Įkraunama...
Įkraunama...

Virtuvės baldai

QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 02, 14:19)
na su alno programa nei 15 minuciu nereikia sugaisti ir projektas padarytas.
pabandyk pati. na zinoma galima pradeti projektuoti nuo kavos uzkaitimo ir sausainiu valgymo ir visa diena taip uztrukti.
tongue.gif
kopijavimas tai tik keliu klavisu kombinacija ji netruks nei 15 min. gal 1 min....
ir visai nereikia kopijuoti tapati projekta atidarei ir pakoregavai jei tai reikalinga.


jei tenkina projektas su alno programa, tai kam ieskoti profesionalo? g.gif Dar karta- jei tenkina standartinis projektas is standartiniu spinteliu ok - 15 min ir viskas, bet tada ir nesitikekit individualumo, kad bus apgalvota viskas jusu patogumui, kad bus apskaiciuoti vamzdziai ir jie graziai paslepti. Kuryba, patikekit, uzima tikrai ne 15 min.
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2008 07 02, 15:29)
jei tenkina projektas su alno programa, tai kam ieskoti profesionalo? g.gif Dar karta- jei tenkina standartinis projektas is standartiniu spinteliu ok - 15 min ir viskas, bet tada ir nesitikekit individualumo, kad bus apgalvota viskas jusu patogumui, kad bus apskaiciuoti vamzdziai ir jie graziai paslepti. Kuryba, patikekit, uzima tikrai ne 15 min.

na nzn su kokia tu programa dirbai?
Atsakyti
QUOTE(a79 @ 2008 07 02, 14:51)
GAl prieš mėnesį buvom Alante (Megoj), tai sakė per 3-4 sav pagamina baldus. Projektuką nubraižė per porą val. PAsiėmė tel. nr., tipo, kai bus padarytas - paskambins. NEspėjom dorai po Kauną pasisukiot, jau skambina, kad projektas "gatavas". Projektas gal ir "gatavas" - kai sužinojom kainą, ir mes buvom "gatavi".
Nepasikuklino, reik pasakyt.


Na man dar siandien nepaskambino g.gif Ziuresim kiek uzkukuos biggrin.gif Jau ejom per kelis salonus zinom bent jau kokiuose remuose turim itilpti jei bus zymiai daugiau nors ir nesidarysim pas juos tikrai nervus pakankinsiu klausinedama is kur tokia istrauke lotuliukas.gif Bjauri is prigimties lotuliukas.gif
Atsakyti
o prie ko cia vamzdziu skaiciavimas? 4u.gif
Atsakyti
kad netrukdytu buitinei technikai ir kad juos paslept 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2008 07 02, 15:45)
kad netrukdytu buitinei technikai ir kad juos paslept 4u.gif


cia santechniko darbas tvarkytis su vamzdziais.
pasislepia jie patys uz spintuciu.
tyngiu ir berasyt kanors daugiau...
Atsakyti
QUOTE(tikurila @ 2008 07 02, 13:56)
Tai kiek uz ta projekta uzsiprae, jai nepaslaptis?  unsure.gif


Anokia čia paslaptis - sakė nuo 10 000, jei dar papildomai kokių "kargų" neužsimanysiu ir pan.

O virtuvė pas mani 7 kvadratų ir per vieną sieną langas, taip kad daug spintelių į ją nesutalpinsi net labai norėdamas. Man pasirodė daugoka. Ir čia kaina dar be stalviršio, kuris kaip bebūtų vis tiek bus įskaičiuotas, o toliau jau mano reikalas: imsiu aš jį, ar ne lotuliukas.gif
TAi tiek iš pažinties su Alantu.


Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 02, 14:51)
cia santechniko darbas tvarkytis su vamzdziais.
pasislepia jie patys uz spintuciu.
tyngiu ir berasyt kanors daugiau...


tu labai klysti...
Atsakyti
pasiulyk kavos dizaineriui, pietus ar pan. tai pabus jis pastave ilgiau jei tau tas taip aktualu. o jei gera busi tai gal ir apsigyvens, tai baldeliai visai papigam gausis.
Papildyta:
QUOTE(a79 @ 2008 07 02, 15:53)
Anokia čia paslaptis - sakė nuo 10 000, jei dar papildomai kokių "kargų" neužsimanysiu ir pan.

O virtuvė pas mani 7 kvadratų ir per vieną sieną langas, taip kad daug spintelių į ją nesutalpinsi net labai norėdamas. Man pasirodė daugoka. Ir čia kaina dar be stalviršio, kuris kaip bebūtų vis tiek bus įskaičiuotas, o toliau jau mano reikalas: imsiu aš jį, ar ne  lotuliukas.gif
TAi tiek iš pažinties su Alantu.


na jei vokiskos plokstes daug blium'u ir kitokiu bajeriu tai visai imanoma kaina. tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(linuxe1981 @ 2008 07 02, 14:57)
pasiulyk kavos dizaineriui, pietus ar pan. tai pabus jis pastave ilgiau jei tau tas taip aktualu. o jei gera busi tai gal ir apsigyvens, tai baldeliai visai papigam gausis.
[


Nesusimaisyk, cia tau aktualu buvo, kad pas tave dizaineris vietoj dirbtu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2008 07 02, 16:01)
Nesusimaisyk, cia tau aktualu buvo, kad pas tave dizaineris vietoj dirbtu  4u.gif

o tau kad kuo ilgiau 4u.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(mallena @ 2008 07 02, 15:29)
jei tenkina projektas su alno programa, tai kam ieskoti profesionalo? g.gif Dar karta- jei tenkina standartinis projektas is standartiniu spinteliu ok - 15 min ir viskas, bet tada ir nesitikekit individualumo, kad bus apgalvota viskas jusu patogumui, kad bus apskaiciuoti vamzdziai ir jie graziai paslepti. Kuryba, patikekit, uzima tikrai ne 15 min.


Pvz pas mane vamzdis vienas- kriaukles ir tai po betonu bus. Visa kita as pati kuriau ziurejau. Tikrai neuztektu kantrybes su manim nevienam dizaineriui. Ir dar pinigus uz tai moketi schmoll.gif Kai pirma karta atejau i salona , nieko nezinojau, tai net nezinaojau ko klausti it kaip kas turi buti. Dabar jau zinau lotuliukas.gif
Atsakyti