Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 02, 14:57)
na jei vokiskos plokstes daug blium'u ir kitokiu bajeriu tai visai imanoma kaina. tongue.gif


Jei būtų daug "bliumu" ar dar kokių bajerių, tai ir aš nesistebėčiau. Čia kaina, visai tuščios virtuvės + plius visi kiti navarotai
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 02, 16:05)
Jei būtų daug "bliumu" ar dar kokių bajerių, tai ir aš nesistebėčiau. Čia kaina, visai tuščios virtuvės + plius visi kiti navarotai

kokie 'navarotai' biggrin.gif
Papildyta:
kazkas jau minejo konteineri 30 cm plocio 180 aukscio, nu tipo kargo krepsys, su prisitraukimu plikas jis kainuoja 1800lt
Atsakyti
oi kiek navarotų yrą gerai kainuojančių jei tik noro yr už juos mokėt ax.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 02, 15:53)
Anokia čia paslaptis - sakė nuo 10 000, jei dar papildomai kokių "kargų" neužsimanysiu ir pan.

O virtuvė pas mani 7 kvadratų ir per vieną sieną langas, taip kad daug spintelių į ją nesutalpinsi net labai norėdamas. Man pasirodė daugoka. Ir čia kaina dar be stalviršio, kuris kaip bebūtų vis tiek bus įskaičiuotas, o toliau jau mano reikalas: imsiu aš jį, ar ne  lotuliukas.gif
TAi tiek iš pažinties su Alantu.


Niu labai jau man dabar nekantru suaukti to projekto ir kaineles lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 02, 15:16)
kokie 'navarotai'  biggrin.gif
Papildyta:
kazkas jau minejo konteineri 30 cm plocio 180 aukscio, nu tipo kargo krepsys, su prisitraukimu plikas jis kainuoja 1800lt


Nesuprantu ko čia dabar kimbat prie žodžių. Man Alantas pasirodė per brangus, tai taip ir pasakiau. Jei kam bus svarbu kas turėjo būt toj plikoj virtuvėj, galėsiu parašyt.

Linuxe1981, ar kartais pačioj SM karjeros pradžioj, nepasirašinėjai kitu nicku?
Atsakyti
Mamytės, gal esat kur užmatę tokių ar pan. virtuvinių plytelių? 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Irongė @ 2008 07 02, 10:26)
delfinas lyg tais i glaista maisomas? mes jau glaista pirkom viskas viename, atsparesni, bet lyg girdejau kad yra kazkas, kas ant virsaus dar uzsitepa ir lyg stiklo sluoksniu padengia glaista. dvarcioniu keramikoj sake yra kazkoks, bet jie neturi, tai nezinom konkreciai net ko ieskot....


Vyras pirko kazkokio glaisto, kuri reikia tepti ant virsaus, ir atseit tada nei purvas limpa, nei igeria kitas medziagas, bet dar nebandziau. Pavadinimo neatsimenu blush2.gif

QUOTE(Rimvyda @ 2008 07 02, 11:49)
Mes buvom naujame salone kur prie Urmo bazės atsidaręs Nemuno baldų centras, tai kalbejausi su moterimi tamsiais plaukais, bet ne trumpi,o tokie ciut ciut zemiau pečių 4u.gif


Klausiau nes ten dirba drauges mama, tai idomu, ka ji sugeba 4u.gif


QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 02, 14:41)

pirk iskarto 'ceresit ce 40' glaista ir nereiks niekuom teplioti.


Nesamone, pas mus juo glaistyta, ir igeria purva, tamseja smile.gif

QUOTE(Kokere @ 2008 07 02, 16:17)
oi kiek navarotų yrą gerai kainuojančių jei tik noro yr už juos mokėt ax.gif


Taip drinks_cheers.gif Pvz kvepiantis irankiu stalcius lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 02, 17:49)
Nesuprantu ko čia dabar kimbat prie žodžių. Man Alantas pasirodė per brangus, tai taip ir pasakiau. Jei kam bus svarbu kas turėjo būt toj plikoj virtuvėj, galėsiu parašyt.

Linuxe1981, ar kartais pačioj SM karjeros pradžioj, nepasirašinėjai kitu nicku?


tikrai ne
Atsakyti
Sveikos 4u.gif Ginčijatės biggrin.gif
Papasakokit man ar galima montuojamą orkaitę naudoti dar neimontuotą? Ta prasme išėmiau iš pakuotės, pastačiau ant grindų ir kepu? Nes jau nebegaliu, su ta virtuve ir man nervai nelaiko, kada gi ji bus doh.gif Atsibodo sausą maistą ar kavinėse valgyt, o dar su mažu vaiku doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Macarena @ 2008 07 02, 18:20)
:
Klausiau nes ten dirba drauges mama, tai idomu, ka ji sugeba  4u.gif
lotuliukas:


Man Alante, Kaune, dizainere Janina projektavo. Likau patenkinta jos darbu ir bendravimu. Nors is pradziu sioki tokia nepasitikejima sukele. Bet gal cia kitas asmuo?
Papildyta:
QUOTE(wanesa @ 2008 07 02, 18:28)
Sveikos 4u.gif  Ginčijatės biggrin.gif
Papasakokit man ar galima montuojamą orkaitę naudoti dar neimontuotą? Ta prasme išėmiau iš pakuotės, pastačiau ant grindų ir kepu? Nes jau nebegaliu, su ta virtuve ir man nervai nelaiko, kada gi ji bus doh.gif Atsibodo sausą maistą ar kavinėse valgyt, o dar su mažu vaiku doh.gif

Na as pati nebandziau. Bet is pazistamu girdejau, kad galima. Ir kaitlente galima, ir indaplove. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(skarinka @ 2008 07 02, 19:03)
Na as pati nebandziau. Bet is pazistamu girdejau, kad galima. Ir kaitlente galima, ir indaplove. mirksiukas.gif

Kaitlentė dujinė tai schmoll.gif Tai reiks bandyt, orkaitė ant žemės, indaplovė ant žemės, ot gyvenimas doh.gif Kaip gerai kas jau virtuves turi ax.gif
Atsakyti
QUOTE(wanesa @ 2008 07 02, 19:18)
Kaitlentė dujinė tai schmoll.gif Tai reiks bandyt, orkaitė ant žemės, indaplovė ant žemės, ot gyvenimas doh.gif Kaip gerai kas jau virtuves turi ax.gif


o kodel tu neturi?
veluoja?
Atsakyti