksiukas.gif

Fainai kad patiko mano virtuvikes fragmentas, tik kad nesinori dar rodyt - kaip matyt stadija dar tokia, kad reikia sveist plyteles, nurikt statybines siuksles ir tada  bigsmile.gif  mielai idesiu visa vaizda  smile.gif 

Gaminomes Lietuvoj, kainavo metus diskusiju su vyru ar tikrai mums TOKIOS virtuves reikia  lotuliukas.gif  Gamino Inragasa, cia Alno baldukai  4u.gif


Labai labai graži... Aš irgi apie tokią šviesią visą gyvenimą svajojau gal ne su tokiais elementais, nes labiau į modernumą linkusi, bet tokios lyg iš pieno plaukusios...

Mes irgi diskusijose su vyru ilgose del virtuvės dydžio ar mums reikia tokios virtuvės kur susidaro 7,6m doh.gif Dabar tokioje stadijoje, kai aš pasakiau tada išvis jokios nei tokios kaip svajoju. Niu ką vyras jei taip nori tai darom, o aišku kai sutinka man dabar abejonių pilna ir nežinau ką daryti ir išvis baigiu nuprotėti, kai įsirenginėti dar nepradėjom,o pas mane galvoje baisi maišalynė doh.gif
Atsakyti